Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie mówię o centrum... wylot na zakopianke czy coś w tym stylu. Oczywiście bez zbędnego zatrzymywania. Ktoś podaje numer tel. Szybki kontakt że za 20 minut będziecie za wylocie na zakopianke i my się doklejamy :wink: Koło 11 pewnie będziemy w krk.

Opublikowano

Ja moge sie dolaczyc tez bede jechal od strykowa startuje z plocka

Jak jest z przejazdem przez Lodz w godzinach porannych, navi kieruje mnie przez miasto ,pojade od strony Strykowa. Lepiej jechac na al Palki i potem w kierunku Rzgowa, czy szybciej bedzie przez al Wlokniarzy? Pewnie trafie na poranny szczyt, wiec wole korki ominac

Kto startuje z Lodzi, moge gdzies podjechac i razem pojedziemy.

Opublikowano

Jak to w Łodzi zawsze jakieś delikatne korki będą ale jadąc od Włókniarzy to można lecieć do Rudzkiej i wylatujemy zaraz przed Rzgowem - omijamy wtedy ewentualne korki przy "Matce Polce" :wink:

Opublikowano

juby_p podeslesz na PW swoj nr tel? mozemy sie spotkac gdzies w strykowie i potem juz dalej razem jechac po ekipe z lodzi i czestochowy

Opublikowano

dam znać jaka pogoda i warunki. bo Bukowinie będę od środy

Opublikowano

magic87 podaj mi na PW swój numer tel, zdzwonimy się jak ja i juby_p będziemy w Częstochowie. Powinniśmy być koło 9.

Opublikowano
  • Autor

665-679-JAMES BOND :decayed: dzwonic jak co , tylko nie po nocach

Opublikowano

Pany poczekajcie jeszcze na mnie:) Mozna by bylo spotkac sie w Piotrkowie Trybunalskim i dolaczyc dalej tak z Jubym wstepnie uzgodnilem

Opublikowano
  • Autor

z piotrkowa do czewy to raptem 40 minut.... Adrian w jakich godzinach planujesz tam byc?

Opublikowano

jak coś ja mam numer do Sebastiana:) będziemy dzwonić

Opublikowano

kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Opublikowano
kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Ja i Kkam możemy się z wami spotkać na Mc`donalds Rzgowska/Strazacka ten co podałeś jest nam zupełnie nie podrodze

Opublikowano
kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Ja i Kkam możemy się z wami spotkać na Mc`donalds Rzgowska/Strazacka ten co podałeś jest nam zupełnie nie podrodze

Kolego to juz spotkamy sie takto na schellu w rzgowie bo my nie wbijamy w ogole w centrum wylatujemy obrzezami i w rzgowie

Opublikowano

oki zobaczymy w ogóle o której będziemy w łodzi jak cos następny punkt kontrolny Częstochowa

Opublikowano

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

ktory LukOil ? daj linka z mapki :decayed:

Opublikowano

Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie

Opublikowano

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

ktory LukOil ? daj linka z mapki :decayed:

Miniecie zwężkę ze światłami przy przebudowywanym wiadukcie i zaraz po prawej stronie będzie widać Luk OIL

Mapa Polski

Opublikowano
Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie

O której będziecie w okolicach wawki? Ja planowałem start 6-7. Ale chyba w 1,5 godzinki nie dolecicie :decayed: jak spotkacie takie czolgajace sie srebrekowo/zlote CC i A4 B6 grafitowe z body S4 w avancie to będę ja i mithrindil czy jak mu tam... :decayed:

Opublikowano

rafalekx, jak wylecimy kolo 5 z elblaga to pewnie kolo 8-9 będziemy w wawie ;) ja bym był szybciej, ale odkurzacz dziadka będzie mnie spowalniał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.