Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyglada obiecujaco! tylko ta fotka troche mala :)

Opublikowano

Mialem taki sam zderzak przedni jak kupilem...i stwierdzam ze nie nadaje sie wogole na nasze drogi na wszystko trzeba uwazac za niski jest za to wyglad ma zaje...Wogole autko w moim guscie i jeszcze ten kolorek mmmmmmmmiodzio :a4fan:

Opublikowano

kolor bajera, zderzak przedni porażka, tylne lampy kwestia sporna, fele ...

Opublikowano

no no no autko niczego sobie, a kolega z Raciborza czy mi sie wydaje? :D

Opublikowano
  • Autor
:a4fan: Jestem z okolicy rybnika :a4fan:
Opublikowano

Byłem po swoją niunie w komisie "Europa Cars" w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Rybnickiej 42. To zaraz koło Rybnika ;)

Niunia spoko, tylko co z klamkami z tyłu?? Ukradli? :diabelek:

Opublikowano

widze nowe fotki :) mam nadzieje, ze masz jakies przynajmniej 17" alu na lato? :) ja jestem przy swoim, zderzak mi sie podoba, jedynie swiatla tylne zmienilbym na ori lub jakies ladne, czerwone diody.

Opublikowano
  • Autor

rozbite audi niedawno przywiozłem na wiosne powinno być gotowe na zlociki

Opublikowano

pierwsze wrażenie OK

widze ze maska i blotniki przy kierunkach przedlużone

maska z wlotami - tylko mogłeś zamontowac juz ta po lifcie jak blotniki

no i ktos ci kalmki z tylnych drzwi zapierniczyl :diabel:

blotniki chyba tez poszeżone :?:

te relingi w kolorze nadwozia jakos mi sie nie widzą

widze ze antena jest po niebieskiej tabletce

no i mysle ze masz jakis kozacki letni felunek

ogolnie jak dla mnie bardzo cacy :622:

Opublikowano

Fele pasują jak pięść do twarzy :P

Klamek nie ma, coś słabo wyposazona wersja ;/

Tylko przedni zderzak taki inny ; ] Wg mnie byłoby cacy gdyby jakoś ten IC(nie iem czo to nie znam sie:P) zakryć czymkolwiek, no może nie siatexem ale czymś ładnym ;)

Ogólnie wrażenia ok :]

Felunek tylko psuje reszte,, chociaż 15' na zime sie prosi :P

Opublikowano
Felunek tylko psuje reszte,, chociaż 15' na zime sie prosi :P

on ma 15"

14 nie wejdzie :621:

Opublikowano
  • Autor

felgi ma takie jak w tym rozbitym na zime wrzucam stalówki na wiosne będą 17' 10'' calowe

Opublikowano
felgi ma takie jak w tym rozbitym na zime wrzucam stalówki na wiosne będą 17' 10'' calowe

no to inna rozmowa :smoke:

Opublikowano

ciekawe auto :) jezeli chodzi o fele jakies potezne do niej by pasowaly :D 18-19

Opublikowano

Piekny kolor, tylne lampy srednio, przedni zderzak troszke przypomina plug sniezny a w tym roku sniegu jak na lekarstwo :D

Opublikowano

kolor mi się podoba niesamowicie, tylko kolor... . :D Najważniejsze, że właściciel jest zadowolony, to podstawa.

Opublikowano

Nie ma co auto wyróżnia się a czy na + czy na - to kwestia gustu ważne ze ta sama rodzina "OOOO" :!: :027:

Opublikowano

Hmm coz by tu napisac i nie sklamac ?? :one: Kolor ladny, pozatym nie podoba mi sie taki "tuning" - szczegolnie w Audi ;) :one:

Opublikowano
Felunek tylko psuje reszte,, chociaż 15' na zime sie prosi :P

on ma 15"

14 nie wejdzie :621:

Przepraszam, ale to jest mój tekst i ja to napisałem a nie Wojtek..

Mi chodziło o alusy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.