Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Chcesz sprzedać autko? Znalazłem ogłoszenie na olx i się zastanawiam o co chodzi.

Opublikowano
  • Autor

Chcę sprzedać :decayed: Mam inny, dużo ciekawszy pomysł w głowie i chcę go zrealizować. Niestety pozwolę, żeby to była moja tajemnica, bo będzie skromnie mówiąc - fajnie :grin: A przy okazji potrzebuje czegoś taniego do tyrania i dojeżdżania do pracy ;)


A jak nikt nie da dobrych pieniędzy to mam kilka pomysłów na ten samochód jeszcze ;)

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

twoja oferta sprzedazy dala mi duzo do myslenia czy nie sprowadzic na podworko mlodszej siostry dla sowjej b4 (hehe rowniez porobionej na eske)

Opublikowano
  • Autor

Myśl myśl. Szczególnie jakby w takie ręce wpadła to byłoby ciekawie :kox:

Opublikowano

W Aucie wszystko sie fajnie zgrywa, ale ja i tak widzialbym inna felge ;D ale ogolnie Audi robi robote ;D

Opublikowano
  • Autor

Koło było dosyć na szybkości kupione i doprowadzone do stanu. Nie jest najgorzej ^^

Opublikowano

W Aucie wszystko sie fajnie zgrywa, ale ja i tak widzialbym inna felge ;D ale ogolnie Audi robi robote ;D

tak jak mówisz koło d*py nie urywa juz chyba te kolo na którym kupiłes tak a4 było lepsze na 100%

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To było sarkastyczne "Nie jest najgorzej"

Mówisz o alu 15". ;)

--------------------------

Nowy post:

Przemyślałem sprawę i jednak czasowo bym się nie wyrobił na nowy sezon z drugim autkiem, więc zostaje jeszcze u mnie jeszcze na co najmniej rok. Z tej okazji na dzień dobry idą felgi na sprzedaż.

Link do felg. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wyjaśnione jest w opisie.
http://olx.pl/oferta/felgi-alufelgi-audi-a8-flat-five-polerowane-215-35-r18-CID5-ID8ljLR.html



--------------
Odgrzebane
5oujbb.jpg


Ankieta ogólna.
18" czy 19"? Już pierwsze graty od air-ride idą do mnie, teraz zostaje kwestia felgi.

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Gdzie mogę dostać gotowy grill z rs4 z emblematem czy jest możliwość kupienia osobno emblemat ?


10440999_825569730821117_775741765524107

Poda ktoś nazwę tych felg ?

Opublikowano
  • Autor

To są 3sdm 0.01 w 19".

Co do znaczka na grill. Mam taki i w sumie mogę go sprzedać, wraz ze spinką w bdb+ stanie. Jeśli jesteś zainteresowany pisz na pw.
Grill ori widziałem gdzieś w dziale sprzedam, lecz z czarną ramką.

Znalazłem ;)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301223-bixenon-usgril-s4rs4-tylny-zderzak-s4-polift-2dintrojkat-lotka/

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

jak ma byc air to jestem wrzuc 18 i niech sie kładzie na ziemi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Coś w tym jest. Tak patrzę na obrazek i 19" są minimalnie za duże do tej budy.
10440999_825569730821117_775741765524107

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Wcale źle nie wyglada ta 19ka w tym nadwoziu

10496228_1538702026352721_72636595458051

Auto na koniec sezonu stało ponizej 60cm

Opublikowano

Szerokie 19, zrobic miejsce na wachacze i bedzie lezec :kox: Air i 18 to troche za malo, zobacz w watku przemciotorun!

Opublikowano
  • Autor

U przemcia generalnie skromne kółko... zupełnie inaczej wygląda koło 8j a inaczej 9.5j wypchnięte na zewnątrz. Problem ze spasem przodu to nie porblem. Gorzej z tyłem, żeby kozy nie było, a koła w nadkole chować nie chcę ^_^


--------------
Pierwsze graty od w/w Przemciotorun
zawory 24v... Trzeba będzie podpiąć przetwornicę 12/24. Jak w tirze :kox:
akv47l.jpg





Kolejne graty czekające na montaż.
c7d598ef6588a4feed9d22a4801bbdf4.jpg

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

nie kombinuj z przetwornicą, kup zawory na 12v, pozdrawiam wujek dobra rada

Opublikowano
  • Autor

Te 24v dorwałem za 1/4 ceny 12v. Poza tym będą ich 4 sztuki, więc różnica w cenie będzie kolosalna. A przetwornica 100-150zł. Jak na razie tanio wychodzi powietrze.
Butla 10l wystarczy, żeby podnieść się ze dwa razy?

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Te 24v dorwałem za 1/4 ceny 12v. Poza tym będą ich 4 sztuki, więc różnica w cenie będzie kolosalna. A przetwornica 100-150zł. Jak na razie tanio wychodzi powietrze.

Butla 10l wystarczy, żeby podnieść się ze dwa razy?

pierdolenie, każde skomplikowanie później sie odbija, ja bym nie kombinował, raz ze przetwornice potrzebuje chwile na "przetworzenie" a dwa jakieś skoki napięcia Ci zj***ą zawory, idz w prosty układ, wiem jak było u mnie, też kombinowanie, żeby taniej było, ale po prostu niektórych rzeczy nie da się obejść... :)

Opublikowano
  • Autor

Mam kumpla dobrego elektryka. Jeszcze z nim skonsultuje i zobaczę co i jak. W A4 są jakieś seryjne miejsca gdzie można puścić przewody, czy trzeba wiercić? ^_^ (jak w golfie 4 itp)

Opublikowano

Mam kumpla dobrego elektryka. Jeszcze z nim skonsultuje i zobaczę co i jak. W A4 są jakieś seryjne miejsca gdzie można puścić przewody, czy trzeba wiercić? ^_^ (jak w golfie 4 itp)

bez problemu, w bagazniku pod lampami masz gumowe przelotki, tak sobie przepuśc tył, a przód progiem i wyjście koło puszki ecu, bądz przez puszke eku i dalej już rozporwadz jak przewody hamulcowe :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.