Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dziś przed 12tą w Krakowie ul.Półłanki czarne B7avant na ramkach klubowych :wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś przed 15 widziany znowu ciemny avant b5 klubowe ramki...pomarańczowe znaczek przód - wcześniej (str 107) widok udokumentowałem dziś jak tylko myknął obok mnie się nie udało...blachy KGR

trasa Grybów/Korzenna - Nowy Sącz:wink:

Opublikowano

gregfr i jego b6 dzis rano w wieliczce??

Opublikowano

Dzisiaj na Tischnera ok godziny 17 w kierunku obwodnicy czarny sedan b7 s-line na rameczkach klubowych. Pozdrowienia dla kierownika

Opublikowano

Transit przed sekundą przy Powstańców :decayed:

Jest lans w okularkach:grin:

Opublikowano

Lenox przed południem w Wieliczce w okolicach rynku

Opublikowano

14.06.2013, około 14:50 widziany Lennox na skrzyżowaniu Wielickiej i Kamieńskiego jadący w kierunku Bonarki

Opublikowano

Rano kogoś widziałem ok 10:00 w czarnym B7 avancie na Kobierzyńskiej koło Centrum akumulatorów Lennox?

Opublikowano

dziś przed 19 na trasie Wojnicz-Zakliczyn ciemnozielone b5 na KTA z klubową naklejką na tylnej szybie w lewym dolnym rogu-kto to???

Opublikowano
gregfr i jego b6 dzis rano w wieliczce??

nieeeee, siedze w niemcowni wiec na pewno nie ja :wink: moja teraz rozpoznawalna bo BRA na masce siedzi :wink::hi:

Opublikowano

Tak właśnie pomyślałem, ale fura ludzaco podobna do twojej na takiej samej feldze i wogóle:wink:

Opublikowano
Tak właśnie pomyślałem, ale fura ludzaco podobna do twojej na takiej samej feldze i wogóle:wink:

w niemcowni tez znalazlem taka,pelen s-line + lustereczka S4 z ta sama fela.... tylko wydech mam niepowtazalny :decayed::wink:

Opublikowano
Rano kogoś widziałem ok 10:00 w czarnym B7 avancie na Kobierzyńskiej koło Centrum akumulatorów Lennox?

jesli o 10:30 to mnie

Boseron widziany nad autostrada w kierunku Skawiny o 19:20

Opublikowano
Rano kogoś widziałem ok 10:00 w czarnym B7 avancie na Kobierzyńskiej koło Centrum akumulatorów Lennox?

jesli o 10:30 to mnie

Faktycznie już skojarzyłem, w końcu S-Line był i zmieniłeś tablice bo jakbyś miał PO to bym Cię od razu skojarzył :grin:

Opublikowano

Pozdro dla kierowniczki "ciężarowego" srebrnego Avanta B6 S-line i pasażerki dzisiaj przed 16-ta na rondzie dywizjonu 308

Opublikowano

B6 czarny avant 10:30 na Powstańców, pozdro dla kierowniczki i pasażera.

Opublikowano

Wczoraj ok. 10tej w miejscowości Szczawa czarne b6 avant KWI... na ramkach - mrugnięte i odmrugane!

Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

W sobotę tj. 15.06 tomasz_gti widziany przed południem na Głowackiego :wink:

Opublikowano

Dzisiaj przed chwilą widziany Boseron pod Halą Targową

Opublikowano
Dzisiaj przed chwilą widziany Boseron pod Halą Targową

Dexter to mówisz że Boseron się teleportuje bo z tego co wiem jest nad morzem z Lennoxem :decayed:

To był zapewne Michail bo kupił od niego b7ke :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.