Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radzyń Podlaski


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnia ktoś z okolicy/znajomy Wasz/mechanik wsady z licznika..? Chciałbym przerobic 98 anglika na EU.. Tarcze swoje moge dac:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebni ludzie dobrego serca z Radzynia, Łukowa, Międzyrzeca czy nawet Lublina w celu zroobienia logów statycznych i dynamicznych mojej B7. Proszę o kontakt a na pewno się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamiczne umiem robic to sluze pomocą, jestem z mca jak Ty takze najblizej.;)


tylko jest problem bo mam kable ale czyta bledy do roku 2004... dzisiaj podlaczalem pod golfa 5 z 200 bledow nie odczytalo ale skaosowac sie dalo, a zlogami nie wiem czy by dalo rade zrobic bo niby sie aczy z autem ale cos jest nie tak, ale mozemy sprobowac jakbys chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off:

Widzę, że sporo osób z Miedzyrzeca przewija się tu na forum :hi: Teraz przynajmniej będe wiedział do kogo uderzać w sprawie logów :hi:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka tylko sie ukrywają :D no spoko ja robilem logi u siebie takze dynamiczne umiem robic :D w sumie nic trudnego , ale wiem jak ktos nie robil tego to nie ma pojecia, tez nie mialem pojeci dopoki nie poczytalem nie po próbowałem itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no ja mam z 2007 audi ehhh... chciałbym zrobić dynamiczne i statyczne, żeby obadać co w trawie piszczy :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Miedzyrzecu jest jakaś dobra duszyczka która pomoże mi podłączyć moduł Bluetooth do rns-e? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moglbym Ci zrobic dynamiczne bo podejrzewam ze da sie, a o statycznych trzeba by poczytac i by tez sie zrobilo, wiem ze np bledow nie pokauje ale usunac sie da :) a drugiego kabla nie chce mi sie kupowac :) ja nie nie znam na takich rzeczach ale jest ktos w mcu kto sie zajmuje elektronika itp sprawami , na ul przy kurniku:D

RadzJo a cos konkretnego Ci sie dzieje?:) czy po prostu chcesz zobaczyc dla spokoju psychicznego ?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nim wiem, właśnie muszę od niego odebrać stare radio - Audi Concert II - bo chcę sprzedać, a kod gdzieś zgubiłem.. :/ W takim razie z modułem podjadę do Siedlec do Karola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Potrzebuję namiary na kolegę gwerty. Chciałbym przerobić swoje lampy w A4 B5FL na bixenon. Ma ktoś do niego numer?

Nie wazne....

Edytowane przez lysy1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy wrzucić jakos na dniach czy poczekać do kwietnia. Zreszta najpierw musza przyjechać do mnie nowe felgi i sprężyny obniżające [emoji11]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy wrzucić jakos na dniach czy poczekać do kwietnia. Zreszta najpierw musza przyjechać do mnie nowe felgi i sprężyny obniżające [emoji11]

Wysłane z jabłka

Co za felgi zakupiłeś? Zerknąłem na temat i widzę że sporo modzisz u siebie. Lusterko masz od B6 czy rezałeś od B7? RNS-E :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro - z tego co pamietam - mam z A3 od Bigmanna. Instalacje miałem już fabryczna.

Jeśli chodzi o felgi to kupiłem od użytkownika Bizoon 18-stki, Ronal RS6 w graficie [emoji11]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najs. i ja sprezyny musze zalozyc. czy 130 zl za to to normalna cena ?;>

musze jakies opony 17' zalatwic i dopiero sie bedzie kminic setup ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie chcesz założyć. Sprężyny Eibach Pro Kit -30 kosztują około 570zl. Jak zmienię swoje to Ci napisze jakie mam kategorie wagowe w swoim samochodzie, jak bedą pasować to bede mógł Ci je sprzedać ;)

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam u znajomego w warsztacie takze nie wiem ile mi policzyć.

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie za bardzo sie orientuje w cenach, a cena 130 zl wydala mi sie przesadna. musze pojezdzic po ludziach i moze mi ktos to zrobi taniej. chyba ze kogos mi mozesz polecic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do znajomego co ma mi wymieniać. Powiedział, że ciężko stoi z terminami bo ma sporo zleceń - strasznie polecany jest u mnie w mieście. Mi będzie wymieniać sprężyny po godzinach, czyli zapewne po godzinie 19. Pod koniec marca planuję wszystko ogarniać także mogę wtedy dać Ci znać ile wziął ode mnie, chociaż nie wiem czy coś Ci to da bo po znajomości na pewno weźmie mniej niż od osoby której kompletnie nie zna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...