Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Dziwne cykanie tak jakby od przekaźnika


Gość darecki84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darecki84

Witam mam pytanie do osób mających diesla jak jest zimny silnik np po nocy i po odpaleniu dodajecie gazu słychać jakiś przekaźnik jak cyka przy pewnych obrotach który to jest i gdzie się on znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam to samo... ten przekaznik strzelil mi chyba do konca bo na zimym silniku w ogole nie zalacz mi sie turbo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee... to cos kolo bezpiecznikow.. wypadlo na przekaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że może to być przekaźnik od automatycznego ssania. U mnie w AFNie jest podobnie jak silnik jest zimny przy przyśpieszaniu słychać od strony bezpieczników pstrykanie przekaźnika. Ten charakterystyczny pstryk słychać przy przekraczaniu 2 tys obrotów, później jak już złapie temp. podczas jazdy wszystko milknie.

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie czy zimny czy cieply w momencie dodania i puszczenia gazu slychac cykanie... ostatnio turbo przestalo mi dzialac a nie bylo zadnego bledu!!! zastanawiam sie czy wlasnie nie strzelil jakis przekaznik od pompy lub od sterowania N75 i czy przez to nie glupieje...

Dodam ze mam zaslepione podcisnienie od egr. Slyszalem tez o rozszczelniajacych sie zbiornikach podcisnieniowych i przez to tez turbo przestawalo dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta sama sytuacja lecz na cieplym silniku po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przestaje cykac napewno to nie n 75 tylko jakis przekaznik pod deska rozdzielcza co to jest czy ktos juz to rozgryzl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również borykam się z podobnym problemem. Jak czasami ruszam i zbyt szybko puszcze sprzęgło, a obroty spadną tak nisko jakby silnik miał zgasnąć to wówczas również to cyknie.Cyknie i silnik strasznie słabnie, dopiero jak mu przycisne wiecej gazu to wszystko wraca do normy oczywiście po kolejnym cyknięciu.Dzwięk dobiega z okolic skrzynki bezpieczników i rzeczywiscie podobny jest do cykania przekażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie nowy prezkaznik w ASO i sie okaze czy bedzie git czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...