Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oryginalnego radia na inne


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie!

Mamy problem z wymianą oryginalnego radia concert (kaseciaka) na nowe (JVC KD-G721) w Adudi A4 z '96 roku z oryginalnym systemem BOSE Concert+8 głośników+wzmacniacz.

W serwisie Car Audio stwierdzono, że będzie z tym znaczny problem, ponieważ JVC ma ISO a podłączenie do radia oryginalnego to nie ISO :)

W Car Audio zasugerowali nam 3 rozwiązania:

1) Zmienić radio na Blaupunkt lub Pioniera z wyższej półki, bo mają takie same podłączenia i będą współpracować ze wzmacniaczem bez żadnej ingerencji w system;

2) Zakupić specjalną przejściówkę Audi-ISO (koszt ok. 400 PLN)

3) Wywalić wzmacniacz, poprowadzić nową instalację, dokupić nowy wzmacniacz i tubę...

Która opcja wg. Was jest najsensowniejsza???

A może ktoś z Was wymyślił ciekawszy sposób na podłączenie nowego radia???

POzdrawiam!!!!!

edit by wojtas-audi :

Prosze najpierw zapoznac sie z REGULAMINEM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TO ZA ZAKLAD CAR AUDIO?????????????? NIe raczej co to za partacze?? Ucinasz kostke kupujesz koszulki termokurczliwe, cyna lutownica w dlon i nie widze problemu.. Ze schematem wszystko porobisz na cacy..

Co do propozycji wzmacniacza i tuby - NO COMMENTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 PLN za kostkę AUDI-ISO ? Chyba za taką co emuluje CAN-BUS.

Jak już ktoś wcześniej napisał tu nie ma zadnej filozofii lutownica w rękę i do dzieła.

Osobiście nie wywalałbym fabrycznego BOSE.

Jeśli chodzi o radyjko jestem zwolennikiem fabrycznych rozwiązań. Gdyby jednak nie wchodziło takowe w rachubę kupiłbym radio które ma wyjście na wzmacniacz tak aby jak najmniej ingerować w instalację w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 PLN za kostkę AUDI-ISO ? Chyba za taką co emuluje CAN-BUS.

Jak już ktoś wcześniej napisał tu nie ma zadnej filozofii lutownica w rękę i do dzieła.

Osobiście nie wywalałbym fabrycznego BOSE.

Jeśli chodzi o radyjko jestem zwolennikiem fabrycznych rozwiązań. Gdyby jednak nie wchodziło takowe w rachubę kupiłbym radio które ma wyjście na wzmacniacz tak aby jak najmniej ingerować w instalację w aucie.

Witam,

nie bedzie ci dzialalo bo mialem podobny problem i mi powiedziano ze nie idzie.Bedzie oczywiscie dzielac tylko nie bedzie mialo takich funkci jak to poprzednie orginalne.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-01-2007, 20:46 ]

niestety, trzeci raz prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Proszę się dostosować tak jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie wiemy co zrobic bo mam sprzeczne opinie.

Wiec jezeli utne kable i podlacze je wg schematu do kostki ISO z radia to bedzie smigac

czy nie ?

pozdr.

400 PLN za kostkę AUDI-ISO ? Chyba za taką co emuluje CAN-BUS.

Jak już ktoś wcześniej napisał tu nie ma zadnej filozofii lutownica w rękę i do dzieła.

Osobiście nie wywalałbym fabrycznego BOSE.

Jeśli chodzi o radyjko jestem zwolennikiem fabrycznych rozwiązań. Gdyby jednak nie wchodziło takowe w rachubę kupiłbym radio które ma wyjście na wzmacniacz tak aby jak najmniej ingerować w instalację w aucie.

Witam,

nie bedzie ci dzialalo bo mialem podobny problem i mi powiedziano ze nie idzie.Bedzie oczywiscie dzielac tylko nie bedzie mialo takich funkci jak to poprzednie orginalne.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-01-2007, 20:46 ]

niestety, trzeci raz prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Proszę się dostosować tak jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...