Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??


spid1261

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką najlepszą oponę założyć na 8 cali szerokości felgi ?? w tym momencie są łyse 215/45, czy iść w tym samym kierunku czy może 225/45 ? auto to A4 b5 no i będzie -40mm na przodzie więc jak dobrze to wkomponować z oponą aby nic nie tarło ani nie zaczepiało HELP !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie ma być naciągu to 225/45, to optymalny zamiennik 195/65/15, ale 215/45 też ujdzie.

u siebie mam 225/45 na 17x8 ET43 i nic nie przyciera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam et30 więc chyba też powinno być w najlepszym porządku nawet na 225 przynajmniej tak mi się wydaje bo zakładałem kiedyś 17'' 235/45 na 7,5j no i zaczepiało ;/ dlatego wolę się upewnić czy 225 jest ok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com , miałem 225/45/17 i 215/45/17(psuło wizerunek feli) - fela 8J ET 45 przy 1BE i było cacy, ogólnie ET 35-45 bezproblemowo. Teraz mam 8J17 ET 30 i jest na równo z błotnikiem i mam zagwozdkę co to naciągać - czy 205/50 czy 225/45 bez naciągu się zmieści....?

doczytałem Twojego 2 posta - - mierzyłem na sucho z ET 30, niestety przy -40 przytrze na bank...chyba że przy -40 jakiś negatyw się już robi :wink:, ja mam wyżej a mimo to ostrożnie chyba 215/45 albo 205/50 założę/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no bo wlasnie chcę się poradzić bo nie wiem czy się opłaca -40 dawać, oj chyba się wstrzymam ze zmianą springów najpierw założe opony jak uda mi się odszukać coś 215 w dobrej cenie to bedzie 215 i -40 ale jak nie to pozostaje 225 i bez -40 jeśli mówisz że będzie tarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dlaczego nie użyjesz na początek jednej z opcji forum która jest do twojej dyspozycji, czyli opcji "szukaj"?

można sobie poczytać albo podłączyć się pod istniejący już temat, a nie od razu zakładać nowy wątek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/45 i 225/45 niestety wystaje przy tym ET, zostaje 205/50/17 i gleba - dziś mierzyłem na przodzie w Interholdzie w LSW (dzięki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a jaka opone polecicie na 8 calowe 18 ? chodzi mi o to zeby naciagu nie bylo za szerokie . takie posrednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a jaka opone polecicie na 8 calowe 18 ? chodzi mi o to zeby naciagu nie bylo za szerokie . takie posrednie.

ja mam 225/40 18" /8" ET35 i nic nie obciera. zawias -35 .

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

takie fotki znalazłem

DSC_0490.jpg

DSC_0491.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...