Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Srebrne a4 b5 w Ochojnie wczoraj ok 15 na klubowych tablicach

czesto go widuje ale nikt do niego nie przyznaje:wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poprobi wczoraj na A4 w balicach :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zgadza się :) Gość z Mercedesa trochę się wkurzył :)

Opublikowano

Dziś jasne b6 Avant w Limanowej przy wylocie na Bochnie na ramkach klubowych KLI.. :hi:

Opublikowano

Wczoraj dzekson swoją B6 na A4 przed targowiskiem, biały transit i łapa w górze.

Opublikowano

Pabla braciak dzisiaj na rynku z klientem :decayed:

Opublikowano

j**any :decayed:

Opublikowano

... przez klienta??:shock3:

Opublikowano

:polew::grin:

To chodziło o Radka bo wszędzie go wypatrzy :decayed:

Opublikowano

haha :cheesy:

Opublikowano

24.02 godz 8:00

Zakopianska w strone Centrum....

najpierw B6 avant, na ramkach, na KR... skręcajacy pod BUME... trąbilem, popatrzyl sie, ale nie wiem czy wiedzial o co chodzi :wink:

pozniej kierowniczka w B7 avant,na ramkach, KRA... na kalwaryjskiej, jasny blekit z ledami nie ori z tylu :wink:

Opublikowano

wczoraj na obwodnicy na wysokości ""piaski nowe"" po godz. 17 , b6 avant KWI... z boxem, kolor -czarny ? ciemno szary? :wink:

Opublikowano

to gregfr

Opublikowano

Czaki w pracy :wink::decayed:

Opublikowano
to gregfr

nie, nie ja, moj box w garazu lezy od jakiegos czasu :wink:

slyszalem, ze bardzo podobna sie kreci na Wielickich, tyle ze bez ramek i duo wydechu "a'la" b7 :grin::wink:

Opublikowano

Niedziela kolo godziny 13tej na Wiślickiej białe A4 na ramkach KR 129.. reszty nie zobaczyłem bo za szybko było..

Opublikowano

Bruno pisz również najlepiej jaki model i czy sedan lub avant ;-)

Opublikowano

Wtorek godz 12:15 os. Zgody granatowy Opel astra clasic na ramkach naszego klubu jechał w kierunku pl. Centralnego :P

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Bruno pisz również najlepiej jaki model i czy sedan lub avant ;-)

B7 lub B8 z naciskiem na to pierwsze, skręcał z wiślickiej w prawo w kierunku dywizjonu ale wersji nadwozia to już nie pamiętam... zastrzel mnie :P Jechałem na wprost więc trochę szybciej od niego. Tablice odczytałem, kolor zobaczyłem na resztę brakło czasu i odległości. Kierownik płci męskiej...

Opublikowano
Wtorek godz 12:15 os. Zgody granatowy Opel astra clasic na ramkach naszego klubu jechał w kierunku pl. Centralnego :P

Wiem, ale nie powiem :decayed:

Opublikowano
Wtorek godz 12:15 os. Zgody granatowy Opel astra clasic na ramkach naszego klubu jechał w kierunku pl. Centralnego :P

Wiem, ale nie powiem :decayed:

To aż taka tajemnica... :whistling: Co by mi jacyś panowie w kominiarkach do drzwi nie zapukali za opublikowanie tego :decayed:

Opublikowano

Czarne B6 sedan na Soltysowskiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.