Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatek do paliwa


jamrolly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie! Mam pytanie co sądzicie o dodatkach do paliwa? Np w celu przeczyszczenia pompowtryskiwaczy? Jest w tym cos prawdy czy wiecej sciemy ? Jezeli ok to jakie srodki zdalyby egzamin? Z gory dzieki. Aa dodam ze tylko profilaktycznie nie że cos się dzieje ;):cool:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają i to bardzo skutecznie. Od siebie polecam coś takiego --> Dodatki do paliw -Diesel : OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY DIESEL 2666 lub też Dodatki do paliw -Diesel : DODATEK DO COMMON RAIL 2185

Wystarczyło mi tylko raz zobaczyć wtryskiwacze z afn po niecałych 300 tys. Na końcówkach robi się skorupa przez co mogą rozpylać nierównomiernie. W 3.0 tdi spulung wyeliminował telepanie na biegu jałowym, do 1.9 lałem spulunga i profilaktycznie diesel additiv. Z kolei znajomemu w oplu ustąpiło falowanie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowalem wlasnie specyfiki LQM niby cos lepiej źwawiej ale wydaje mi sie ze to placebo. Szalu sie nie spodziewaj takie moje zdanie. Diametralnej roznicy nie odczujesz. Jak masz jakis obiaw typu telepanie ale wiesz ze cos sie dzieje z pompowtryskami to mozna sprobowac, moze sie cos poprawi. Ale z drugiej stronu puszeczka LQM majatku nie kosztuje. Przed zastosowaniem tez czytalem i niby chemia LQM najlepsza ale ile ludzi tyle opinii ...

Tez mam ajm i 250k na liczniku a ile przejechane tego nikt nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W afn jak się zaleje na lato (temp min 25oC) bioester 50/50 to od razu widać różnicę, silnik pracuje bardziej miekko, vag pokazuje mniejsze korekcje, fajny zapach frytek jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W afn jak się zaleje na lato (temp min 25oC) bioester 50/50 to od razu widać różnicę, silnik pracuje bardziej miekko, vag pokazuje mniejsze korekcje, fajny zapach frytek jest :decayed:

może przez to ze sie wszystko smaruje ?

ja leje do swoich trupów rzepak + podgrzewacz paliwa mam zalozony i pompe ,wtryski rozbierałem to sa super ,wtryski wygladały jak by byly 5 tys po zakupie bo aż bylo widać metal i nr na koncówkach 764 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem Forda TDCI to lałem dodatki Millers Oils Diesel Power ECOMAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dolewam dodatek xeramic, jest napisane że podbija liczbe cetanową , mam wrażenie że lepiej autko smiga z nim,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie taki leję, czasem oczywiscie,.

druga stroba maedalu to to na jakim paliwie śmigamy, które paliwa maja najmniej bioestrów w dodatku, mam wrażenie że orlen ma najwięcej,

na orlenie auto mi bąki puszcza, na lotosie nic,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...