Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 2,8] brakuje Nm


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

na świecach przelatane 10000 km, filtry czyste, kata wywalę w tym tygodniu :diabelek:

a o kablach niepomyślałeś :diabel2: , a może auto juz niema takiej komprechy jaki masz przebieg na szafie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz przebieg na szafie

kto to wie :027: zrobię wydech i się zobaczy, tylko jest problem, po wywaleniu katów wstawienie rurek nie ma sensu, wydech wpada w rezonans a dźwięk przy tym jest, jakby się śruby tukły w wiaderku, jest możliwość w to miejsce wstwienia tłumika od A6 lub strumienic

co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

strumienica to zło, nie montuj. Było bardzo dużo o tym na forum. Co to tłumika od A6 to pierwsze słyszę. Najlepszym wyjściem byłoby kupienie nowego kata. To tak naprawdę jedyne słuszne wyjście wg mnie. Skoro silnik byl projektowany z układem wydechowym wyposażonym w katalizator to nie zmieniajmy tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strumienica to zło, nie montuj. Było bardzo dużo o tym na forum. Co to tłumika od A6 to pierwsze słyszę. Najlepszym wyjściem byłoby kupienie nowego kata. To tak naprawdę jedyne słuszne wyjście wg mnie. Skoro silnik byl projektowany z układem wydechowym wyposażonym w katalizator to nie zmieniajmy tego.

kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka

no to chyba, że tak :053: ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, wywal tylko bebechy z katow...bedzie ok, zadnego rezonansu :D nie wycinaj calych

mozna to zrobic bez rozcinania-> ten gosci z trzebini ma z tym doswiadczenie

przypomnij mi jeszcze ile u Ciebie wyszlo, a ile ma byc w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj byłem u niego, niedawno robił 2,8 tylko A6 i miusiał robić dwa razy,

bo się gruchotało

seria 193KM/280Nm, po programie 181,6KM/236Nm :diabelek:

ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze

to chyba żart, są tanie i nie warte tej ceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob a może ty masz 24 zaworowca i 174 KM w serii :D

[ Dodano: 08-01-2007, 18:35 ]

kaziu 2 katów z tego co pamiętam a to juz jakieś 1200 zetka

no to chyba, że tak :053: ale są jeszcze jakieś uniwersalne, co nie? One, jak się nie mylę, są tańsze.

600 zł to kosztuje dobry zamiennik , oryginał kosztuje fortune ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tlumikach rozprezeniowych? ktos mi kiedys polecal takie cudo ale nic o tym nie wiem, podobno auto bardzo ladnie chodzi z tymi wynalazkami. tak w ogole to strumienica zeby dawala cokolwiek to musi byc zamontowana w odpowiedniej odleglosci od kolektora, musi miec swoje odpowiednie parametry, itp. jakis znany polski tuner napisal caly wyklad o strumienicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...