Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Omijaliśmy Kraków bo czas nas gonił, tak to bym dzwonił.

Spoko, spoko, zrozumiałe. Obwodnica lecieliscie?

Naciapane z bagażnika...

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, a później nawigacja zaczęła prowadzić dziwnymi bocznymi drogami i wyjechaliśmy za Krakowem.

Opublikowano

Przed chwila srebrna b8 avant z klubowymi ramkami pod biurowcem MPK . Pozdrawiam

Nie widziałem Cię. Pozdrowienia dla kierownika.

Opublikowano

Podrowienia dla kierowcy czarnego avanta

7f60095d30024f58895d16d536a5d472.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj koło godziny 15 wiśniowy sedanik b6 wjeżdżający na os. złoty wiek

:hi:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Mazda 2 z klubowymi ramkami pod biurowcem obok urzedu skarbowego na Bohaterow Wrzesnia czyje to :D

Opublikowano

Podrowienia dla kierowcy czarnego avanta

7f60095d30024f58895d16d536a5d472.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Czy to jest to skrzyżowanie?

https://www.google.pl/maps/@50.005136,19.94325,3a,75y,142.6h,74.87t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBAvKIarW1fh2esN9p8xZGA!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl:-)

Opublikowano

Dziś pod moim blokiem w Chrzanowie tablice SJ i klubowe ramki. Nie było miejsca obok bo ładnie by się prezentowały dwie ;) Pozdrowienia

DSC_0894.jpg

Opublikowano

Podrowienia dla kierowcy czarnego avanta

7f60095d30024f58895d16d536a5d472.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Czy to jest to skrzyżowanie?

https://www.google.pl/maps/@50.005136,19.94325,3a,75y,142.6h,74.87t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBAvKIarW1fh2esN9p8xZGA!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl:-)

Niee to skrzy@owanie kolo kurdwanowa za ta smierdzaca oczyszczalnia sciekow na prawo masz zjazd na autostrade

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no to dobrze ci pokazał na google maps...

Opublikowano

Dziś pod moim blokiem w Chrzanowie tablice SJ i klubowe ramki. Nie było miejsca obok bo ładnie by się prezentowały dwie ;) PozdrowieniaDSC_0894.jpg

Witam. Moja żona była dzisiaj u koleżanki.Pewnie będzie jeszcze nie jedna okazja żeby zrobić fotkę obu. Pozdrawiamy :-)
Opublikowano

A przepraszam , bo wlaczylem na normalnej mapie i pokazalo mi zupelnie inne miejsce , teraz jak ze streetview otwarlem dobrze pokazalo , tak to by bylo to skrzyzowanie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj koło 19 czarny avant B8 na klubowych ramkach przy M1 zaparkowany wzdłuż alejki dla pieszych, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

A przepraszam , bo wlaczylem na normalnej mapie i pokazalo mi zupelnie inne miejsce , teraz jak ze streetview otwarlem dobrze pokazalo , tak to by bylo to skrzyzowanie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

No to moje rejony :)

Od poniedziałku zaczynam pracę w Krakowie, a co za tym idzie myślę, że będę pojawiał się na spocikach :)

Opublikowano

A ta kogo ? Ustrzelone na spacerku

cab1999c7f0b438bd8a59cb8f4f62ba8.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1. Jakis kolega z klubu pracuje w Nicromecie w Skawinie?:) widuje czesto ciemne b6 avant na rameczkach klubowych:)

2. Widziane b6 avant pod firmą Raben w Cholerzynie, kto to taki?:) ps. wozidło lux:)

Opublikowano

2. Moje :)

Opublikowano

Ładna sztuka:)

Opublikowano

Fantowski dzisiaj 13.05.2016 obwodnica Krakowa Bronowice dwie czarne B6-tki drzwi w drzwi ;)


Fantowski dzisiaj 13.05.2016 obwodnica Krakowa Bronowice dwie czarne B6-tki drzwi w drzwi ;)

Opublikowano

Dzisiaj o 11:30 na parkingu pod kościołem na oś Złocień ustrzeliłem dwa czarne kombiaki klubowe 855a0b8f88c7c04a6c6c11886ad0db55.jpg

4f5f0ee33aaf52a581695619e93046d6.jpg

Razem z moją czarnulą to mamy 3 na jednej imprezce komunijnej

Edytowane przez Lolo-Krk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.