Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)


Boby

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Pucek nie rób sie taki pro zachodni, to nie samochod 2 letni za 300 tys zeby od razu ze zderzakiem po ASO latac i historie dopisywac. Wymieni zderzak moze uda sie nawet w kolorze kupic, cos tam blacharz podprostuje i furka jak przed "liftem", a hajsu jeszcze kupe zostanie na rezanie. Oczywiscie od razu sprostuje ze czy auto za 30 czyza 300 tys dla kazdego moze miec inna wartosc w tym mentalna. Co mu z histori, przyjedxie Czesiek z Wladziem ogladac przed kupnem i od razu zbije cene ze walony, a czy w ASO naprawiany to nie koniecznie zaleta, tym bardziej ze umowy z roznymi Czesiami maja popodpisywane i roznie to w stodolach naprawiaja niekoniecznie dobrze, a napewno nie tanio. Ja mialem podobnie rozbite w mercedexie, zderzak z belka w kolorze kupilem za 330 blacharz wzial 600 za podprostowanie i spasowanie, a ubezpieczalnia wyplacila 3900 za szkode i 2500 za uszczerbek na zdrowiu, wiec policz co sie kalkuluje, brak auta 4 dni i troche kasy czy ASO i zastepcze na miesiac? Jeszce zeby chcieli chociaz zatankowac

Cieszę się że zarobiłeś, nie każdy ma takie szczęście, ja niestety nie mam czasu na zabawy z blacharzami i lakiernikami a znaleźć takiego który auto ogarnie w niby 4 dni to jak wygrana w lotka, nie mam drugiego auta a do pracy muszę dojeżdżać więc jak sam widzisz to nie takie łatwe, zresztą te 3900 zł które dostałeś to chyba po dwóch albo trzech odwołaniach bo niestety ale ubezpieczyciel woli grać w bambuko żeby dać jak najmniej, więc proszę Cię, zostaw sobie takie za***iste komentarze dla siebie, Kolega chciał rady to ją dostał, pozdrawiam

Czyli ty masz wylacznosc na dawanie tego typu komentarzy i sugerowanie ze ma auto oddac do ASO, a jak ktos sie nie zgadza z twoja wypowiedzia albo ma odmienne zdanie to swoje komentarze ma zostawic dla siebie?

Wierz w co chcesz ja tam wole wiedziec niz wierzyc. Daj maila na priv podesle ci kosztorys i sam sprawdzisz czy w tak krotkim czasie od zlozenia zawiadomienia do TU o zdarzeniu do momentu decyzji o przyznanej wysokosci odszkodowania byl czas na odwolania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pucek nie rób sie taki pro zachodni, to nie samochod 2 letni za 300 tys zeby od razu ze zderzakiem po ASO latac i historie dopisywac. Wymieni zderzak moze uda sie nawet w kolorze kupic, cos tam blacharz podprostuje i furka jak przed "liftem", a hajsu jeszcze kupe zostanie na rezanie. Oczywiscie od razu sprostuje ze czy auto za 30 czyza 300 tys dla kazdego moze miec inna wartosc w tym mentalna. Co mu z histori, przyjedxie Czesiek z Wladziem ogladac przed kupnem i od razu zbije cene ze walony, a czy w ASO naprawiany to nie koniecznie zaleta, tym bardziej ze umowy z roznymi Czesiami maja popodpisywane i roznie to w stodolach naprawiaja niekoniecznie dobrze, a napewno nie tanio. Ja mialem podobnie rozbite w mercedexie, zderzak z belka w kolorze kupilem za 330 blacharz wzial 600 za podprostowanie i spasowanie, a ubezpieczalnia wyplacila 3900 za szkode i 2500 za uszczerbek na zdrowiu, wiec policz co sie kalkuluje, brak auta 4 dni i troche kasy czy ASO i zastepcze na miesiac? Jeszce zeby chcieli chociaz zatankowac

Cieszę się że zarobiłeś, nie każdy ma takie szczęście, ja niestety nie mam czasu na zabawy z blacharzami i lakiernikami a znaleźć takiego który auto ogarnie w niby 4 dni to jak wygrana w lotka, nie mam drugiego auta a do pracy muszę dojeżdżać więc jak sam widzisz to nie takie łatwe, zresztą te 3900 zł które dostałeś to chyba po dwóch albo trzech odwołaniach bo niestety ale ubezpieczyciel woli grać w bambuko żeby dać jak najmniej, więc proszę Cię, zostaw sobie takie za***iste komentarze dla siebie, Kolega chciał rady to ją dostał, pozdrawiam

Czyli ty masz wylacznosc na dawanie tego typu komentarzy i sugerowanie ze ma auto oddac do ASO, a jak ktos sie nie zgadza z twoja wypowiedzia albo ma odmienne zdanie to swoje komentarze ma zostawic dla siebie?

Wierz w co chcesz ja tam wole wiedziec niz wierzyc. Daj maila na priv podesle ci kosztorys i sam sprawdzisz czy w tak krotkim czasie od zlozenia zawiadomienia do TU o zdarzeniu do momentu decyzji o przyznanej wysokosci odszkodowania byl czas na odwolania?

Chłopie, trzepnij sobie bo Cię strasznie nosi :)

Nie obchodzą mnie Twoje życiowe niepowodzenia/powodzenia więc daruj to sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda autka. Ale na pewno wszystko wroci do normy. Mam pytanko odnosnie gwinta. Masz jakies problemy przy wyjezdzaniu na krawezniki, ewentuualnie "hopki". Nic nie łapie, obciera??? Pytam bo w moim poprzednim samochodzie(vw golf) po obnizeniu łapałem prawie o wszystko. :kox:

Dzięki za słowa otuchy :) Co do gwintu to nie mam problemu z podjechaniem pod krawężnik i przejechaniem przez hopy. A4 dużo jeździ też moja żona i daje rade. Po zmianie na gwint stwierdziała że dużo lepiej sie jeździ :)

Aż się prosi o dystans :wink:

Dawno założone :) Przód 5 mm tył 10 mm :wink:

Z tego co widać to sam ogarniesz sprawę a pewnie jeszcze coś $ zostanie na jakiegoś moda ;) auto śliczne i kolorek jak mój.

Ogarnę u siebie w robocie :)

Kolego Pucek nie rób sie taki pro zachodni, to nie samochod 2 letni za 300 tys zeby od razu ze zderzakiem po ASO latac i historie dopisywac. Wymieni zderzak moze uda sie nawet w kolorze kupic, cos tam blacharz podprostuje i furka jak przed "liftem", a hajsu jeszcze kupe zostanie na rezanie. Oczywiscie od razu sprostuje ze czy auto za 30 czyza 300 tys dla kazdego moze miec inna wartosc w tym mentalna. Co mu z histori, przyjedxie Czesiek z Wladziem ogladac przed kupnem i od razu zbije cene ze walony, a czy w ASO naprawiany to nie koniecznie zaleta, tym bardziej ze umowy z roznymi Czesiami maja popodpisywane i roznie to w stodolach naprawiaja niekoniecznie dobrze, a napewno nie tanio. Ja mialem podobnie rozbite w mercedexie, zderzak z belka w kolorze kupilem za 330 blacharz wzial 600 za podprostowanie i spasowanie, a ubezpieczalnia wyplacila 3900 za szkode i 2500 za uszczerbek na zdrowiu, wiec policz co sie kalkuluje, brak auta 4 dni i troche kasy czy ASO i zastepcze na miesiac? Jeszce zeby chcieli chociaz zatankowac

Cieszę się że zarobiłeś, nie każdy ma takie szczęście, ja niestety nie mam czasu na zabawy z blacharzami i lakiernikami a znaleźć takiego który auto ogarnie w niby 4 dni to jak wygrana w lotka, nie mam drugiego auta a do pracy muszę dojeżdżać więc jak sam widzisz to nie takie łatwe, zresztą te 3900 zł które dostałeś to chyba po dwóch albo trzech odwołaniach bo niestety ale ubezpieczyciel woli grać w bambuko żeby dać jak najmniej, więc proszę Cię, zostaw sobie takie za***iste komentarze dla siebie, Kolega chciał rady to ją dostał, pozdrawiam

Czyli ty masz wylacznosc na dawanie tego typu komentarzy i sugerowanie ze ma auto oddac do ASO, a jak ktos sie nie zgadza z twoja wypowiedzia albo ma odmienne zdanie to swoje komentarze ma zostawic dla siebie?

Wierz w co chcesz ja tam wole wiedziec niz wierzyc. Daj maila na priv podesle ci kosztorys i sam sprawdzisz czy w tak krotkim czasie od zlozenia zawiadomienia do TU o zdarzeniu do momentu decyzji o przyznanej wysokosci odszkodowania byl czas na odwolania?

Chłopie, trzepnij sobie bo Cię strasznie nosi :)

Nie obchodzą mnie Twoje życiowe niepowodzenia/powodzenia więc daruj to sobie.

Panowie wyluzujcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiekszego chama i gbura na forum a4 jeszcze nie spotkalem niz pucek, a propo trzepania to dodatkowo schyl sie i rozpędź a ściana sama cię znajdzie.

Sorry Boby za OT, ale ciężko sie nie powstrzymac na takie prostackie odzywki pucka prosto z piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiekszego chama i gbura na forum a4 jeszcze nie spotkalem niz pucek, a propo trzepania to dodatkowo schyl sie i rozpędź a ściana sama cię znajdzie.

Sorry Boby za OT, ale ciężko sie nie powstrzymac na takie prostackie odzywki pucka prosto z piaskownicy.

:wink:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już naprawione po stłuczce i czuje się dobrze. Dziś dotarłem na ul. Mineralną do Rogala :)

Auto fabrycznie wypluło 192PS i 380Nn :banan: po modyfikacji 202PS/427Nn :banan: Wieczorem wrzucę wykres.

zjqo5sog.jpg

cgmeipcm.jpg

Edytowane przez Boby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po widze u Rogala pewnie auto nie do poznania ;) ?!

Zdecydowana różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie 192 ? Czy już po jakimś programie była, gdzieś u kogoś przez kogoś ?

Moment ładny przyrost, teraz musi ciągnąć mocno budę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie 192 ? Czy już po jakimś programie była, gdzieś u kogoś przez kogoś ?

Moment ładny przyrost, teraz musi ciągnąć mocno budę :D

Fabrycznie tyle było :) Też byłem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładny gratis.

Jak gwint się spisuje, dużo już przelatał u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładny gratis.

Jak gwint się spisuje, dużo już przelatał u Ciebie ?

Kilka koni więcej. Co do gwintu to zrobiłem około 15 tyś i naprawdę jestem zadowolony.

W sobotę muszę trochę unieść ją do góry bo po wypadzie weekendowym w okolice Kościeliska jest ciut za nisko.

coz8c693.jpg

Quattro to piękan sprawa :)

Edytowane przez Boby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny bonus z fabryki! Teraz jest się czym odpdychać :wink4:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny bonus z fabryki! Teraz jest się czym odpdychać :wink4:

Odpycha się ładnie :) . Miałem okazję to sprawdzić ostatnio Warszawa - Kościelisko -Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boby sprawdzał rogal ci wtryski przed programem . Jaki masz stan wtrysków kiedy były wymieniane, jaki przelot masz ? Sory że tak wypytuje ale chcę porównac z swoim. Wynik naprawdę zacny jak na ten motor bo seria była chyba najmocniejszą jaką widziałem i była w ogóle w Polsce. Ja 3 lata temu u rogala miałem 185 km i 380 nm w serii a po programie 206 km i 420 nm.

Edytowane przez klattaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boby sprawdzał rogal ci wtryski przed programem . Jaki masz stan wtryskow kiedy były wymieniane, jaki przelot masz ? Sory że tak wypytuje ale chcem poruwnac z swoim. Wynik naprawdę zacny jak na ten motor bo seria była chyba najmocniejszą jaką widziałem i była wogóle w polsce. Ja 3 lata temu u rogala miałem 185 km i 380 nm w serii a po programie 206 km i 420 nm.

Napiszę tak. Jak kupowałem Audi rok temu to miało 176 tyś. W trakcie sprawdzania auta wyszło ze przy 160 tyś miała zmienione wtryski a przy niecałych 170 tyś został wymieniony silnik i turbo na NOWE.

W tej chwili silnik i Turbo mają przelot ok 30 tyś a wtryski w okolicach 40 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Miło wiedzieć że nie jest się jednostkowym przypadkiem jeżeli chodzi o awarię tych silników. Ekstra ze masz nowy motor, wtryski i turbinę. Życzę bezawaryjnej jazdy i radości z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Miło wiedzieć że nie jest się jednostkowym przypadkiem jeżeli chodzi o awarię tych silników. Ekstra ze masz nowy motor, wtryski i turbinę. Życzę bezawaryjnej jazdy i radości z auta.

Dzięki wielkie. Życzę i ja bezawaryjności,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...