Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nietypowe pytanie o podniesienie mocy AVG


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj kolego nie rozumiem Twej spiny...

Probujesz porownac swa wiedze do osob co robia to juz na prawde kupe lat.

Smiesz sie nazwac tunerem a to jakby nazwac dziwk... terapeutka...

Jutro pewnie napiszesz ze potrafisz juz wylaczyc przeplywke programowo..

Placisz  za to by egt nie zrobilo Ci bubu w silniku.

Twoja sprawa tylko nie kazdy sie odwazy tak jak Ty dla paru pln ryzykowac.

Juz jakby co poslalbym to do kolesia co robi to od nastu lat i wiedzialbym co poprawic ale w sumie nie ma podniety robiac korekte dla czegos zrobionego, jeszcze zabierac to juz w ogole bezsens....

Avg smiga po kablu i kazdy wie o tym.Ty zas perfidnie prubowales dostac gotowca na tacy i w sumie dopieles swego...

W jaki sposob pomogles???

Jak ktos ma program to sobie sprawdzi czy da rady zgrac wsad a jak da radybzgrac to i pojdzid tak samo....

Forum jest od pomocy ale cwaniacstwo nie jest mile widziane.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak? Powiedz mi skad tyle sprzedanych boxow i innych pierdół na aledrogo? To właśnie są osoby ktore szukają tej mocy która na seryjnym osprzęcie jest dostępna.  Ja napisalem-Nie lubie pseudo tunerow diagnostow i podpowiadaczy którzy tylko z teorii znają temat. Nigdy nie napisalem ze Tuner to coś złego. Jak wkladasz nieseryjny sprzęt i z 110KM robisz 190, zgodze sie. EGT i AFR do kontroli, do tego hamownia. Wtedy zgodze sie. 1000zl moge dac. Ale tylko wtedy jak tuner napisze mi mape pod moje auto z tym wlasnie osprzetem. Jak nazwiesz kogos kto jedzie na nieświadomosci swoich kolegów?? Zgra mu gotowca nie sprawdzając auta na hamowni a o pojęciach o ktorych wspomnialem wyzej nawet nie slyszał. Pełno takich na tym forum. Pisza ze po kablu EDC15 nie idzie. Ze tylko wylut. Sprawdz czy nie mam racji... dop krytykuj. Ja odnosze sie do osób ktore chcą podniesc nieznacznie moc w swoim aucie. Tak by znowu cieszyla ich jazda starym a4 b5 do ktorego mam wielki sentyment. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak to wyglada..

Jedziesz do TUNERA i robi pod graty jakie masz w aucie,nie ma mowy o gotowcu...

Prosze Cie pokaz mi ludzi których jest pełno na tym forum tych pseudo tunerów,mozesz nawet na pw..

Da rady edc 15 u nas ale nie jestem pewny jak jest w przypadku afn czy on ma tez ten sam komp??

Piecia Ty masz edc 15???

O gotowcach i boxach sie nie wypowiadam bo mimo tego ze mam stary samochód wole dozbierac i miec zrobione dobrze...

 

Znam tunera co lata siedzi w dieslach a benz bał sie ruszać a jak juz zaczał to pod okiem kogos kto wie co i jak i Tobie polecam tak zrobic.

 

Nie pisz ze forum nie jest odp pomagania...

Full ludzi pomaga często nawet na tel.

Duzo tutaj znajdziesz gdzie nawet mechanikory nie wiedza tego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Zgodzę się z Tobą - jest kilka osób z wiedzą i doświadczeniem. Szanuje ich za to że dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi. Jednak nie wierzę że nikt nie ma gotowca sprzedawanego nawet w Niemczech: 

Motorkennung

AVG

1,9l TDI

Original Programm

81kW / 110 PS

235 Nm

Tuning Programm

103kW / 140 PS

300 Nm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powiedz mi dlaczego się nim nie podzielili ? Hm...? Skoro jest to stary sprawdzony program, który nawet Niemcy wrzucają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że jest to bardzo fajna mapka. Jeśli ktoś nie ma kasy na Turbo z AWX czy wtryski 216 to ten programik i tak da mu sporo frajdy na polskich drogach.  O niebo lepszy niż jakikolwiek box czy inne świństwo z aledrogo.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu go nie dali? A czemu nie dają w sklepach tylko chcą pieniądze za chleb itd? Przecież wszystko jest na yt pokazane jak robić...

 

 

Nie tędy droga, aby wszystko łapać za darmo. Mało która "dobra" firma pracujaca legalnie, a tymbardziej nielegalnie korzysta z darmowych mapek na zasadzie kopiuj, wklej. Typowe mapy gotowce jak są z pewnego źródła to nie są wyzyłowane, wiesz czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, co Ty mi tu opowiadasz ? Ja napisałem że jest fajna mapka i że można ją śmiało ładować do kompa. Ty mi że nic nie jest za darmo... 

To forum jest po to żeby sobie właśnie bezinteresownie pomagać - czy się mylę ? Teraz się jeszcze mądrujesz że nie jest wyżyłowana mapa... Ja piszę że jest to mapa dla tych co nie mają kasy na wymianę podzespołów na trwalsze, wytrzymalsze, wydajniejsze. Dla tych co  bez hamowni chcą czuć moc pod pedałem gazu.  Wiadomo że jeśli auto ma duży przebieg ( ok400tys )   nie możemy teraz podnosić mu mocy nie wiadomo jak bo nie znamy stanu podzespołów.  Najważniejsze jest doprowadzić auto do tych 110 (nawet 115KM - taki bonus od Niemców) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nic się nie wysra w najbliższym czasie. Więc nie będzie reklamacji. Poza tym pewnie połowa aut które nie trzymają seryjnych parametrów i tak by nie wydoliła tej mapy. Po kilku szarpnięciach przez młodego napalonego na przyśpieszenie kierowce, mamy generalny remont podzespołów napędowych. Mylę się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowiec z założenia ma generować deklarowaną moc, dlatego gotowce plują 130-135km w 110tce, aby nikt nie miał pretensji że miał wyjść 140 a wyszło 135. Na to jest gwarancja wyniku, a że ktoś kiedys upublicznił te softy, tak teraz wszyscy ćwiczą na tych mapach, a swieżaki wgrywają bez korekty, no tylko jest o tyle problem że ktoś udostępnił też edytowane pliki lepiej i gorzej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, audia4b5sedan napisał:

No to dlaczego nikt nie udostępnił na tym forum tego softu wcześniej ? 

 

Dlatego że nikt nie jest jego włascicielem, uzywasz płatnych programów komputerowych, moze gier? weź udostępnij je zadarmo, kazdy z nich skorzysta. A moze masz telewizje płatną, podziel sie z sąsiadami przez spliter, oni nie muszą płacić, da sie to obejsc

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audia4b5sedan napisał:

Każdy jakoś zaczyna 

Ja zaczynając pojechałem do polecanego człowieka i zapłaciłem za jego usługe, pózniej trafił sie taki sam człowiek jak Ty, który zapytał czy moze sobie zgrac ode mnie mape bo nie będzie za to płacił,  nie zgodziłem sie bo szanuje czyjąś prace, czyjś czas poswiecony na nauke i usługe, powiedziałem żeby sobie uzbierał i nie dziadował, bo jest to zwyczajnie śmieszne, czemu kupujesz chleb? mozesz sobie go przecież upiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie przepis nie upiekłbyś nawet bułki. Każdy jakoś musi zacząć. EDC15 jest chyba najlepszy na początek. Bez przepisu nic nie upieczesz, nie zrobisz mapy a bez instrukcji nawet nie wymienisz radia w większości aut. Wg mnie to troszkę jest tak - Płaciłem niech inni też płacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, audia4b5sedan napisał:

gdyby nie przepis nie upiekłbyś nawet bułki. Każdy jakoś musi zacząć. EDC15 jest chyba najlepszy na początek. Bez przepisu nic nie upieczesz, nie zrobisz mapy a bez instrukcji nawet nie wymienisz radia w większości aut. Wg mnie to troszkę jest tak - Płaciłem niech inni też płacą

No dokałdnie tak to jest, tylko róznica miedzy tym co piszesz a tym co oczekujesz jest taka że jako samouk zaczałeś od słowa DAJCIE MI, a ja bym na twoim miejscu kupił i na tym co kupiłem zaczał bym nauke aby być fer, rozumiem że jak sie już naumiesz to będzie za to brał symboliczne 100zł? a czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...