Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak:jedni wolą białe, inni murzynki, jeszcze inni tajki. Według tej reguły to jest aborygenka ☺ Chociaż sam bym tak nie jeździł, to myślę że jest OK.? Dzięki takim projektom nie jest nudno na drogach.?

Opublikowano
  • Autor

Hehe dokładnie ;)

Hugo można do kalendarza foto

99y464v2.jpg

Opublikowano

:thumbup1::naughty::)

Opublikowano

Piękna .

Po co chcesz go jeszcze bardziej obniżać ? Teraz jest git !

send from my Atari 65xe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Air ride musi być, git nie jest, ale będzie ;) dojdą spoilery. Air itp. Będzie dobrze.

Zapraszamy wszystkich chętnych na fajna imprezę która odbędzie się na początku lipca 02.07.2016 VAG & GRILL VOL.3 u nas na rejonie :-) nad jeziorkiem. Wszelkie info jest podawane na stronie FB

https://m.facebook.com/VaG-Legnica-659484394125620/

oraz moim fanpage FB

Zapraszamy :-)

Opublikowano

oo ładnie sie tu dzieje :decayed: a Air sam kompletujesz czy raczej jakiś gotowy zestaw zapodasz ??

Opublikowano
  • Autor

oo ładnie sie tu dzieje :decayed: a Air sam kompletujesz czy raczej jakiś gotowy zestaw zapodasz ??

Kompletujemy pod moje wymogi, zestaw jest już złożony i gotowy czekam tylko na swój termin, dodam że będzie 1 butla 25L, dwa kompresory viarr444c , oraz żadnych manometrów, okucia robi Czesław customizer :-)

Później heble i ospoilerowanie a na koniec środek.

Opublikowano

A to wszystko w TDI z FWD :huh:

Opublikowano

To co z tego ,już nie wolno jak się ma w TDI z FWD ?

Opublikowano

A ja mówię, że nie wolno?

Osobiście nie widzę zupełnie sensu wykonywać modyfikacje za takie pieniądze w aucie z takim zestawieniem silnika i napędu.

Opublikowano

Noz kurczaczek, gorszy sort normalnie Tsi to przecież taki diesel inaczej

Wszystko jest relatywnie ;) Tsi w dsg dostaje baty od bmw 1,8 w dieslu aż się płakać chce:))

Opublikowano

Nie chodzi tu o baty.

A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.

Opublikowano

Nie chodzi tu o baty.

A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.

Toś poleciał po całości... ja bym się nie odważył...

TU NA FORUM AUDI A4 NAPISAĆ ŻE B8 TO PRZECIĘTNY SAMOCHÓD ... :(:P

Opublikowano

W sumie fakt, powinno być kółko wzajemnej adoracji :D

Opublikowano

O tuż to! Miernie, biernie, ale wiernie!

Opublikowano

Nie chodzi tu o baty.

A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.

to nie wiesz że tzw golasow powstają najlepsze projekty.
Opublikowano

to nie wiesz że tzw golasow powstają najlepsze projekty.

+1 :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko, to nie formuła 1, że ma mieć quattro i 450KM, trafił się diesel z napędem na przód, ja tam jestem z auta zadowolony, ale dlaczego nie miałbym go upiększyć to nie rozumiem, air koło heble troszkę pakietu sport nie należy się dla 2.0 diesla???? Pozdrawiam.

Opublikowano

Trzeba przyznać koledze trochę racji że cztery rury z tyłu, koła 20, a z pod maski: klak,klak, klak...i nudny srebrny kolor. Trochę przerost formy nad treścią :)

Ale z drugiej strony "tak krawiec kraje jak mu materii staje" i ogromny fun że zrobienia czegoś jest najważniejszy w tym wszystkim ;-)

Opublikowano

Osobiście nie widzę zupełnie sensu wykonywać modyfikacje za takie pieniądze w aucie z takim zestawieniem silnika i napędu.

pieprzysz takie głupoty, że aż nóż się w kieszeni otwiera. ważne, że Ty masz PB + Q :good: jesteś zwycięzcą!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.