Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lenox by sam na kiełbaski nie pojechał chyba by dał cynka :wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lenox by sam na kiełbaski nie pojechał chyba by dał cynka :wink:

no jaha! :wink:

Opublikowano

Loko widziany dziś u "wodopoju" na Bliskiej w Zabrzeży. Zatrąbiłem ale chyba za późno :wink:

Opublikowano

Przed chwilką satikrk na Borkowskiej. Mrugnąłeś mi światłami, a miałem tel w ręku i już nie zdążyłem odp:decayed: Pozdrowienia dla Ciebie:wink:

Opublikowano
Laskowa...KLI 11...5 czarny Avant

:eusathink: nie widziałem nigdy a B5??

nie to było B6 czarny Avant a Ty Cris jesteś z Laskowej????

Opublikowano
Laskowa...KLI 11...5 czarny Avant

:eusathink: nie widziałem nigdy a B5??

nie to było B6 czarny Avant a Ty Cris jesteś z Laskowej????

Limanowa :wink:

Opublikowano
Laskowa...KLI 11...5 czarny Avant

:eusathink: nie widziałem nigdy a B5??

nie to było B6 czarny Avant a Ty Cris jesteś z Laskowej????

Limanowa :wink:

dokładnie :wink:

Opublikowano
Przed chwilką satikrk na Borkowskiej. Mrugnąłeś mi światłami, a miałem tel w ręku i już nie zdążyłem odp:decayed: Pozdrowienia dla Ciebie:wink:

mrugnalem :) jak zobaczylem w oddali te szatanskie 666 to juz wiadome bylo o co kaman :P,

A z innej beczki w sobote w Galeri Krakowskiej widziany turytsa z poznania w czarnym avancie PO...PA, pozdrowiony i podziekowania z wpuszczenie w kolejke !!!

Opublikowano

A z innej beczki w sobote w Galeri Krakowskiej widziany turytsa z poznania w czarnym avancie PO...PA, pozdrowiony i podziekowania z wpuszczenie w kolejke !!!

nie turysta tylko miejscowy, avant leasingowany dlatego na poznanskich blachach - pzdr i prosze bardzo :)

Opublikowano

no i wszystko jasne :) no to do nastepnego :P

Opublikowano
Loko widziany dziś u "wodopoju" na Bliskiej w Zabrzeży. Zatrąbiłem ale chyba za późno :wink:

Troche późno :decayed:

W sobotę w Kamienicy widziane granatowe B5 avant z przodem od B7 :shock3: - kiedyś miało tablice EPI... bodajże a teraz KLI....

Opublikowano

Pani Agnieszka wczoraj o 7.45 :wink: strasznie zaspana

Opublikowano

a4 b5 sedan z ramkami klubowymi, na osiedlu zwm w Trzebini około 17

Opublikowano

dziś w Jodłowniku B7 w sedanie pod sklepem przemysłowym.zapewne kolega z którym się kiedyś mijałem pod ZUSem.pozdrawiam :wink:

Opublikowano
Pani Agnieszka wczoraj o 7.45 :wink: strasznie zaspana

Hmmm ciekawe co robi po nocach jak wychodzę do pracy że taka nie wyspana później...

Opublikowano
Pani Agnieszka wczoraj o 7.45 :wink: strasznie zaspana

Hmmm ciekawe co robi po nocach jak wychodzę do pracy że taka nie wyspana później...

nie mi oceniać :naughty:

Opublikowano
dziś w Jodłowniku B7 w sedanie pod sklepem przemysłowym.zapewne kolega z którym się kiedyś mijałem pod ZUSem.pozdrawiam :wink:

Pozdrawiam ;). Niestety nie widziałem Cię, chyba że jechałeś srebrnym avantem na KWI, który nagle zwolnił, obczajał straszliwie i pojechał dalej..... Tak czy owak pozdr....również dla pana w avancie ;)

Opublikowano
dziś w Jodłowniku B7 w sedanie pod sklepem przemysłowym.zapewne kolega z którym się kiedyś mijałem pod ZUSem.pozdrawiam :wink:

Pozdrawiam ;). Niestety nie widziałem Cię, chyba że jechałeś srebrnym avantem na KWI, który nagle zwolnił, obczajał straszliwie i pojechał dalej..... Tak czy owak pozdr....również dla pana w avancie ;)

nie avantem.swoją czarną B5 jechałem.na drugi dzień też Twoje tam stało.:naughty:

Opublikowano

Limanowa powiadasz...ja mieszkam 15 Km od tego miasteczka...może wpadnę na spota w niedziele...

Opublikowano

Młody wczoraj ok 8.45 na cpn w tegoborzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.