Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Wstałem :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
:hi::jerk:
Opublikowano

Panowie gdzie to zapowiadane słońce:facepalm: jeszcze małe spa i o 14tej ruszamy do was:banan:

Opublikowano

:hi:

a aj wezme skarbonke i bd opłaty pobierał za masaże:decayed:

y.yyy...to ja pojadę 200m za wami jadę na zaruściałych zimówkach:bag::facepalm:

Opublikowano
:hi:

a aj wezme skarbonke i bd opłaty pobierał za masaże:decayed:

y.yyy...to ja pojadę 200m za wami jadę na zaruściałych zimówkach:bag::facepalm:

Zawsze jeszcze mozesz zmienić poczekaja sila wyzsza:grin:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Pwoli się zbieramy do was:banan:

Opublikowano

chlory :facepalm:

Opublikowano

Abstynent sie znalazł:polew::polew:

pogadamy w Zatorze:decayed:

Opublikowano

dziękujemy...było zayebiście:notworthy::kox:

:decayed:

Opublikowano

Na miejscu, w domu, 2 piwka za sobą na dobre zakończenie weekendu, szacun za zlot, za pomoc przy "szybkim piątku", za przejazd w obie strony, za miłe i nie miłe słowa i za to że jak zawsze DALIŚMY RADĘ :kox:

Opublikowano

Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

Opublikowano
Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

Chyba piątek:decayed:

W sobotę to Cie nie widziałem:whistling:

Opublikowano
Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem" :grin:

Opublikowano

ale mnie trzepie :kwasny:

PS. Długo nie wytrzymałem i już na pierwszym rondku wyskoczyłem po browara :decayed:

Opublikowano
:polew: chlor !! :polew:
Opublikowano
ale mnie trzepie :kwasny:

PS. Długo nie wytrzymałem i już na pierwszym rondku wyskoczyłem po browara :decayed:

Też to widziałem :decayed::decayed:

Opublikowano
Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

Chyba piątek:decayed:

W sobotę to Cie nie widziałem:whistling:

No niestety Mateusz, musiałem się zająć żoną i dzieciakami ... w sobotę o 7 już pojechałem, miałem jeszcze przyjechać ale nie było jak. Za rok może będzie lepiej

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem" :grin:

tomasztn ma zdjęcia lepiej nie pytaj :decayed:

Opublikowano
Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

Chyba piątek:decayed:

W sobotę to Cie nie widziałem:whistling:

No niestety Mateusz, musiałem się zająć żoną i dzieciakami ... w sobotę o 7 już pojechałem, miałem jeszcze przyjechać ale nie było jak. Za rok może będzie lepiej

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Dzięki panowie, za miłą sobotę głównie w waszym towarzystwie, za przygarnięcie mnie na wasze piętro i świetną zabawę. :hi:

...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem" :grin:

tomasztn ma zdjęcia lepiej nie pytaj :decayed:

nie no muszę to widzieć:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.