Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

chyba se jebnę kartkę na szybę z napisem "jadę na zimówkach" :decayed:

Ale masz za to "wklęęęęęęęsłe" fele :decayed:

Opublikowano
  • Autor
O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:

Nie chce się spinać, ma być luźny wyjazd :grin:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

O 5 rano toja wstaje umyć auto o 7,30 wyjazd i o 9 meldunek w Knurowie :decayed:
Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... :whistling: Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz :decayed:

ale nie chce z hamowania felg zapylić :decayed:

Kierwa Miron jak Ty dobrze wiesz o co chodzi :grin:

wiem, wiem - wiem co to moc

:grin:

Opublikowano
Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

chyba se jebnę kartkę na szybę z napisem "jadę na zimówkach" :decayed:

Czekaj zobaczysz u mnie 20' te szprychy to się zapłaczesz :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

chyba se jebnę kartkę na szybę z napisem "jadę na zimówkach" :decayed:

Ale masz za to "wklęęęęęęęsłe" fele :decayed:

niby tak ale to widać najlepiej podczas jazdy - właśnie myślę którędy jechać żeby się nie zatrzymywać

Szymek - jedź pierwszy i zapłać za mnie braki - i powiedz żeby nie zamykali :grin:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Dokładnie - jutro luz i lans się liczy :decayed:

w sumie to chyba bredzę - jak lans na 19 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

chyba se jebnę kartkę na szybę z napisem "jadę na zimówkach" :decayed:

Czekaj zobaczysz u mnie 20' te szprychy to się zapłaczesz :grin:

to Ty walnij kartkę " jadę na dojazdówkach"

Opublikowano

Widzę że wszyscy się nakręcają na tą 9:00 a ja muszę jeszcze na tym Knurkowie dotankować gnoju bo podobno auto po nim ma 20KM więcej :naughty:

Opublikowano

Miron "toczy fele" bo jak stoi to troche ssie :grin:

Opublikowano
  • Autor

spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Ps. ja też tam jutro muszę zatankować - nie żebym miał mało paliwa ale glebę chce zrobić :polew:

Opublikowano
spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

i zapłaci za ostatnie, niezapłacone tankowanie :decayed:

Opublikowano
spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

Hehehe może być

Ps. Pamiętajcie że nie przekraczamy 140km/h:whistling:

Widzimy się rano:hi:

Opublikowano
spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Ps. ja też tam jutro muszę zatankować - nie żebym miał mało paliwa ale glebę chce zrobić :polew:

Nie ma to jak płyta granitowa nagrobkowa :grin: bmw style

Opublikowano
  • Autor

140 powiadasz - ok - będę tego pilnował

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Ps. ja też tam jutro muszę zatankować - nie żebym miał mało paliwa ale glebę chce zrobić :polew:

Nie ma to jak płyta granitowa nagrobkowa :grin: bmw style

:grin:

co Ty powiesz - a myślisz gdzie ja dzisiaj byłem

Jeszcze raz mnie wydasz to koniec przyjaźni :grin:

6649f39060808212m.jpg

Opublikowano

Stare foto :whistling:

Opublikowano
spoko - Twoje auto na tym orlenie znają to Ci doj**ią "wzbogacacza" :grin:

Hehehe może być

Ps. Pamiętajcie że nie przekraczamy 140km/h:whistling:

Widzimy się rano:hi:

cos mi się wydaje że te moje 101 koni może nie dać rady :facepalm: skoro na 10 w SK to mogę dłużej pospać :decayed:

Opublikowano

w BT trwają gorące przygotowania :decayed:

tumblr_mypvvfTkPQ1qespyvo1_500.jpg

Opublikowano

Jak tam są takie pokojówki to żałuję że nie wziąłem pokoju 2-ki, całe szczęście że jeszcze poniedziałek mam wolny :slina:

Opublikowano

Jak tam są takie pokojówki to żałuję że nie wziąłem pokoju 2-ki, całe szczęście że jeszcze poniedziałek mam wolny :slina:

zdjęcie z pokoju bilardowego :decayed:

Opublikowano

W sumie dobrze że jadę sam :naughty::decayed:

Opublikowano
W sumie dobrze że jadę sam :naughty::decayed:

pokój samców bedzie tylko z nazwy :decayed:

Opublikowano
:facepalm: a ja z babą jadę:grin:
Opublikowano

do rana :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.