Skocz do zawartości
IGNOROWANY

musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)


Rekomendowane odpowiedzi

polecam poszukać w sklepie x-kom

tak na szybko znalazłem: Acer E1-572 i5-4200U/8GB/500/DVD-RW - Notebook / Laptop 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

wydaje się być ciekawą propozycją a przez to że bez oprogramowania to 200-300 zł tańszy jest. soft wgra ci znajomy za 0,5l :grin:

z tego co widziałem to mają sklep w Wawie

tu masz jeszcze link do ich sklepu co tak wyszukałem na szybko 1900-2100 zł Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

może znajdziesz coś dla siebie :wink:

Nie propaguj piractwa kolego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acery wydaja sie troche tandetne.... moja mama uzywa jednego do pracy i ma powycierane guziki, wyślizgany touchpad, obudowa porysowana - w ogole jakis lichy plastik.... na moim asusie ktory ma ze 4 lata nie ma śladu że był uzywany, a ten jej acer jest sporo młodszy... co powiecie o tym asusie? matryca 17', spory dysk, winda na pokładzie...

17 CALI ASUS R704 i5-3210 6 750 HDMI WIN8+GRATISY! (4122862240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus kolego i seria ASUS Republic of Gamers. Wiem ze nie grasz w gry ale to jest za***rdala.... :wink:

Jak kupować to coś porządnego.

Ja posiadam osobiście G73 na spidzie ssd, 16 giga, proc intel 7. a w przyszłości celuje w G75 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie ale po co mi mega sprzet do przegladania neta? zamiast 16gb ramu wole zeby mial wiekszy dysk, wiecej filmów sie pomiesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odcinam bo widzę że niektórym i tak nie przegada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu kupiłeś coś ?

Też podpisuję się pod tym, że HP ProBook mile mnie zaskoczył wykonaniem.

PS. Laptop nie jest do grania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabanmat co ty pierd*lisz ?

Chyba nie widziałeś konfiguracji do gier skoro tak mówisz :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a wedlug mnie drugie zdjecie to nie a4....

oczywiście że A4 po lifcie "

[ Dodano: 2006-02-10, 14:48 ]

moja sugestia: na giełde i porównywać, chyba bedzie troche problemu z tym, ale jak sie uda to efekt końcowy bedzie.....z poskładaniem tego zawsze sobie można jakoś poradzić, tylko jak to sie ma do elektryki, trzeba poszukać schematów

No właśnie myśle że z samym przełożeniem niebędzie wielkich problemów gorzej z podłączeniem tego do kupy żeby działało to jak należy, najbardziej klimatyzacja i jej podłączenie bo przełączniki to niebędzie wielki problem tak mi się wydaje. Chodzi mi to po głowie juz od jakiegoś czasu i chyba się za to wezme na wiosne. Może ktoś juz taką przekładke zrobił i się podzieli jakims info.

myślę że z samą przekładką nie bedzie problemu, tylko czy to wszystko ruszy, no i koszty przecież to będzie kosztowało kupę kasy nie lepiej odczekać i pójść z rocznikiem do przodu?

Laptopy nie sa do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są są ale kosztują.

Do normalnego użytkowania polecam Asusa.

Są trwałe i bezawaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabanmat co ty pierd*lisz ?

Chyba nie widziałeś konfiguracji do gier skoro tak mówisz :grin::grin:

Moim zdaniem i myślę nie jednego branżowca zdanie jest takie że laptopy nie są do grania w najnowsze tytuły.

Owszem, są konfiguracje które to ruszą, ale po godzinnym graniu laptop tak się zgrzeje że będzie klatkował jak Pentium 4.

Więc w najnowsze tytuły zaopatrzmy się w dobry Desktop.

talib1990, może jak Ty zarzucasz takie tytuły jak GTA San Andreas to tego nie odczuwasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wierzyłem w Della ale odkąd w pólrocznych moich dellach zaczęły padać baterie , zmieniłem je na panasonic cf-31

Sklep Internetowy :: ITBS

. Fakt że używam tego w warsztacie , ale jakość bez porównania do innych bubi , tylko że zakres cen troszkę inny ... Mam też starszego panasonic cf-29 i mimo że ma ok 3 lat bakteria trzyma jeszcze ponad 4 godzinki :)

Ps . też nadaje się do filmów i netu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo poprawił zawiasy wiec może będzie lepiej.

Asus miał tragiczne karty graficzne wytrzyma tylko do końca gwarancji.

HP to już badziewie.

Dell troszkę boli po kieszeni ale serwis nr. 1.

Szaysung juz niezłe robił ale podobno się z lapków wycofuje.

Ciężko doradzić jak się parę lat w tym siedzi. Nie ma to jak stacjonarka. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdania, że laptopy HP to badziew ale zainteresowałbym się ich "serią biznesową laptopów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo poprawił zawiasy wiec może będzie lepiej.

Asus miał tragiczne karty graficzne wytrzyma tylko do końca gwarancji.

HP to już badziewie.

Dell troszkę boli po kieszeni ale serwis nr. 1.

Szaysung juz niezłe robił ale podobno się z lapków wycofuje.

Ciężko doradzić jak się parę lat w tym siedzi. Nie ma to jak stacjonarka. ;-)

Brak mi slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem laptop dla rodzinki z linku poniżej (w innej konfiguracji) wszyscy zadowoleni-

WYPRZEDAŻ Laptop LENOVO G710 i3-4000 4GB 1TB GT720 (4131645837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem już chyba z 10 laptopów i obecnie korzystam z samsunga i jest ok

Na dniach będę zmieniał na nowy sprzęt: Toshiba P50-A-113 i5-3230M 6GB 1TB GT740M Win8.1 (4144816247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dołóż trochę i będziesz miał fajną zabawkę - tosie są super wykonane z dbd parametrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aborygen jesteś pewny tego wyboru?? Ja szwagrowi za podobną kasę (2499 zł) kupiłem della z i7, 8GB ramu - podobny do tego DELL Inspiron 5537 i7-4500U 8GB 1000GB HD8670M 2GB (4157713174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może i nie ma podświetlanej klawiatury i na pewno nie jest tak dobrze wykończony jak Toshiba, ale w kwestii wydajności działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już tosie i byłem zadowolony

Do della nie bardzo jestem przekonany (wiem że to dobra firma) - nie widzi mi się wizualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wyborze najważniejsze aby nie było w lapku nic AMD/ATI. Ani proc ani karta graficzna i będziesz Pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wyborze najważniejsze aby nie było w lapku nic AMD/ATI. Ani proc ani karta graficzna i będziesz Pan zadowolony.

Nvidia nie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...