Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy


kujawaPGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu nie włącza mi się kontrolka od niskiego poziomu płynu do sprysków. Zbiornik mam ori pod 2 pompki i nie widziałem tam żadnego czujnika. Czyżby był on w pompce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik nie jest w pompce, jest zamontowany w zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zbiornik wyciągnąłem na stół i żadnego czujnika nie widziałem. Są tylko dwie pompki: 1 - na szybę przód i tył, 2 - na lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby sygnalizowało brak płynu musi być czujnik, innej opcji nie ma. Nie słyszałem jeszcze o czujniku zintegrowanym z pompką. Może ktoś coś kombinował i założył zbiornik bez czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas sygnalizowanie działało, dopiero niedawno jak płyn mi się skończył zauważyłem że coś niedomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz zbiornik do polifta z otworem na czujnik, u Ciebie powinien tam być czujnik. Może wypięła się kostka AUDI A4 LIFT 8D0 ZBIORNIK ZBIORNICZEK SPRYSKIWACZY (4103345524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro nie zapomne to popatrze u mnie gdzie jest ten czujnik bo niedawno założyłem na dwie pompki z polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czujniki zintegrowane z pompką:wink: Ale takie były tylko w przedliftach z fisem, tak wygląda Pompka spryskiwacza AUDI 100 80 A4 A6 A8 KOMPUTER (4149806249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja widze takie cudo pierwszy raz w życiu. A swoją drogą to teraz chociaż wiem czemu u mnie do kostki szły trzy przewody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no ja nie mam tego czujnika:kwasny: dzisiaj wyciągałem i wkładałem zbiornik jakieś 10 razy... jutro chyba porobie zdjęcia

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

ja mam taki: Audi A4 B5 8D Waschwasserbehälter 8D0 955 453 AM 8D0955453AN Wischwasserbehälter | eBay

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

a model z czujnikiem ma nr części z końcówką 'AN'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem alegro i znalazłem aukcje ze zbiornikiem który kupiłem ale jest bez czujnika i ma końcówke "AM" Zbiornik spryskiwaczy reflekt. Audi A4 8D0955453AM (3926014590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz już jak wygląda pompka z czujnikiem i gdzie powinien być czujnik więc teraz musisz sprawdzić jak w Twoim aucie to wygląda. Powinienes mieć jedną z tych opcji, jeżeli naprawde kontrolka płynu działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odkopać temat. Mam dokładnie ten sam problem. Pompki działają, a poziom płynu nie. Nie potrafię znaleźć, która pompka ma posiadać ten czujnik czy z xenonu która jest wyżej, czy ta z szyb. Linki nieaktualne, a na allegro nie potrafię nic znaleź. Nawet na etce tego nie ma. Wydaje mi sie ze jeśli czujnik ma być w pompce to w tej na reflektory ponieważ komunikat sie wyświetlał gdy nie było ich czym spryskać, a na szyby jeszcze była resztówka płynu. Czy ktos może mi jeszcze w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...