Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abonament Plus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam obecnie mixa w plusie (doladowania 30zl) a skonczyla mi sie umowa i zainteresowal mnie oferta za 39,90 pani w punkcie plusa mowila ze nie limitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Czy ktos ma moze ten abonament? Jak to jest z tym 39,90? Moja siostra tez niedawno przedluzyla umowe i przyszedl jej duzo wiekszy rachunek niz powinien byc i nic nie da sie z tym zrobic. Czy tutaj tez moga byc takie problemy? Rozwazalem tez przejscie do sieci play ( tez maja taka sama oferte). Czy plus nie naciaga tylko ludzi na kase? Czy w playu jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy naciągają. Czytaj ofertę bardzo dokładnie, bo potem wychodzi, że niby nie limitowane ale tylko połączenia w godzinach takich i takich albo za internet płacisz jak za zboże albo po miesiącu lub dwóch dowalają Ci jakieś płatne opcje, które musisz wyłączać sam o czym oczywiście Pani w salonie zapomni Ci powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sieci prubują swoich użytkowników dymac,ja w playu co jakiś czas muszę wyłanczać płatne opcje. Dziś w ramach przeprosin kobieta z infolini zaproponowała mi 10 zł bonifikaty na przyszły m-c. To jedna wielka banda oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja mam ten abonament ale dopiero 3 dzień. Generalnie każdy operator dyma klientów nawet plus odkąd Solorz stał się właścicielem - musisz dokładnie sprawdzać co podpisujesz. Generalnie przedłużyłem z nimi umowę tylko dlatego że mają lepszy zasięg niż inne sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i jeszcze oprocz dokladnego czytania umowy wezme dyktafon i nagram rozmowe z z pania w salonie plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz co w tej chwili proponuje Nju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...