Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wkłady lusterek - znakowanko


Sprinter

Rekomendowane odpowiedzi

Wkłady lusterek w naszych niuńkach kradną bez przerwy, ostatnio i mnie rąbneli... Do tego zdrażniła mnie opieszałość gliniarzy i marudzenie, że nawet jeśli coś się znajdzie, to niczego nie odzyskam, bo nie miałem znaczonych... Płacić komuś za to nie ma co, bo same wkłady są tańsze. Stąd stwierdziłem, że sobie nowe oznakuję (chyba bardziej dla własnego samopoczucia niż skuteczności ;) ).

Posiadam taką sobie oto szlifiereczkę precyzyjną:

klik klik

Żaden cud, ale do majsterkowania ideał.

Napisałem sobie flamastrem mój nr rejestracyjny, po czym elegancko przeleciałem po nim diamentem kręcącym się z prędkością 20000RPM :P

Efekt jest taki:

znaczony wkład 1

znaczony wkład 2

Prosta sprawa, chwila roboty, a przyjemnie sobie po takiej operacji żubra machnąć :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter,

to macie lux tam we wroclawiu jak zabieraja same wklady ;) mi jakis czas temu jebneli cale lusterka, bezczelnie wylamane, uciety kabel od sterowania... obydwie strony. przy okazji spodobaly sie tez chlopaka dekielki od alufelg... :[ no ale coz, shit happens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe też już mi rąbali tak jak opisujesz, ale ostatnio poszły dwa komplety wkładów w siną dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio oznakowałem,"dzwignęli" mi lewy wkład więc po założeniu nowego od razu poszły pod szlifierkę ;) Myślę jednak że jak gnojki przyjdą znowu w nocy to pewnie i tak wydłubią, bo nie zobaczą że oznakowane,ale ciężko będzie im to sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, pierwsza noc w stolicy i dwa wkłady poszły..... . Jakby komuś przyszło parkować :audi: w okolicy Placu Narutowicza to radzę je wyjmować na noc. Po za tym to nieciekawa okolica niedawno znajomemu próbowali tam rąbnąć mercedesa, uważajcie.

P.S. nie posiadam takowej szlifiereczki i pytanie czy można z tym iść do jubilera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie posiadam takowej szlifiereczki i pytanie czy można z tym iść do jubilera ??

Mozesz poszukac zakładu w którym znakuja pojazdy i tam Ci to zrobią. Swoją drogą,juz sam nie wiem czy to dobry pomysł, znajomemu chcieli buchnąc kołpaki,a że miał przypiete na jakieś taśmy to po złości połamali,a do tego auto dookoła porysowali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie lusterek, Wy tez macie taki brazowy nalot na lusterkach?

Nie wiem czemu ale w moim :audi: jest taki nalot juz od poczatku. Nie idzie tego zdrapać ani zmyć...

Moze to od podgrzewania? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie lusterek, Wy tez macie taki brazowy nalot na lusterkach?

Nie wiem czemu ale w moim :audi: jest taki nalot juz od poczatku. Nie idzie tego zdrapać ani zmyć...

Moze to od podgrzewania? :mysli:

U mnie jeszcze tego nie widać, w poprzedniej A4 miałem to w prawym lusterku.Może to woda podchodzi pod szkło i tak się robi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie lusterek, Wy tez macie taki brazowy nalot na lusterkach?

Nie wiem czemu ale w moim :audi: jest taki nalot juz od poczatku. Nie idzie tego zdrapać ani zmyć...

Moze to od podgrzewania? :mysli:

Najlepszy sposób na złodzieja - nikt nie dotknie :th:

U mnie efekt podobny , jest nalot od starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy oprócz grawerunku na wkładach lusterek idzie jakoś inaczej zabezpieczyć je przed kradzieżą tak aby jakiś jełop miał trudności z wyjęciem ich ( 2 dni temu buchnęli mi komplet i to musiało trwać bardzo krótko bo samochód stał przez chwilę bez opieki ) :wallbash: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rąbneli dzisiaj w nocy wkład lewego lusterka. Skur...y. Na szczęście nie pourywali Ostatnio widziałem z piętra dresa o 2:30 w nocy jak na beszczela spokojnie wyrwał sąsiadowi listwę.

To już druga kradzież w ciągu 2 miesięcy. Wcześniej był grill.

Kurna. Co za dziadostwo nie potrafiące uczciwie pracować.

Unikajcie parkowania w nocy na Różance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kumplem wymyslilismy inny sposób na lustereczka

zakupił na allegro najtansze wklady do lusterek obkleił je z dwóch stron przezroczystą sztywna folią taka np. antywłamaniowa i je delikatnie potłuk.

od spodu podkleił gumową sylikonową mate która przyczepia sie do szkła i przykłada do lustereczka.

wyglada jakby ktos je potłuk

a nikt chyba zbitego nie ruszy

zakłada je w dzielnicach gdzie sa znane z tego typu kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre.

Ja kupiłem jak się okazało taki zamiennik, że dzisiaj prawie mi odpadł (jazda po dziurach). Może tak źle go założyłem.

Przed momentem próbowałem na szybko docinąć i kur.. pękł na samym środku.

Jak nie urok to przemarsz w wojsku :wallbash:

Czeka mnie znowu wymiana i znakowanie. Pech :sick3:

...albo zostawie pęknięte to nie ukradną :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...