Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kratka/siatka w stylu RS4 B5


Fenrir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy można gdzieś wyrwać kratkę na wzór RS4. Widzialem kilka razy że niektórzy mają w przedliftowym zderzaku kratki w tym stylu, to oryginały jakoś przerobione czy jakieś podróbki? Ktoś spotkał się z czymś takim? Jeśli tak to proszę o linki i opinie. Pzdr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie kupić taki plaster miodu i pomodzić coś, zakładałem o tyn wątek w b7 :wink: widziałem że ktoś na forum rezał sobie taką siatkę tylko nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko gdzie kupić taki duży plaster miodu? :decayed: Bo żadne drobne typu Kamei nie wchodzą w rachubę bo to już kompletna wieś;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki, o coś w tym stylu mi chodziło. Gdyby ktoś znał jeszcze inne aukcje z podobnymi siatkami to niech śmiało wrzuca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w wyszukiwarkę "plaster miodu" i poszukaj, możesz wpisać "siatka plaster miodu" no pokombinuj coś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zastanawiam się czy wstawić kratki w fabryczne otwory zderzaka czy przerobić go tak jak ktoś z forum, czyli poszerzyć otwory kosztem dokładki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mega wioska, jak wsadzisz taką kratkę do zwykłego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie skłaniam się ku temu że wioski nie będzie jeśli będę już miał założony Grill RS4. Ale jeszcze się zastanowię. A co można zrobić ze zderzakiem poliftowym? Czym on się właściwie różni od starego? Jest niższy? Czy po prostu ma inne otwory na kratki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poglądowa fota :wink:

1c8acb3bbfd9d0f747af7a70f69.jpg

W Nysie jeden Czech miał porobiony tak zderzak i lipy nie było. Gdyby się lepiej przyłożył to by nie było widać, ze to rzeźba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem teraz kupić tą siatkę ale już oczywiście tamta aukcja w archiwum, wpisałem plaster miodu i przeszukałem całe allegro i nie znalazłem ani jednej. Ktoś może wie jak to jeszcze znaleźć?

Ciekawy jest ten sklep ale nie wiem czy będą w ogóle jeszcze coś sprzedawać czy zaprzestali działalności: Przedmioty użytkownika vts-sklep-pl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...