Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przestało działać poziomowanie Xenonów audi a4 b6 1.9 AVF


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dzisiaj odebrałem auto po naprawie uszczelki głowicy. Niestety nie działa mi teraz poziomowanie xenonów, Panowie na warsztacie rozkładają ręce we wtorek będą mieli komputer podłączą i sprawdzą. Ogólnie wszystkie kostki podłączone. Mam pytanie czy podczas rozpinania kostki reflektorów co raczej musieli zrobić podczas tej naprawy, może potem pojawiać się taki błąd. Dodam że na wyświetlaczu komputera wyskakuje błąd regulacji. Aktualnie lampy stoją w pozycji można powiedzieć optymalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podepnij pod kompa i sprawdź jaki masz błąd. Podczas odpinania może pojawić się ten błąd, ale powinien zniknąć po wył/wł zapłonu. Ja obstawiam uszkodzony czujnik na wahaczu albo wiązkę. Bez podpięcia po kompa za dużo się nie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic nastawy ksenonow to samo mialem u mnie tylko mi przy wypietych lampach lakiernik odpalil auto i swiecil sie blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas miałeś błąd na Fisie ja też mam ale czy poziomowanie działało po przekręceniu kluczyka? Bo u mnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem do momentu zrobienia nastaw poprzez VCDS swiecila sie zolta zarowka o ile dobrze pamietam przekreslona, samopoziom nie bedzie dzialal wogole bo jest blad i trzeba nastawy zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje troszkę mnie to uspokoiło, Myślałem że coś mi uszkodzili. Czyli można odpiąć wtyczki od xenonów ale trzeba pierw odłączyć akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego Ci nie powiem na 100 % z aku, ale uwazam ze wystarczy wyciagnac kluczyk ze stacyjki i powinno nie zlapac bledu i mozemy rozpinac lampy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje troszkę mnie to uspokoiło, Myślałem że coś mi uszkodzili. Czyli można odpiąć wtyczki od xenonów ale trzeba pierw odłączyć akumulator?

nie trzeba odpinać aku do demontażu lamp.

wystarczy nie włączać zapłonu jak lampy zdemontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a ja włączałem zapłon, nawet odpalałem auto, silnik pracował jakiś czas, gdy był podpięty jeden reflektor.

Błąd zniknął sam, jak podłączyłem obie lampy, bez udziału vaga. :wink:

Mam ori bixenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sprobowac odpiac wtyczki i aku?? a jak nie to VAG mam to co kolega powyzej


mam podobny problem jak Wy po odlaczeniu lamp i chyba wlaczonym zaplonie samopoziom nie dziala..... nie robilem tego sam wiec tylko tak podejrzewam VAG nie widzi sterownika ani bledu co teraz mam zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...