Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnice lotka na klape s4 s-line


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz daj sobie z tym spokuj.... ja kupiłem z tej trzeciej aukcji... laminat i po jakims czasie wyskoczyły bąbelki pod lakierem.... ale fart chciał i kupiłem za 200pln ori s-line i poszła zamianka:D... jak chcesz to ci sprzedam ten mój stary za 80+kw jest do odratowania ale nie obiecuje ze znowu nie spryszczy.... u mnie w wątku masz fotki jak wyglądał laminat a jak ori s-line

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz kupowac to ori te z tworzywa zalezy jak trafisz ale idealnie spasowany raczej nie bedzie, jak cos mam ori na sprzedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Siebie kupowałem 2 lata temu od sprzedawcy z linku nr 2 - nic się z nią nie dzieje, dobrze wymalowana i zamontowana służy dzielnie :wink:

posadzona jest na kleju do szyb firmy Wurtz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowało by przymierzyć :wink: ale wg mnie w B7 warto poszukać klapy tylnej s-line bo jest śliczna :jerk:

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Pokrywa bagażnika - klapa Audi A4 S4 B7 S-LINE (4105622565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :kox:

ewentualnie USA

AUDI A4 B7 KLAPA TYLNA TYL BAGAZNIKA SEDAN S-LINE (4060696271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam zapytanie jak to w końcu jest są widoczne różnice między lotkami s4 a s-line jeśli ktoś może jakieś fotki wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka S4 jest masywniejsza - szersza w porównaniu z s-line, patrząc na klapę z góry s4 jest szerokości lampy, s-line zajmuje jej o połowę mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca połowe szerokości lampy ,patrząc z tyłu na lotkę-tak jak leży na aucie s line się zwęża w lewo i w prawo,środkiem jest wyraźnie wyższa i bardzie wysunięta w tył niż S4,co tu dużo pisać S4 jest ładniejsza i tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz kupowac to ori te z tworzywa zalezy jak trafisz ale idealnie spasowany raczej nie bedzie, jak cos mam ori na sprzedanie

Witam, masz jescze do sprzedania spojler ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie gdzieś kupić taką lotkę do Avanta ( jak na focie) gdzieś u nas w kraju??? ma ktoś numer ori ???

Edytowane przez kawowy19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie gdzieś kupić taką lotkę do Avanta ( jak na focie) gdzieś u nas w kraju??? ma ktoś numer ori ???

przecież masz tam podany nr jak byk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie zauważyłem :wink:... 8ED0716409AX

a taki nr to z czego jest 8E9 827 933 A GRU ?


to jest numer ori audi?


ok już znalazłem to ori audi


a pytanie mam. Jak jest mocowany ori daszek??? Klej? czy jakieś śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AVANTa i wiem że ori najalepszy ale ciężko dostać.
A powiedzcie jak to jest z tymi daszkami "tuningowymi" które można kupić w necie? Jest opcja żeby kupić wyglądający jak ORI, może jakies konkretnej firmy a żeby nie łuszczył się itd....?? Może ktoś zakładał już do siebie i może cos powiedzieć na ten temat konkretniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poszukuję lotki. Możecie mi powiedzieć czy to jest faktycznie MS Design (nie ma napisu na spodzie)?

http://allegro.pl/klapa-tyl-sedan-msdesign-a4-b6-ly7h-i5339847732.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...