Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] Daily Driven by solpeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Bez zbędnych wstępów o Audi:

A4 B5 1.9 TDi 1z 90 źrebaków (jeszcze większość żyje), przebieg 280.000 (:polew:) realnie coś pod 400.000 czyli dopiero na dotarciu :cool1:,

Wyposażenie - znikome:

- ABS,

- 2x airbag,

- 2x elektryczne szyby,

- elektryczne lusterka,

- elektrycznie sterowany szyberdach,

- centralny zamek,

- co ciekawe z bazy po kupnie miał tylko 4 głośniki 2x 11mm + 2x tweetery nic z tyłu :co:,

... i to już, nawet lepiej bo lżejszy

Plany:

√ Koło [Aez Paron 17x7,5j -> chiałoby się 18" Flat Five lub jakieś AMG]

√ Gwint

- Dobry stęs na dystansie

√ Brak lotki

√ Brak haka

- Czarny dach

- Czarne lusterka polift

√ Spolerowane końcówki

- Przedni zderzak gładki polift

- Tylna klapa USA

- Lampy przód USA

√ Lampy tył polift

- Grill RS4

- Znaczki w kolor felg

- Wnętrze w skórze

- Audio min. 8 głośników w oryginalnych miejscach

- Licznik FIS

- Kierownica polift

- Dekory w alcantarze

- Czarna podsufitka

- 4x elektryczne szyby

- Grzane fotele

- Renowacja bagażnika (boczki, dywan)

√ Większe wtryski [0.205 AHF]

- Większy FMIC

- Komputer AHU

- Mapa

- Częściowy przelot

- Renowacja lakieru

i kto wie co jeszcze do głowy przyjdzie :naughty:

Trochę fotosów:

Świeżo po kupnie 07.2013 :

2013_08_21_13_50_10bezblach.jpg , 2013_08_21_13_50_25bezblach.jpg , 2013_08_21_13_51_21.jpg ,

2013_08_21_13_51_59.jpg , 2013_08_21_13_52_45.jpg , 2013_08_21_13_52_07.jpg

Z czasem koła poszły w biel

2013_11_12_16_28_50.jpg

Koło na sezon 2014 AEZ Paron 17x7,5j na to założym gumę 205/45 lub 195/45

2013_12_07_14_24_00.jpg

Na niższym sportowym kit'cie, wpadły też wtryskiwacze z AHF'a 0.205 190/300 bar

2014_02_04_15_53_56bezblach.jpg , 2014_02_04_15_55_16.jpg , 2014_02_20_15_57_44.jpg

Hak out, uszy postanowiłem zostawić i zrobić al'a towhook

2014_02_22_16_03_49bezblach.jpg

Następnie pozbyłem się docisku tylnej osi - lotka kamei out, skończyła się jazda po sufitach

2014_03_01_17_36_25bezblach.jpg , 2014_03_01_17_37_35bezblach.jpg , 2014_03_01_17_40_15.jpg ,

2014_03_01_17_42_46.jpg

04.2014, koła już na aucie, opona 205/40 - następna inwestycja gwint

IMG_20140415_165204.jpg

No i jest - Fk Automotive, jeszcze nie kręcone bo czekam na paczkę z kluczem do nakrętek

IMG_20140430_115851.jpg

IMG_20140501_124649.jpg

IMG_20140501_124734bezblach.jpg

Pierwsze kręcenie gwintem i wypad do Radkowa

IMG_20140606_1447532.jpg

IMG_20140606_1448282.jpg

20140607_090528.jpg

Klapa wyczyszczona z naklejek i emblematów oraz pomalowana

IMG_20140624_181433.jpg

Lampy II lift

IMG_20140725_2047552.jpg

IMG_20140725_2201152.jpg

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze! :thumbup1::a4fan:

Opublikowano

ładny takie same fotele mamy i zapewne boczek kierowcy przetarł się :

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka;) Jestem ciekaw jaki będzie efekt na tych 17". Nie podoba mi się tylko nadmiar naklejek, ale to rzecz gustu;). Powodzenia w modach:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, boczek fotela kierowcy był przetarty, ale już wymieniłem taboret na cały w tym samym kolorze i wzorze :) Co do 17" to mam tylko nadzieję, że 7,5j przy ET 38 nie będzie za wąskie i się nie pochowają w nadkola, wtedy trzeba będzie dystanse dokupywać :eusathink: Co do naklejek, na żywo nie przytłacza ich nadmiar bo jest ich raptem 7 na całej budzie z czego dwie na przodzie, ale po ew. malowaniu auta na co raczej się nastawiam zostanie tylko ta na przedniej szybie :thumbup1:

Opublikowano

Planujesz polakierować całość, czy poszczególne elementy?

Audi ładnie wygląda, bolączka to brak klimy, znam to :|

Opublikowano
  • Autor

W planach lakier całej budy z zewnątrz w ten sam kolor, w Polsce oporowych upałów są przy dobrych wiatrach 2 miesiące więc jakoś da się przeżyć bez klimy :decayed: ale fakt faktem przydałaby się ... może kiedyś :naughty:

Opublikowano

No No kuzyn dobrze działasz pamiętam na poczatku jaka rzeźba to była a coraz to bardziej zaczyna przypominać konkretnie porobiony wózek , oby tak dalej a będzie kosior :) PoVWodzenia w modach i trza się ustawić kurde w końcu na Vag sesyjke :):wink:

Opublikowano
  • Autor

No coś można kuzyn zamotać, ale to jak 17" się pomaluje i ogumi :wink:

Opublikowano

Te kółka w bieli to 15" czy 16" ?

Jaki to model może kojarzysz? Ori Audi czy jakaś rzeźba z wklejonym znaczkiem OOOO ? :D

Opublikowano
  • Autor

To są 15" i chyba jakaś rzeźba, szukałem ich na necie w spisach ori felaszczy Audi i nie mogłem znaleźć :decayed: Tylko raz w życiu widziałem inną Audicę na takich więc stawiam na rzeźbę, a ciężkie suki jakby z kamienia wykute były, albo żeliwne jakieś :wallbash:

Opublikowano

Fele sa fajne dobre na zime i ta sol, sasiad ma taka sama Audice a na felach smiga w zime - lepsza alternatywa zamiast stalowek :) pozatym powodzenia w modach

ps dla mnie naklejki aut, dobre to jest dla posiadaczy Hond

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki! :banan: fele na zimówki dają radę tylko ciężko w takiej ciapie białe fele utrzymać, na szczęście piękna wiosna nam dopisała tegorocznej zimy :grin: Naklejki jak naklejki, szczeniak jestem to jakoś mogę się młodym wiekiem usprawiedliwić :polew: Póki co dobrze maskują mankamenty budy gdy kasa na malowanie się zbiera, wolę patrzeć na naklejkę jak na rysę wielkości kanionu do samej blachy :kwasny:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 20:49 ----------

W modach na razie zastój, ale wymieniony został dzisiaj z pomocą ojca napinacz paska klinowego ... doświadczenie ojca wzięło górę nad moją młodą werwą przy wykręcaniu wiskozy :grin::decayed:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 19:58 ----------

Pierwsze w życiu polerowanie, efekt: micha od ucha do ucha :jerk: Siana na większe mody brakuje więc się bawię w pierdoły :banan: Przy okazji pytanie, macie jakieś sposoby na te wżery, które widać? Próbowałem to zetrzeć nawet papiurem 80, ale nie ustąpiło :kwasny:

2014_03_22_17_22_40.jpg

2014_03_22_17_23_28bezblach.jpg

I taki wiosenny fotos z zakwitem w tle :kox:

fffffff_u.jpg

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 18:34 ----------

Małe spy foto felg :banan::banan::banan:

2014_03_24_17_48_47.jpg

Opublikowano

Jak to mówię, dobry zetor nie jest zły :decayed:

Mam klona ale oczywiście na ori 15" żeby jakoś pod górkę wypełznąć. Co to za wtryski na fotce? czyżby coś się działo pod maską :wink:

Z napinaczem też walczyłem 3 miesiące temu, ciasno i ciężko wisko zablokować ale żabka zrobiła robotę :grin:

Rób coś z zawiasem bo 17" i 1ba nie będzie dobrze wyglądać.

Opublikowano
  • Autor

Zawias póki co jest -40/40 FK Automotive czyli niżej jak 1ba (jeśli się nie mylę :decayed: ) ale w wakacje chciałbym uderzyć w gwint. Wtryski to 0.205 z AHF 110km, innych modów w motorowni brak, oprócz zwiększenia maksymalnie na kompie dawki. Nastawnikiem się nie bawię :wink: Jakoś to się odpycha, ale szału nie ma. Stawiam na coś około 100 źrebaków obecnie czyli trochę mniejszy muł :grin:

Opublikowano

Jak -40 to luz, bo 1ba to bardziej do suva niż do sedana :grin:

Dobrze, że pali niewiele to jakoś można przeżyć brak mocy, wyprzedzanie z tym motorem przypomina grę w szachy.. jak się nie zna drogi to ciężko coś zrobić :grin:

Opublikowano

poleruj ranty

Opublikowano
  • Autor
Jak -40 to luz, bo 1ba to bardziej do suva niż do sedana :grin:

Dobrze, że pali niewiele to jakoś można przeżyć brak mocy, wyprzedzanie z tym motorem przypomina grę w szachy.. jak się nie zna drogi to ciężko coś zrobić :grin:

Póki co u mnie z wyprzedzaniem jeszcze nie jest tak źle :grin: Zobaczymy jak na 17" będzie ciągnął, jeśli jak 1.9TD 75km to o mapie pomyślę :naughty:

poleruj ranty

Pomyślę o tym bo mam koncepcję na auto ze smaczkami RedBulla tj srebrny + niebieskie wstawki (tak są pomalowane fele: srebrne ranty i niebieskie wnętrza dopasowywane do odcieni z puszki RedBulla). Teraz siedzę i rozkminiam jakie można detale subtelne wsadzić na auto o tematyce RB :naughty:

Opublikowano
Teraz siedzę i rozkminiam jakie można detale subtelne wsadzić na auto o tematyce RB

Nic na siłę.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła już od jakiegoś czasu na aucie, balon 205/40 więc mimo -40/-40 wyszedł off-road, ale to dobrze bo mam teraz pretekst żeby kupować w następnej kolejności gwint łodkręcić ile wlezie i zrobić to co zawsze chciałem autem zrobić - zatamować ruch na wjeździe do supermarkieta na tych niziutkich progach czarno-żółtych :decayed:

IMG_20140415_165204.jpg

Opublikowano

Wsiurolampy z tyłu wywal, do przodu smoked i białe w błotniki i będzie cacy :wink: A z gumami to trochę przegiąłeś, nie wygląda to za grosz i w dodatku będzie Ci kłamał strasznie. Zawias co najmniej jeszcze 30mm niżej i będzie sztos.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.