Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS - brak opcji


lukidunaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako szczęśliwy posiadacz Audi A4 B5 mam mały problem.

a) co do zanikania cyferek na wyświetlaczu to do wymiany będzie tylko wyświetlacz, prawda ?

B) mam pełen FIS, a gdy otworzę jakiekolwiek drzwi czy też bagażnik na wyświetlaczu nic się nie zmienia, jest nadal to co miałem wcześniej czyli np. średnie spalanie, a przecież powinno się pojawiać na ekranie, które drzwi otwarte..

Proszę o wyrozumiałość i z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) Jeśli masz przedliftowy fis to w nim nie pokazuje otwartych drzwi, w polifcie dopiero jest taka opcja:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) Jeśli masz przedliftowy fis to w nim nie pokazuje otwartych drzwi, w polifcie dopiero jest taka opcja:wink:

I tu się zaczyna pod górkę.. :D No ale to w takim razie prawdopodobnie jest przedliftowy.. :P

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to licznik przedliftowy od poliftowego da się rozpoznać po zegarku - w przedliftach jest analogowy, a w poliftach - cyfrowy. I to właśnie w poliftach, z cyfrowym zegarkiem, fis pokazuje otwarcie poszczególnych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedliftach jest analogowy, a w poliftach - cyfrowy.

były też polifty z czerwonym podświetleniem i analogowym zegarkiem-.. a tak na marginesie-, to na fisie pokazuje spalanie w litrach na 100km-, a jak się zatrzymam to dalej pokazuje w litrach na 100km-, więc jakim cudem pokazuje w litrach na 100km jak się przecież nie ruszam:kwasny: np. w oplu jak jadę to jest oczywiście w litrach na 100km ale jak się zatrzymam to przeskakuje automatycznie na litry na godzine-, więc o.k-, a w b5 tak nie ma ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie polifty o których piszesz miały sygnalizację otwarcia drzwi czy nie? Bo cały czas mi się wydaje, że sygnalizację miały tylko te liczniki z cyfrowym zegarkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to niewiem :decayed: ale raczej dziwne byłoby gdyby tego nie miały-, pomimo czerwonego podświetlenia - miały już diody a nie żarówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem pytania odnośnie spalania :-) Hmmm... Moją A4 B5 mam już 6 lat i jakos nie potrafię sobie przypomnieć jak jest u mnie :grin: Wieczorem, jak wsiądę do auta, to to obczaję!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...