Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj czarne (chyba bo na trzeźwo nie patrzyłem :D ) A4 B8 z ramkami klubowymi na parkingu pod termami w Białce Tatrzańskiej nr: KR....VY

MIODZIO??

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj czarne (chyba bo na trzeźwo nie patrzyłem :D ) A4 B8 z ramkami klubowymi na parkingu pod termami w Białce Tatrzańskiej nr: KR....VY

MIODZIO??

Miodzio nie, choć rej podobna. Podobno to stara fura Cubra

Opublikowano

dzisiaj czarne (chyba bo na trzeźwo nie patrzyłem :D ) A4 B8 z ramkami klubowymi na parkingu pod termami w Białce Tatrzańskiej nr: KR....VY

MIODZIO??

Miodzio nie, choć rej podobna. Podobno to stara fura Cubra

Nie możliwe...stara Cubra miała KR 008NC

Opublikowano

i Dalej ma takie blachy ;)

Opublikowano

Dzisiaj 15:04 pod Tomeksem - ciemny awans KR 484TM. POZDROWIENIA.

Opublikowano

pewnie cuber wracając ze zlotu zachaczył o termy. :naughty:

Cuber już nie ma B8 . Przesiadł się do C7

teraz to juz wiem. :grin: przypomniało mi sie jak juz wysłałem posta. :grin:

Opublikowano
Srebrne b6 avant na klubowych ramkach dziś na rybitwach kilka minut po 13. Kolego coś Ci na niebiesko kopcil, nawet na jałowym :)

Witam Cie i pozdrawiam to ja jechalem :)
Kopci bo musi przepalic olej z wydechu,który dostal się w skutek awari turba.
Ale dzięki za info :)
Opublikowano

Dzisiaj 15:04 pod Tomeksem - ciemny awans KR 484TM. POZDROWIENIA.

To moja :-) Pozdrowionka

Wydmuchane z suszarki...

Opublikowano

Waski incognito tam gdzie zwykle ;-)

PS: Biznes mam do Ciebie, zadzwonie jak bede mial cjwike.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Sobota godz. 21 czarne :a4fan: KR484TM jechało przede mną okolice banolli i skręcało za apteką na centrum A w prawo. Mrugałem długimi a potem awaryjkami, ale nie wiem czy widział...

:hi: A i owszem widziałem, stałeś za mną i długie też widziałem bo waliły mi po lusterku :grin:

Dość często cie widuje w hucie ale z reguły gdzieś zaparkowanego

Pewnie na przeciwko przychodni na zgody pomiędzy strażą a komisariatem... :whistling:

Opublikowano

Dzisiaj około 16 na Oświeceniach koło biedronki A4 B5 srebrna Avant na klubowych ramkach.. Pozdro! :)

Edytowane przez SharkS

Opublikowano

Sobota godz. 21 czarne :a4fan: KR484TM jechało przede mną okolice banolli i skręcało za apteką na centrum A w prawo. Mrugałem długimi a potem awaryjkami, ale nie wiem czy widział...

:hi: A i owszem widziałem, stałeś za mną i długie też widziałem bo waliły mi po lusterku :grin:

Dość często cie widuje w hucie ale z reguły gdzieś zaparkowanego

Pewnie na przeciwko przychodni na zgody pomiędzy strażą a komisariatem... :whistling:
:-) Dokładnie bo mój parkuje przy Aleji Rńż na uroczym :-) wiec te rewiry są mi znane

Wydmuchane z suszarki...

Opublikowano

Lolo jadacy dzis przed 10 koło dh wanda :wink:

Opublikowano

Lolo jadacy dzis przed 10 koło dh wanda :wink:

Zgadza się :-) musiałem być zagadany z żonką bo cie nie widziałem [emoji12]

Wydmuchane z suszarki...

Opublikowano

Gruszka na BP przy Galerii Bronowice.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Gruszka na BP przy Galerii Bronowice.

Naciapane z kanalu...

[emoji6]

Opublikowano

Shadow wczoraj koło 16 na skrzyżowaniu w Łagiewnikach :hi:

Opublikowano

Shadow wczoraj koło 16 na skrzyżowaniu w Łagiewnikach :hi:

Nie zauważyłem Cię.. :hi:

Opublikowano

czarny avant b6 na ramkach klubowych dzis okolo 14 w Uszwi jadacy w kierunku sacza

Opublikowano

Dziś po 13 tej pod moim nowym balkonem na Os. Słonecznym czarny awancik. Chyba Lolo jak sądzę po alusach bo chwilę później stał zaparkowany na chodniku na rogu Al. Róż :grin:

Edytowane przez BrunoNH

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.