Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz rację, tylko pobieżnie przejrzałem..

A w takim razie ten przycisk z autem na wzniesieniu na tym samym zdjęciu do czego służy? :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie , jak zrobiłem tego moda to przycisk Drive Select miałem ustawiony na inwidual czyli na ustawienia jakie sobie ustawiłem na mmi i zawsze tak miałem a od pewnego czasu zauważyłem że jak włączę zapłon to sam mi się przestawia i na włączniku i zapala się Auto , przełączę ręcznie przyciskiem na Inwidual i jak wyłączę zapłon i ponownie włączę to znowu przełącza się na Auto , dlaczego tak się dzieje , co jest przyczyną , przedtem tak nie miałem jak ustawiłem na Indiwidual tak zawsze było , żadnych błędów nie ma :eusathink:

Opublikowano

U mnie w kanalach ustawione jest na auto i tak zawsze "auto zaczyna". Sam na indywidual przestawiam. Po wylaczeniu zaplonu wraca na auto bo tak ma w kanalach opisanych w pierwszym watku ustawione.

Opublikowano

Sprawa kodowania. Poszukaj w tym wątku.

Opublikowano

Nic Ci sie w ustawieniach kanalow nie przestawilo ?

Opublikowano

faktycznie kanały były przestawione wszystkie na 2 , dziwne :eusathink:, zakodowałem ponownie i wszystko wruciło do normy :naughty: dzięki za podpowiedz

Opublikowano

faktycznie kanały były przestawione wszystkie na 2 , dziwne :eusathink:, zakodowałem ponownie i wszystko wruciło do normy :naughty: dzięki za podpowiedz

Ten typ tak czasem ma, u mnie kiedyś zniknął sam z siebie GAUGE TEST

Opublikowano

Miałem robionego swapa z 3G na 3G+ i szczerze mówiąc nie przyglądałem się temu na starym MMI. Jak zmienie sobie na MMI tryb ADS to nie zmienia mi się podświetlenie na guziku. Gdzie szukać błędów w kodowaniu?

Opublikowano

Witam.
Jeżeli posiadam juz ori ADs, czyli w mmi moge ustawić przycisk individual i mam panel z przyciskami to czy moge jeszcze coś zakodować? Posiadam manuala w quatro i zastanawiam sie czy sa jeszcze jakies ustawienia .??

Opublikowano

Pytanko

mam MMI 3G+ i jak to zakoduję czy z poziomu MMi mogę przestawiać między

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)
3 = Dynamik
4 = Individual

a servotronic jest :)

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Jak w MMI BASIC wejsc w ukrytr menu ???? caly czas mam blad CHARISMA CONTROL MODULE w 09 - NO SIGNAL posiadam servotronika

na DYNAMIC nie to auto :))))) co bylo

Opublikowano

caly czas mam blad CHARISMA CONTROL MODULE w 09 - NO SIGNAL

Pierwszy post :)

Jedyny bład w kompie to brak przyciskow jak ktos sobie go nie załozy :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy mogę zadać głupie pytanie - gdzie sprawdzić, czy w aucie jest Servotronic? Starałem się znaleźć w wątku, ale mi się nie udało :D

Opublikowano

Czy mogę zadać głupie pytanie - gdzie sprawdzić, czy w aucie jest Servotronic? Starałem się znaleźć w wątku, ale mi się nie udało :D

w pierwszym poscie masz napisane:) "Kod przekładni servotronic 1N3 - zwykła 1N1"

sprawdz w kodach wyposazenia

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Pomysł ze sprawdzeniem kodu we wlepce w książce dobry, ale... go tam nie ma. Ani 1N1, ani 1N3. W poliftowych chyba jest inaczej. Ale jak? :)

Opublikowano

Dzięki :D Czyli mod nie ma w poliftach większego sensu?

Opublikowano

Dzięki :D Czyli mod nie ma w poliftach większego sensu?

w polifcie sa ;

- elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego kod 1N8

- elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego DYNAMIC kod QZ7

Opublikowano

Mam QZ7 :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam QZ7 :banan:

Ja też. Czy coś możemy z tym zrobić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.