Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A właśnie zapomniałem Adaś widziany na skrzyżowaniu Barskiej i Lwowskiej w sączu w piątek koło 10

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przed chwila kr CT ciemny sedan b6 chyba 1.8T widziany na zjezdzie z autostrady na skawine troche pomotany

Opublikowano

Pozdro dla Kierownika szarej B5 sedan KR****NL mrugałem Ci na mogliskim ok. 20.40 (stałem za Tobą :wink:) :hi:

Opublikowano

A kto to dziś był na Zakopiańskiej 56 ? B6 szary avant na ramkach klubowych

Opublikowano

Bartek-skom widziany dzisiaj :wink:

Gadał przy drodze z gościem na RJS...

Opublikowano

Dzisiaj 13.35 w Gołkowicach koło Starego Sącza srebrny avant b6 s-line na blachach Kr z klubowymi ramkami

Opublikowano

Dzisiaj rano szary Avant B6 z ramkami klubowymi o nr rej KLI... kolo 8 rano ul. Kobierzyńska

Opublikowano
Dzisiaj rano szary Avant z ramkami klubowymi o nr rej KLI... kolo 8 rano ul. Kobierzyńska

Pisz czy to B5/B6/B7/B8 :decayed:

Opublikowano

Wczorajszego wieczora ( to chyba było wczoraj ) kolega z Dywizjonu 303 czarną B6 avant na Wiślickiej. Chyba zrobił jakieś stuku puku Pani stojącej przed Nim :)

Opublikowano

srebrny s line b7 na KMY okolo 10 rano ulica Zbigniewa Herberta w kierunku Tishnera

Opublikowano

Ryba spacerujący po giełdzie w Nowym Sączu.w koszulce klubowej.:naughty:

Opublikowano

piątek ok 18-19 za decathlonem na zakopianskiej kolega Boseron i jego b7, piatek 19-20 Gdów kolega z czarnej a7 z ostatniego spota :wink:

Opublikowano
Ryba spacerujący po giełdzie w Nowym Sączu.w koszulce klubowej.:naughty:

I to się chwali :peace:

Ja też widziałem dziś pod barem w Zabrzeży :

IMG_3295.jpg

Opublikowano
Ryba spacerujący po giełdzie w Nowym Sączu.w koszulce klubowej.:naughty:

gdzies ty mnie tam zauwazył?:polew:

Opublikowano
Wczorajszego wieczora ( to chyba było wczoraj ) kolega z Dywizjonu 303 czarną B6 avant na Wiślickiej. Chyba zrobił jakieś stuku puku Pani stojącej przed Nim :)

Żarne stuku puku chyba turbina padła :( kupę białego dymu i brak mocy i stanęło :(

i passat wygrał do wiślickiej

Opublikowano
Wczorajszego wieczora ( to chyba było wczoraj ) kolega z Dywizjonu 303 czarną B6 avant na Wiślickiej. Chyba zrobił jakieś stuku puku Pani stojącej przed Nim :)

Żarne stuku puku chyba turbina padła :( kupę białego dymu i brak mocy i stanęło :(

i passat wygrał do wiślickiej

Ano widzisz, widziałem tylko że do auta przed Tobą podchodzisz i takie wnioski wyciągnąłem jak widać mylne. Pozdrawiam.

Wczoraj w godzinach popołudniowych jakieś B6 avant Na Stokach pod Polo Marketem. Nie wiem kto bo mi słońce w oczy nadyniało...

Opublikowano

o 12 w okolicach gorki borkowskie widziany cuber z rodzinka

Opublikowano

dzis okolo 12:20 pod Arką na swiatlach zielony sedan Skoda Octavia z iCar'a na ramkach :decayed:

mrygalem :hi:

Opublikowano
dzis okolo 12:20 pod Arką na swiatlach zielony sedan Skoda Octavia z iCar'a na ramkach :decayed:

mrygalem :hi:

Sie właśnie zastanawiałem kto to. Jeszcze ramki na przodzie nie masz, myślałem że jakiś obcy :)

Opublikowano

kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.