Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
lennox w okularkach lans w swojej B7 na Powstańców Wielkopolskich ok 18:35 :decayed:

:guma:

pozdrowiłem z daleka niebieskiego Solarisa :cool1:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrowiłem z daleka niebieskiego Solarisa :cool1:

Żółtka :decayed:

Opublikowano

pozdrowiłem z daleka niebieskiego Solarisa :cool1:

Żółtka :decayed:

Co Ty Pablo PeKaEsem jeździsz? :decayed:

Opublikowano

Czasem się zdarzy :wink4:

Opublikowano

dzisiaj ok 8 rano w Brzesku na światłach obok stacji BP w kierunku na Nowy Sącz widziane czarne A4 B6 sedan KR 919PJ jak się nie mylę na ramkach klubowych .

KTO TO???

pozdrawiam kolege:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

dzisiaj ok 8 rano w Brzesku na światłach obok stacji BP w kierunku na Nowy Sącz widziane czarne A4 B6 sedan KR 919PJ jak się nie mylę na ramkach klubowych .

KTO TO???

pozdrawiam kolege:hi::hi::hi:

Opublikowano

czyją to ja dziś B5 w sedanie, ciemnozieloną z ramkami klubowymi widziałem w Krakowie, przy ul. Mechoffera na przeciwko monopolowego ok godz.9? Zresztą często ją widuje w tych okolicach gdy chodzę do pracy :wink:

Opublikowano

Możliwe że była B5 Mehow'a, nie znasz go :wink4:

Opublikowano

bardzo ciemny zielony przedlift z porezanymi poliftowymi swiatłami z przodu i coś tam jeszcze było pozmieniane, ogoólnie spoko :decayed:

Opublikowano
bardzo ciemny zielony przedlift z porezanymi poliftowymi swiatłami z przodu i coś tam jeszcze było pozmieniane, ogoólnie spoko :decayed:

Tak to jego była B5, dorezał tam polifty Depo + hidy.

A więc widzę że została w Krk, dzięki za info :whistling:

Opublikowano

Dziś 11.20 Skomielna Czarna - Tokarnia B5 Avant Czarne tablice SJxxx jak dobrze pamiętam rameczki klubowe i naklejka

Opublikowano

Niedziela , Wola Duchacka pod kościołem na ul.Szkolnej podajże , B5 z zderzakiem od S4 na ramkach klubowych chyba ktoś na komunie przyjechał hehehe

Opublikowano

wychodzi na to ze Cuber nawet do Kościoła chodzi :wink: bardzo ładnie

Opublikowano
wychodzi na to ze Cuber nawet do Kościoła chodzi :wink: bardzo ładnie

tylko dlatego że była komunia chrześnicy :whistling:

Opublikowano

To pewnie jakieś Audi w prezencie było :grin: a przynajmniej gadżet :wink:

Opublikowano

pozdr dla ciemnozielonej b5 z wlepką klubową na klapie stojącej w piątek ok 19.00 pod szpitalem w limanowej,

Opublikowano
pozdr dla ciemnozielonej b5 z wlepką klubową na klapie stojącej w piątek ok 19.00 pod szpitalem w limanowej,

w którym miejscu? na jakich tablicach? moja stała ale ja mam czarną.:whistling:

Opublikowano

B6 Avant na klubowych ramkach, chwilę temu w korku przed rondem kraka. Nie kojarzę czyje, może ktoś się przyzna? :wink:

Opublikowano
pozdr dla ciemnozielonej b5 z wlepką klubową na klapie stojącej w piątek ok 19.00 pod szpitalem w limanowej,

w którym miejscu? na jakich tablicach? moja stała ale ja mam czarną.:whistling:

na parkingu wzdłuż Piłsudskiego, stało na pograniczy przystanku i początku parkingu, tablic nie spojrzałem bo za szybko przejechałem, kurcze może i czarna, na pewno coś ciemnego ;)

Opublikowano

Koło przedszkola na Siewnej :wink: czarne B7 Avant S-line z grilem od RSa nr rej KR666.. :decayed:

Opublikowano
Koło przedszkola na Siewnej :wink: czarne B7 Avant S-line z grilem od RSa nr rej KR666.. :decayed:

Co robiles kolo przedszkola na siewnej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.