Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed 10:00 na Strzelców Cuber z małym Cuberkiem Matim :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przed 10:00 na Strzelców Cuber z małym Cuberkiem Matim :decayed:

Pablo a Ty taki zakręcony jak byś obok zobaczył ducha :grin:

Opublikowano

Zobaczyłem ducha w odbiciu na tym lustrze u Ciebie :decayed:

Opublikowano

OGr, wczoraj widziany z familią w okolicach factory outlet koło godziny 19 :) Bardzo czysta ta b5 !:hi:

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:10 ----------

Fantowski widziany właśnie przy stadionie Wisły ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzisiaj, około 12:30 na Rondzie Czyżyńskim jadąca od strony Placu Centralnego, a skręcająca w kierunku M1 czarna B7 Avant na ramkach klubowych, blachy KRA.....

Opublikowano

B8 czrany RZ koło N.S. :hi:

Opublikowano

Dziś około 17:00 Cuber pod M1 pod wejściem od strony Media Markt

Opublikowano

Sobota (20stego) ok.12stej czarne B7 AVANT na ramkach na wylocie z Wieliczki na Krk - mijaliśmy się obok salonu Hondy :hi:

Opublikowano

Przyznać się kto stoi na Dębowej czarną B5 z lexusami ? Wypatrzona fura koło 20:00 jak byłem przejazdem. Pozdrawiam

Opublikowano

Niecałe 30min temu na Nowohuckiej srebrne b6 s-line avant na BBS'ach i kierownicza w środku :hi:

Uciekłem koleżance Yariskiem 1.0 :decayed:

Opublikowano

niedziela : ok. 19 trasa z bochni w strone brzeska na starej ''4'' David_n w swojej b8 , wtorek: obwodnica krakowa na wysokości Piasków Nowych b5 avant czarny/granatowy na ramkach klubowych Kr...TP :wink:

Opublikowano

Dzisiaj o 13.30 na parkingu firmy Hydrotech widziany srebrny sedan B7 na klubowych ramkach nr rej KMY ##L4.

Wysłane z mojego MT27i

Opublikowano

dziś o 6.40 na trasie Gromnik-Zakliczyn chyba w Siedliskach prawdopodobnie Mike_G na swoim bzyku :) Biały kask z czerwonym irokezem-Michał to Ty jechałeś? Czyż byś My się na nowo zaczęli mijać na trasie jak umawialiśmy się w niedzielę?

Opublikowano

ok.17 na Bronowickiej, zielony sedan B5 z ramkami DPL ****UJ czy jakoś tak :wink::hi:

Opublikowano

songo no to ja byłem, zimno trochę było ledwo na oczy "paczyłem" i Cię nie widziałem

Opublikowano

wczoraj B5 w Avancie granatowa KRA leciala Kapelanka dalej kierunek rondo grunwaldzkie, ok 21 30 lub pozniej :).

Pozdrawiam

Opublikowano

wczoraj ~15.30 granatowa B6 Avant na ramkach klubowych skręcająca z Radzikowskiego w Weissa :hi:

Opublikowano

Dziś po 16tej w okolicach Wielkie Drogi/Facimiech na drodze 44 srebrne avant B6 na ramkach klubowych, kierowniczka za kółkiem :wink:

Opublikowano
Dziś po 16tej w okolicach Wielkie Drogi/Facimiech na drodze 44 srebrne avant B6 na ramkach klubowych, kierowniczka za kółkiem :wink:

A zgadza sie :) pomykalismy :) Kierowniczka sie szkoli :)

Pozdrawiam.

Opublikowano
Niecałe 30min temu na Nowohuckiej srebrne b6 s-line avant na BBS'ach i kierownicza w środku :hi:

Uciekłem koleżance Yariskiem 1.0 :decayed:

Moja kobitka ;) Dobrze wiedzieć, że jeździ powoli ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.