Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co to sie swieci przy obrotomierzu z lewej strony ?

co to za ustrojstwo?

a poza tym sliczna, zewnetrzny pakiet s line robi naprawde swietne wrazenie .....

Chodzi Ci o tą naklejkę biało-czerwoną ? to nalepka chyba z 220km/h napisem.

Opublikowano

Żółty napis EPC.

Opublikowano

Maderfaker ależ to auto jest ............ :kox:

Te przednie lampy są obłędne :slina:

Opublikowano
a co to sie swieci przy obrotomierzu z lewej strony ?

co to za ustrojstwo?

a poza tym sliczna, zewnetrzny pakiet s line robi naprawde swietne wrazenie .....

Chodzi Ci o tą naklejkę biało-czerwoną ? to nalepka chyba z 220km/h napisem.

no masz racje

to chyba rzeczywiscie jest zwykla naklejka

tylko po kiego walca? co ona ma oznaczac?

Opublikowano
tylko po kiego walca? co ona ma oznaczac?

Mi przykleili przy zmianie kół taką:eusathink: W wypożyczalniach aut jest "prikaz" taka nalepka...

Ładna sekcja:slina: Jaki kod silnika? Nie siedzi tam już 225KM?

Opublikowano
:buhaha:
Opublikowano
  • Autor

NIe to 211hk i tylko takie byly na norwegie ;) nakleja czerono, biala, auto mialo to od nowosci.. jakies Norweski bizdet...

Opublikowano
NIe to 211hk i tylko takie byly na norwegie ;) nakleja czerono, biala, auto mialo to od nowosci.. jakies Norweski bizdet...

Nie wiem jaka masz date produkcji ,ale w tej chwili sa juz tylko 225KM

Opublikowano
  • Autor

225km to tylko inna wersja softa, a prametry sa takie same wiec nie wiem o co bic piane jak roznicy nie widac praktycznie, jezeli chodzi o osiagi

z lini zjechal w cerwcu 2013...

Opublikowano

Co jak co trzeba zrobic porzadne foty , Fura mizdzy cyccce !!!!

Opublikowano
225km to tylko inna wersja softa, a prametry sa takie same wiec nie wiem o co bic piane jak roznicy nie widac praktycznie, jezeli chodzi o osiagi

z lini zjechal w cerwcu 2013...

Rafall, na forum pokazuje się fury żeby właśnie "bić piane":thumbup1:

225 zawsze lepiej brzmi jak 211:naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

tak dla "18 latkow" moze i brzmi lepiej dla mnie licza sie osiagi a nie ile co ma koni;)

Opublikowano

Jeszcze dwa konie w stodole masz przeciez :P zapomńiales dodac :)

Wazne ze jest Q wiec bedzie zabawa w zakretach ....

Opublikowano

jest kosa, gratulacje

Opublikowano
  • Autor

teraz bedziesz mi czesci do A5 zalatwial hahaha:D

Opublikowano
Teraz żałuje ze nie wziąłem pakietu czerń ...Ps fajne felgi :decayed:

Przecież nie od dziś wiadomo że czarna optyka wygląda o wiele lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor

To fakt.... w a4 b6 mialem chrom w A5 chcialem tylko i wylacznie Czern

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Extra:) Polift jest mega, jak A5 to albo czarne albo białe:D

Opublikowano
  • Autor

teraz szukam felg Rohana RC ;)

Opublikowano

Piękny lifcior a czarny pakiet robi robotę ! :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.