Skocz do zawartości
IGNOROWANY

grzanie lusterek


Bajbus98812

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam podłączone kabelki do lusterek ale mimo to nie grzeją czy ktoś wie dlaczego a gdy podłączam wkłady do prostownikazaczynają normalnie grzać proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam za to głowy ale w B6/B7 bywały zdaje się wkłady bez termostatów tzn. w wersji sterowanej ręcznie poprzez włączenie grzania tylnej szyby bodajże. Mogę się mylić ale najwyżej ktoś mnie myślę poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje grzanie razem z grzaniem tylnej szyby. Może ty też tak masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie wlacza sie ponizej 5C

U mnie j.w. u kolegów - bez ogrzewania tylnej szyby lustra nie grzeją niezależnie od temp zewn. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanie wlacza sie ponizej 5C

U mnie j.w. u kolegów - bez ogrzewania tylnej szyby lustra nie grzeją niezależnie od temp zewn. :whistling:

to normalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ani po przeliczeniu wlacznika tylnej szyby ani wogole o co chodzi kurcze przeciez wszystko podlaczone

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 12:48 ----------

po wyciagnieciu klimatronika widze ze po prawej sa tylko dwa przewody czy tzn ze nie mam wyprowadzonej instalacji ?

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 16:56 ----------

Zmienilem moduł w drzwiach i bez rezultatu dalej brak ogrzewania piny sprawdzone brak pomysłow

---------- Post dopisany 21-04-2014 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 16:46 ----------

Po wlaczeniu grzania wlaczaja sie na 2 sekundy po czym sie wylaczaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...