Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto znane w LPU, widać było że sero dbał o nią więc powinna posłużyć

Opublikowano

Głowno wita ;)

Widziana pare razy na miescie, ładnie siadła na flatach

Opublikowano
  • Autor

Wyrezana cupra. Teraz już jest idealnie ułożona i spasowana :decayed:

Plus kilka zdjęć z okazji słońca

2014_04_21_13_01_36.jpg

2014_04_21_13_02_03_2.jpg

2014_04_21_13_02_14_2.jpg

Opublikowano

Dopieszczona tak jak lubię :)

Opublikowano
  • Autor

Podziękował! :hi:

Opublikowano

no ładna jest :decayed:

foteczki mi dopiero po otwarciu w nowej karcie śmigają coś chyba nie bangla

Opublikowano
  • Autor

U mnie normalnie praży.

Postaram się ogarnąć później, bo może nie tylko Ty masz taki problem :naughty:

Opublikowano

U mnie wszystko normalnie się wyświetla, może po prostu do Łowicza net nie dociera :decayed:

Pisałeś o dużym angielskim, tak się składa że przypadkiem kupiłem przedliftowe duże czarne ze złamaną cienką cześcią obudowy ale z ładnym lustrem. Jak coś to PW :wink:

Opublikowano

Fajne auto, zawsze robiło robotę:grin:

IMO poprzednie felgi były lepsze ale jeszcze wszystko przed Tobą.

Dobrze, że chociaż niektóre zmodyfikowane auta trafiają w dobre ręce:kox:

Opublikowano
  • Autor

Flaty są przejściowe. Raczej po nich wpadnie coś nietypowego :wink:

A co do łowicza... tam różne cuda wianki się dzieją. Ukradli mi dwa razy wszystkie nakrętki od wentyli. Nie ogarniesz tego :kox:

Opublikowano

drogówki nie ma to wentyle kradą :decayed:

ja nie wiem jakim cudem można stracić nakretki na wentyle... dwa razy :kwasny:

gdzie Ty tą fure parkowałeś, na czajkach pod więzieniem? :naughty:

lowicz- kraina mlekiem i dzemem płynaca, nikt o internecie nie mówił, ale światłowody też podobną są :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na blichu parkowałem, bo sobie drugi tytuł oprócz informatyki na PW robiłem... wracam do golfiny a tam nakrętek nie ma. Co najlepsze pozostawiali te nakładki na gumową część, a nakrętki pozabierali :grin: pewnie jeżdżą teraz w jakimś ciągniku czy taczkach :grin::grin:

Dziwne miasto, ale spoko bory na poduchach macie ;)

Opublikowano

Mi u nas w Glownie ostatnio zapieprzyli dekielki z 15" sloneczek z quattro. Roznicy co do miast nie ma, byle by cholota byla :P

Mowisz flaty tymczasowe, daj znac kiedy bedziesz chcial sprzedawac to moze odkupie :)

Opublikowano
  • Autor

Jak będę sprzedawał to na pewno będzie również wrzucone na VAG Głowno :wink:

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 12:06 ----------

Oczywiście telefonem :banan1:

2014_04_23_19_25_25.jpg

Opublikowano
:slina::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Wpadły fanciki... a dokładnie 25mm na przód od Dystom (polecam bardzo bardzo)

i nowy stożek od K&N oraz alu rurka do montażu (76mm)

2014_04_30_14_46_51_2.jpg

Porównanie ze stożkiem po poprzednim właścicielu

2014_04_30_15_25_09.jpg

Rurka na jaką był zamocowany... zwykła pcv i się powyginała od chwytów osłony termicznej

2014_04_30_15_32_56.jpg

Przed dystansem

2014_04_30_15_43_16.jpg

z dystansem

2014_04_30_16_19_46.jpg

Opublikowano

będziesz dowód na długim kiju nosił :decayed:

Opublikowano

Fajnie fajnie tylko jak sie czarna doczepi to bedziesz latal do Zgierza co dwa tyg :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.