Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA

Co chciałbyś jeść na zlocie ? 83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś jeść na zlocie ?

    • Zestaw I
      43
    • Zestaw II
      40

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym roku decyzja należy do Was jaki zestaw żywieniowy wybieracie!!!

Sobotnie i niedzielne śniadanie to oczywiście tradycyjny i wyjątkowo obfity "szwedzki stół".

Zestaw I

piątek grill: karczek, boczek, skrzydełka, dramstyki, kiełbaska, pierś z kurczaka, kaszanka, oscypki na stole szwedzkim: sery(korboce, oscypki bunc, bryndza), smalec, ogórki kiszone

sobota obiad: rosół z makaronem, udko z kurczaka, ziemniaki zapiekane, surówka, kompot, ciasto

sobota kolacja: danie gorące: udziec wieprzowy, kapusta zasmażana, ziemniaki zimna płyta: wędliny, półmisek z roladą z indyka, panierowane kurczaczki z sosem, śledzie 2 rodzaje, sałatki 2 rodzaje, mozzarella z pomidorami na sałacie, jajka z majonezem, pieczarki, papryka, pieczywo, napoje zimne i gorące

Zestaw II

piątek grill: szaszłyki drobiowe i wieprzowy, golonka, ziemniaki zapiekane w folii, oscypki na stole szwedzkim: sery(korboce, oscypki bunc, bryndza), smalec, ogórki kiszone

sobota obiad: kwaśnica, placek po zbójnicku, kompot ,ciasto

sobota kolacja: danie gorące: udziec wieprzowy, kapusta zasmażana ziemniaki zimna płyta: wędliny, korbace, bunc, bryndza, oscypki, grzybki, ogórki kiszone, papryka, smalec, śledzie 2 rodzaje, sałatki 2 rodzaje, pieczywo, napoje zimne i gorące

Opublikowano

Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

Opublikowano

Rosół i golonka :) ale to różne zestawy ehhhhh

Opublikowano

Poszedł głosik :decayed:

Opublikowano
Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

Opublikowano
Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

ale widać to tradycjonalista i dlatego tak :decayed:

Opublikowano

Ja panocki żech wybrał zestaw górolski , hej !

Opublikowano
Ja panocki żech wybrał zestaw górolski , hej !

Zdecydowanie, hej!

P.S

Nie po to jadę w góry, żeby jeść kurczaki na sterydach i antybiotykach :polew:

Opublikowano
:hi: done
Opublikowano
Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

A moze nie ma i stad wybral :decayed:

Opublikowano

Juz mi ślinka leci ?

Opublikowano

Szydercy....:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja toze za górolskim :)

Opublikowano

jeśli mój głos będzie odgrywał jakąś rolę to zestaw pierwszy bym poprosił i wiadomość dla Jarka: z racji że będę u Was Po raz pierwszy to bym poprosił o pokój dwójeczkę gdyż przypominam że będzie z nami córcia prawie 3 latka. Z góry dziękuję i jak trzeba będzie dopłacić z racji mych wymagań to też będę chętny :) Pozdrawiam. (ps. uwierz Jarku że jak Julcia zaśnie to na pewno znajdziemy wspólny temat :) na prawdę jestem wyrozumiały i również lubię to co wszyscy :) Pozdrawiam )

Opublikowano
  • Autor

No dobra, jak już tak bardzo chcecie dopłacać za te dwójki to lubię rudą :grin:

Opublikowano

ale ruda hmmmm w większych ilościach robi bałagan w głowie ???? ale w sumie o to chodzi :) będę miał też coś lepszego niż ruda :) pozdrawiam. ale też ruda :)

Opublikowano

Mam taką jedną koleżankę rudą ale dopłata z twojej strony ;)

Opublikowano
  • Autor
Mam taką jedną koleżankę rudą ale dopłata z twojej strony ;)

Z mojej? W przypadku rudej to ona musi dopłacać :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.