Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
42 minuty temu, Marianset napisał:

Tył mam wentylowane..  Nie wiem tylko jak duze znaczenie mają wymiary wysokość? Poniewaz na stronach po podaniu modelu auta wyskakuja mi tarcze rowniez 330 ale juz różnica w wysokości ich idzie w milimetry..  I to samo z klockami

Wysłałem Ci informację na PW :)

Masz wentylowane 330mm

Opublikowano

Prośba o wskazanie najoptymalniejszego zestawu tarcz i klocków pod S4 b8 przód (345)

Kiedys tyklo OZ + DS, coś się zmieniło?:)
nie upalam raczej, głownie autostradowe przeloty + miasto

fajnie jakby nie pyliło :-)

Edytowane przez tdy

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, tdy napisał:

Prośba o wskazanie najoptymalniejszego zestawu tarcz i klocków pod S4 b8 przód (345)

Kiedys tyklo OZ + DS, coś się zmieniło?:)
nie upalam raczej, głownie autostradowe przeloty + miasto

fajnie jakby nie pyliło :-)

Oz plus dsy to dobre zestawienie. 

Polecam też klocek power stop seria z23

 

Opublikowano

Jaka cena takiego Zestawu OZ + DS, oraz zestawu OZ + Power Stop z23 ?

Pytanie pomocnicze: rozważa w ogóle te Rotingery ?

https://rotinger.com/wp-content/uploads/2019/10/Rotinger-TuningGL_2019.pdf

 

Edytowane przez tdy

Opublikowano
  • Autor

Tarcze Oz gładkie około 500zl

Tarcze Oz sport około 680zl

Ferodo ds około 700zl

Power Stop z23 833zl

 

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

Tarcze Oz gładkie około 500zl

Tarcze Oz sport około 680zl

Ferodo ds około 700zl

Power Stop z23 833zl

 

Czy Textara moge rozwazać czy DS jednak?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, tdy napisał:

Czy Textara moge rozwazać czy DS jednak?

DS dużo lepsze

Opublikowano
4 minuty temu, Gibons napisał:

DS dużo lepsze

ok, dzieki - rozumiem, że odnosisz się do Textar EPAD tak?

Opublikowano
1 godzinę temu, tdy napisał:

ok, dzieki - rozumiem, że odnosisz się do Textar EPAD tak?

DSy i EPady to nie ta sama połka jezeli chodzi o skutecznosc

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam serdecznie, od miesiąca jestem posiadaczem a4 b8 2013 2,0 benzyna stoi na 18" aluskach zaniedlugo w przeciągu miesiąca będę musiał wymienić tarcze w raz z  hamulcami czy moglibyście mi coś polecić dobrego jakościowo oraz aby to jakoś się zgrabnie prezentowało?

Pozdraiwam

Opublikowano
8 godzin temu, Bujak10 napisał:

Witam serdecznie, od miesiąca jestem posiadaczem a4 b8 2013 2,0 benzyna stoi na 18" aluskach zaniedlugo w przeciągu miesiąca będę musiał wymienić tarcze w raz z  hamulcami czy moglibyście mi coś polecić dobrego jakościowo oraz aby to jakoś się zgrabnie prezentowało?

Pozdraiwam

Podrzuć pw coś się dobierze;) Na pewno wypadaloby założyć coś większego

Opublikowano

A4 B8 3.2fsi cala rok pr. 06.2011

Jakie tarcze na przód? Kusi na jakieś nawiercane np. Zimmermann. Tylko nie wiem jaka ma być średnica i grubość. 

Opublikowano
5 godzin temu, turborzeznik napisał:

A4 B8 3.2fsi cala rok pr. 06.2011

Jakie tarcze na przód? Kusi na jakieś nawiercane np. Zimmermann. Tylko nie wiem jaka ma być średnica i grubość. 

320mm raczej. Zakładaj coś większego do tej wagi i mocy.

Opublikowano
9 godzin temu, Wandej napisał:

320mm raczej. Zakładaj coś większego do tej wagi i mocy.

Pytanie tylko co? Chętnie zalozylbym coś większego, pytanie tylko ile muszę do tego dołożyć i o ile więcej będzie roboty. Jakie konkretnie tarcze były by dobre? Jeśli chodzi o klocki to myślałem o ceramicznych, żeby nie pyliły

Opublikowano
2 godziny temu, turborzeznik napisał:

Pytanie tylko co? Chętnie zalozylbym coś większego, pytanie tylko ile muszę do tego dołożyć i o ile więcej będzie roboty. Jakie konkretnie tarcze były by dobre? Jeśli chodzi o klocki to myślałem o ceramicznych, żeby nie pyliły

Ceramiczne(pseudo) hamuja tak samo jak zwykle a są znacznie droższe. Tak czy inaczej masz hamulce do wymiany wiec przelicz budżet i przestudiuj możliwości. Na forum na prwno znajdziesz odpowiedz

Opublikowano
7 godzin temu, Wandej napisał:

Ceramiczne(pseudo) hamuja tak samo jak zwykle a są znacznie droższe. Tak czy inaczej masz hamulce do wymiany wiec przelicz budżet i przestudiuj możliwości. Na forum na prwno znajdziesz odpowiedz

Z ceramicznymi klockami bardziej chodzi mi o to by nie pyliły. Wiadomo wydajność podczas hamowania jest na pierwszym miejscu ale skoro dodatkowo mogą robić mniej syfu to dlaczego nie. Co do budżetu to myślę że na jakieś 1500zl, nawet nie znam tak dobrze cen

Edytowane przez turborzeznik

Opublikowano

Panowie, podpowie ktos jak sprawdzic rozmiar tarcz?

Przod 314? 320?

Tył? 300?

CGLC quattro stronic 18"

 

Opublikowano
1 godzinę temu, MrFanta napisał:

Panowie, podpowie ktos jak sprawdzic rozmiar tarcz?

Przod 314? 320?

Tył? 300?

CGLC quattro stronic 18"

 

Daj VIN

Opublikowano

WAUZZZ8KXEA028037

Opublikowano
5 godzin temu, MrFanta napisał:

WAUZZZ8KXEA028037

314/300mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.