Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za info Paweł. A wyświetla coś na ekranie?

Opublikowano
Dzięki za info Paweł. A wyświetla coś na ekranie?

Nic nie wyświetla na CONCERCIE.

Testował ponownie aktywację ADS w opcjach MENU Concerta:

"....Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci .

Jesli mamy 65535 to wpisujemy sume czyli 32 ( ADS ) + NASZE WYPOSAZENIE !!! ..."

i niestety opcja ADS nigdy się nie pojawia

Opublikowano

Tak myślałem. Dzięki.

Opublikowano

Panowie ma ktoś opis brązowej wtyczki z modułu elektryki ? tam gdzie trzeba wpiąć wiązkę od ADS. Chciałem znaleźć PIN 4 ale na kostce nie jest opisane. Chyba że to się jakoś rozbiera ? bo na razie udało mi się tylko ją chyba odbezpieczyć żeby wyjmować/wsadzać kabelki. Nie chcę szarpać bo ja trochę nerwowy i potem uszkodzę coś :)

Chodzi mi o wtyczkę A6 brązowa

mce88881.png

Opublikowano

Pin 4 jest zajęty siedzi tam fioletowy kabelek trzeba się pod niego podpiąć

wtyczka_ADS.jpg

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Rozpinanie wtyczki

wtyczka_rozpinanie.jpg

wtyczka_rozpinanie_1.jpg

Opublikowano

Hmm to ta wtyczka ? myślałem że to ma być brązowa wtyczka

Opublikowano

Wtyczka T16b na rysunku A6

W kolorze hmmmm...trochę mało brązowa raczej sraczkowata:wink:

Opublikowano
Hmm to ta wtyczka ? myślałem że to ma być brązowa wtyczka

Wtyczka jest brązowa / sraczkowata ale środek ma czarny :)

Zobacz filmik od 3:10min

PS: Moze ktoś "nagrać" proces kodowania ADSa ???

Opublikowano

Hmm to ja się bawiłem inną wtyczką typowo brązową :naughty: pisało brązowa to wyjąłem brązową hehe. To masę i kabel do bezpiecznika ciągniemy po lewej stronie ? koło kierowcy ? czy na prawo wreszcie ? bo na schemacie mam na prawo.

Opublikowano

Na filmiku jest po lewej ale gdzie bym nie patrzył na innych forach to podana jest prawa strona.

Po prawej stronie podłączasz pod bezpiecznik (drugi od dołu bodajże SD2) który podobno jest typowo pod ADS.

Opublikowano

Masę tez łapiemy po prawej ?

Opublikowano

Masę możesz sobie chyba wybrać gdzie chcesz:decayed: masa jest masa nie robi różnicy, możesz polecieć z kabelkiem w kierunku bezpieczników albo z kabelkiem do MCE tam też jest masa na słupku.

Obie strony musisz rozebrać więc nie wielka różnica myślę:decayed:

Opublikowano

Bezpiecznik po prawej-tam powinna byc opiska "carisma" czy cos takiego...

Masa gdzie uwazasz-na filmie leci na lewo...wiekszosc goni na prawo do slupka....

Trzeci do modulu...

Czekamy na efekty

Opublikowano

zasilanie Modułu musi miec stały + czyli zacisk 30

ORI idzie on po prawej stronie deski (wtyka brazowa )

Opublikowano

Pytanie Panowie czy sama adaptacja w kanałach 63-66 na wartość 3 wystarczy aby przestawić auto na tryb dynamic? bez instalacji przycisków i bez kodowania w radiu (niestety mam concert a przy nim i tak nie wyświetla nic...) czyli dobrze rozumiem ze po wstawieniu wartości 3 w adaptacji kanałów 63-66 auto przestawi się na dynamic?

Opublikowano

Nawiasem piszac na jakiej zadadzie dziala ADS? W sensie nie co steruje tylko jak przycisk przelacza tryby?

@Gibons : pyknij jakies fotki od wiazki pdc (trasa,przejscia) - jak... gdzie ... itd.

Opublikowano

W pozycji dynamic, kiera utwardza się po przekroczeniu 20km/h - myślicie, że można to zmienić VCDSem? Bo dla mnie to trochę za wcześnie, fajnie jakby można zmienić tak na 40km/h.

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć jaki jest Security Code dla radia 56? Bo jak sie najedzie to nie wyświetla. Dzięki.

Opublikowano
Może ktoś powiedzieć jaki jest Security Code dla radia 56? Bo jak sie najedzie to nie wyświetla. Dzięki.

Czym to najezdzasz ? bo VCDS ci nie podpowie .

Opublikowano
Może ktoś powiedzieć jaki jest Security Code dla radia 56? Bo jak sie najedzie to nie wyświetla. Dzięki.

Czym to najezdzasz ? bo VCDS ci nie podpowie .

Chodzi mi o security acces. Jak najezdzam myszka to jest w innych ale w radio nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.