Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avant by tfk


tfk83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nadeszła pora aby przedstawić wam moje nowe "stare" wozidło.

Szukając rodzinnego kombi wybrałem dla siebie Audi A4 B5 Avant, autko penie wam znane - wcześniej właścicielem był talib1990

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-afn-druga-karoca-taliba-czarny-afn-240704/.

Silnik : AFN (seryjnie 110KM, 235Nm) , obecnie 140,5KM 307Nm

Rocznik: 1997/98

Wyposażenie - seria:
- kilmatronik
- elektryka przód itp

Mody :)
- gwint TaTechnics
- 18" z oponami 225/40/18
- przednie lampy poliftowe
- tylne lampy poliftowe
- dekory obszyte czerwona alkantarą
- czarna podsufitka
- plastiki wnętrza pomalowane na czarno
- kierownica, mieszek zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego obszyte czarną skórą z czerwoną nicią
- głośniki w drzwiach przód/tył Pioneer
- radio Sony CDX-GT 200
- wzmak CarPower 300W + sub GroundZero GZIB 100x

Od dnia zakupu wymienione:
- uszczelka pod głowicą + zplanowana i sprawdzona głowica
- intercooler
- N75
- wężyki podcisnieniowe
- filtry + płyny

Plany:
-ogarnięcie małych mankamentów jak listwy drzwi czy klamka kierowcy
- wymiana niedziałającego czujnika cofania - zrobione
- wymiana rozrusznika - zrobione
- wymiana/naprawa podłokietnika - zrobione
- naprawa roletki bagażnika - zrobione
- wymiana lamp przednich na nowe -zrobione - stare lamy czekają na długie zimowe wieczory ( będzie jakiś mod )

Setup zimowy


IMAG1230.jpg

IMAG1231.jpg

IMAG1233.jpg

IMAG1234.jpg



IMAG1237.jpg

Setup letni:


IMAG1271.jpg

IMAG1286.jpg

IMAG1285.jpg



IMAG1288.jpg

Edytowane przez tfk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś wywalić te diody do jazdy dziennej ze zderzaka. Psują wygląd i i tak nic nie dają. Jak bardzo chcesz do jazdy dziennej to kup sobie moduł DRL pod żarówki od drogowych, które świecią wtedy na 30%. Lampy przód zostaw bo lepszego wyboru niż II lift nie ma :decayed:

A tak poza tym, to dbaj o nią i żeby długo służyła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal te naklejki battalionu bo to totalna seria. przednie szyby tez mogl bys troche sciemnic bo nie zabardzo to wyglada. jakies mody wizualne albo mechaniczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal te naklejki battalionu bo to totalna seria. przednie szyby tez mogl bys troche sciemnic bo nie zabardzo to wyglada. jakies mody wizualne albo mechaniczne??

jaka seria, na battalionowych kółkach jeździ:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal te naklejki battalionu bo to totalna seria. przednie szyby tez mogl bys troche sciemnic bo nie zabardzo to wyglada. jakies mody wizualne albo mechaniczne??

ja tu serii nie widzę :whistling:

ładne i znane auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś wywalić te diody do jazdy dziennej ze zderzaka. Psują wygląd i i tak nic nie dają.

Na pewno dają (jeśli są porządne), ale rzeczywiście psują wygląd. Tylko okrągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa owiele lepiej pomodzone auta a i tak nikt ich nie chce do battalionu:grin: no zal. a program to nie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś wywalić te diody do jazdy dziennej ze zderzaka. Psują wygląd i i tak nic nie dają.

Na pewno dają (jeśli są porządne), ale rzeczywiście psują wygląd. Tylko okrągłe.

Te nie wyglądają, na kosztujące 150zł dobre światła ledowe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa owiele lepiej pomodzone auta a i tak nikt ich nie chce do battalionu:grin: no zal. a program to nie wszystko

jest wątek, gdzie możesz złożyc czyjąś kandydaturę, wlepa jest jeszcze za czasów taliba, z pierwszej łapanki do Battalionu:decayed:, teraz poprzeczka poszła w górę, ale nie ma co się dziwić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie .

Co do ledów - narazie zostaną ale mam w planie okrągłe w miejsce halogenów, tylko muszę znaleźć czas na przeróbkę kratek.

Przednie szyby były przyciemnione ale musiałem zrywać folie przy policmanach :(

Jeśli chodzi o lampy to chcę wymienić na nowe bo obecne mają uszkodzone zaczepy (które były już wcześniej klejone) , no i ich stan jest już raczej kiepski

IMAG1299.jpg

a w zamian myślę o czymś takim REFLEKTOR AUDI A4 B5 1999-01 LIFT BLACK FK DEPO Ww (4086308954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lampy zmienione obecnie wygląda to tak

IMAG1408.jpg

Edytowane przez tfk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te lampy. lepiej Cie wyjdzie jak napiszesz do Gwertego. zapewne te lampy co masz teraz on je robil kiedys bo nie pamietam juz co tam talib modzil z nimi. kupisz ori valeo z czarnymi srodkami najlepiej z ori zenonkiem i bedzie gites albo idz w bixa odrazu. ja mam od niego i jest bardzo dobrze chodz nie ukrywam ze po 2 latach klej poscil ale przynajmniej sie nauczylem co i jak.

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

moze w rozliczeniu twoje wezmie na taile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można było zerwać folie z przodu... dołożyć jakieś śmieszne lampy made in China a do tego te dzienne które pasują jak krowie siodło.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przelozyl srodek ze starych lamp do nowych obudów i to by bylo najlepsze rozwiazanie, czysty klosz, cale zaczepy a w srodku bix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tylko programik wgrany na większą moc czy robione coś mechanicznie ?


te dekory mi sie nie podobają :D nie wiem może nie mam gustu ale jestem zwolennikiem orgianlnego ciemnego drewna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Talib "śmieszne lampy made in China" - chyba zapomniałeś jakiej produkcji były twoje xenony :) Folia na bocznych przednich szybach to dla mnie wieś dlatego już jej nie mam, a co do ledów i itp. to jest moje auto i jest takie jak chcę wam się nie musi podobać macie do tego prawo - choć jestem wdzięczny za opinie.

Niestety nie jestem 20-letnim synusiem bogatego tatusia tylko ojcem dwóch córek i nie mogę całej kasy pakować w auto, a gdyby poprzedni właściciel trochę o to auto zadbał to ja nie musiałbym robić połowy tego co już zrobiłem.

PiterA4 - normalne tablice będą dopiero jak przeprowadzę się spowrotem do mojego rodzinnego Zabrza :)

Dla zainteresowanych trochę więcej fotek

https://plus.google.com/photos/110655948957174885167/albums/6003331168051454929

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...