Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj około 22 rondo Grunwaldzkie avant RLSW281 chyba zaśnieżoną tablicę miał jakaś para i skręcali w strone ronda Matecznego :)

radimm swoją rozpadówą? :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Davida B8 zaparkowana na Podzamczu :)

Opublikowano

hehe, ja leciałem w Biszczady do domku :hi: pozdro

Opublikowano

Dziś w Zabrzeży (o 14) granatowe B7 Avant na klubowych KLI

Opublikowano

dzisiaj, około 16, na ul. Stefana Żeromskiego w NH na wysokości skrzyżowania z Aleją Róż czarna B7 w avancie, bez tablicy z przodu i chyba z ramką klubową z tyłu... jechaliśmy w przeciwnym kierunku, więc się nie przyjrzałem...

Opublikowano
Davida B8 zaparkowana na Podzamczu :)

Tak sobie myślałem, czy gdzieś czasem nie krążysz :grin:

Opublikowano

Dziś wieczorem po godz 19, Wieliczka czarna B6 avant na klubowych ramkach przy skręcie na Barycz...

Opublikowano
dzisiaj, około 16, na ul. Stefana Żeromskiego w NH na wysokości skrzyżowania z Aleją Róż czarna B7 w avancie, bez tablicy z przodu i chyba z ramką klubową z tyłu... jechaliśmy w przeciwnym kierunku, więc się nie przyjrzałem...

znam takiego jednego co bez tablicy jeździ :)

Opublikowano

a ja znam takiego co lubi płacić :naughty:

Opublikowano
dzisiaj, około 16, na ul. Stefana Żeromskiego w NH na wysokości skrzyżowania z Aleją Róż czarna B7 w avancie, bez tablicy z przodu i chyba z ramką klubową z tyłu... jechaliśmy w przeciwnym kierunku, więc się nie przyjrzałem...

znam takiego jednego co bez tablicy jeździ :)

patrząc po forum: KERCZI ?

:wink:

Opublikowano

Dzisiaj po godzinie 15 bujałem się za czarnym sedanem B7 KRA z wlepą po lewej stronie. Od Herberta w KrK, aż do Rzeszotar. Pozdro :hi:

Opublikowano

B6 sedan srebrny KBC ul.Śliczna

Opublikowano

Dziś Niebieski Avant B7 na obwodnicy ramki klubowe Kr 121kn za kółkiem Pani ;) Swoją droga ładnie zasuwała :decayed:

Opublikowano

dzisiaj około 17,30-18,00 w Piekarach obok Krakowa czarny kombi skręcał na Liszki KWI23871 :) mrugałem ale zero odzewu :D

Opublikowano

Srebrna b5 KR 561FY przed chwila na opolskiej ;)

b6 KR 188N* sline na młyńskim :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dziś o 8.15 rano na przystanku w Okocimiu czarny avant b6 na klubowych ramkach w towarzystwie nieoznakowanego czarnego opla insignia . przyznawać się kto to no i ile go kosztował ten dzisiejszy piękny poranek?????!!! tomasz_gti to nie była czasem Twoja audika?

Opublikowano

Potwierdzam insignia sie wozila żywo :D

Opublikowano

Przed sekundą czarny avant B6 na Wislickiej.

Opublikowano

Pablo, to był S-line?

Rano koło 7:30 przy zakładach tytoniowych ciemne B7 avant

Opublikowano
Pablo, to był S-line?

Sekundy go widziałem, ale chyba nie, na pewno nie miał pomalowanych dokładek, ramki oczywiście na pokładzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.