Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem ze wsadzaniem biegow


bodowp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam czasu na sprawdzanie czy juz podobnz temat juz nie istnieje ale utknalem w Offenburgu :kwasny: Problem polega na tym ze lewarek blokuje sie na 1 i 2 biegu(czasem dziala normalnie) a teraz stracilem 5 bieg... ktos mial podobny problem ? podejrzewam wodzik a dokladnie ta czesc w ktorej jest ta gumowa tulejka(duzy luz) co gorsza element ten jest nie sktecany tylko prasowany. Nie mam pomzslu jak to ogarnac tak zebz dojechac do polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak biegi wchodza bez problemu na nie odpalonym silniku to sprzegło aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz, szukaj szrotu i wymień na miejscu samo to cięgło z alu krzyżakiem lub na spokojnie i szarpanego wciskaj biegi i do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyłączonym śilniku to samo... raz jest wszystko oki a raz nie mogę wrzucić 5 albo lewarek blokuje się na 1 i na siłe trzeba go wybijać i siłą wbijać 2. Zrobiłem jednym rzutem Krk - BB- Paryż- Offenberg i z kilometra na kilometr coraz gorzej :facepalm: Coś będę musiał jutro pomyśleć na spokojnie ale póki co po ponad 2kkm idę spać bo padam na mordę

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

EDIT:

a jakby tak te ramiona wybieraka nieco sklepać do siebie żeby luz był mniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady bo nie wytarł się bolec tylko wew jest teflonowy klocek i na dodatek jeszcze do środka wtryśnięta guma i ta guma wyleciała. Całość jest zaprasowana i do tego aluminiowa, jak zatrzeć naparzać młotkiem to tylko przy pechu może się utrącić jeden z boków i będzie wtedy całkiem kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieciajek dzięki wielkie.. zatem byle by na autostradę i dojść do 5 biegu :decayed:

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 10:48 ----------

a masz może nr tego cięgna wybieraka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,asz zmianę biegów na jedno czy 2 cięgła? Jak na jedno to mam takie cięgło całe w ładnym stanie i bez luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisałeś wcześniej bo mam na jedno i dzisiaj już na allegro kupiłem po wcześniejszej rozmowie ze sprzedawcą właśnie na temat tego luzu :kwasny: ale jak się okażę, że jest do D... to się zgłoszę do Ciebie :wink: Teraz jeszcze muszę ogarnąć będix :whistling:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 22:29 ----------

Dzisiaj wymieniłem cięgno wybieraka. Póki co jest lepiej i jeszcze lewarek mi się nie przyblokował. Martwi mnie natomiast fakt, że pozostało zgrzytnięcie przy wrzucaniu 5 nawet na postoju... znaczy synchronizator kaput :kwasny: 3 też czasem zgrzytnie przy wrzucaniu jak się da do pieca. Ktoś robił podobne rzeczy i jak to cenowo wychodzi czy lepiej szukać jakiejś używki skrzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...