Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radzyń Podlaski


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie gwint lub sprezyny obnizajace musza być bo co bym nie zalozyl moje a4 b5 wyglada jak koza, szpara pomiedyz kolem a błotnikiem to wysokosc dloni a moze wiecej. b6 ma inny zawias i kazde kolo lepiej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu kolorowy a co powiesz na to że u mnie jest et30 i 8,5cala z przodu(58,5cm), u krychy jest et 27 i 9"(leży) i nawet rantów nie zaklepał?:whistling:

Im nizej tym bardziej koła wpadaja w negatyw:whistling:

misiu kolorowy Ty masz Q a to że im niżej itd... zgadza się, ale... to nie tak różowo, standardowo do B5 to raczej max ET 30.

Co do felg to rzecz gustu, jak piszą wyżej, ale 18 to najlepszy wybór i koniecznie gwint :wink:

Dzisiaj chyba mijałem się między Ulanem a Radzyniem z kolegą zielonym avatem b5? Zapomniałem nicka... Zapierd@lał dośc żwawo :wink: A ja jechałem grzecznie nadzwyczaj grzecznie... i mnie kurfa w Siedlcach na obwodnicy łapnęli :facepalm: Muszę przeprosić się z CB i wkurfić na Yanosika... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym janosikiem? tam ktoś poprostu pisze że uwaga psy za 4 drzewem na wylocie, czy jak? i co musisz mieć ten telefon ciagle w sieci i do tego właczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym janosikiem? tam ktoś poprostu pisze że uwaga psy za 4 drzewem na wylocie, czy jak? i co musisz mieć ten telefon ciagle w sieci i do tego właczony?
jak zbilzasz sie do miejsca w ktorym ktos zaraportowal wypadek/policje/patrol/korki/suszarke ckolwiek to zaczyna ci mowic za za 500 metrow masz: wypadek/policje/patrol/korki/suszarke ckolwiek ludzie raportuja te zdarzenia w trybie rzeczywistym. Musi byc polaczenie GPS i dane w telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy

to jednak wole CB, bo zabawa telefonem podczas jazdy w moim przypadku odpada, jednaręką taki klocek nie da sie szybko obsłużyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Yanosika jestem bardzo zadowolony, na lubelskiej CB przestaje być potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi :) telefon na uchwyt, podłączona ładowarka. Zaznaczenie nowego punktu albo potwierdzenie istniejącego to jedno pacnięcie w telefon. Szczególnie jak ktoś korzysta z nawigacji google, wtedy mapę ma przed nosem a przyciski od Yanosika pojawiają się na mapie jak zbliżasz się do zagrożenia.

Minus jest taki że non stop chodzi GPS i dane pakietowe - bez ładowarki bateria wystarcza na 3-4h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi :) telefon na uchwyt, podłączona ładowarka. Zaznaczenie nowego punktu albo potwierdzenie istniejącego to jedno pacnięcie w telefon. Szczególnie jak ktoś korzysta z nawigacji google, wtedy mapę ma przed nosem a przyciski od Yanosika pojawiają się na mapie jak zbliżasz się do zagrożenia.

Minus jest taki że non stop chodzi GPS i dane pakietowe - bez ładowarki bateria wystarcza na 3-4h...

a no własnie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy

to jednak wole CB, bo zabawa telefonem podczas jazdy w moim przypadku odpada, jednaręką taki klocek nie da sie szybko obsłużyć:decayed:

po co? a nawigacje obslugujesz po cos w trakcie jazdy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w moim przypadku wymaga to zatrzymania sie, pozatym ktos te punkty w janosiki dodaje, myśle że nie byłbym hu@em i też bym dodawał, a wątpie by to dało rade zrobić podczas jazdy autem nasporym telefonie, zwyczajnie nie wygodnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w moim przypadku wymaga to zatrzymania sie, pozatym ktos te punkty w janosiki dodaje, myśle że nie byłbym hu@em i też bym dodawał, a wątpie by to dało rade zrobić podczas jazdy autem nasporym telefonie, zwyczajnie nie wygodnie:wink:

Jak nie jesteś paralitykiem to spokojnie dasz radę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cegła mnie wkórwia jak prowadze auto:grin::grin: a jeszcze jak zapomne z kieszeni wyjać to juzwogóle jest wysyp słów jak ktos dzwoni:grin: to ja sobie wyobrażam jak źle wskaże cosna tym telefonie przy obsłudze aplikacji:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cegła mnie wkórwia jak prowadze auto:grin::grin: a jeszcze jak zapomne z kieszeni wyjać to juzwogóle jest wysyp słów jak ktos dzwoni:grin: to ja sobie wyobrażam jak źle wskaże cosna tym telefonie przy obsłudze aplikacji:grin:
dlaczego nie korzystasz z BT?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta aplikacja zajmuje cały ekran a przycisk danego zdarzenia jest wielkości klawisza z klawiatury komputera stacjonarnego:decayed:

Ludzie np. wrzucają jako wypadek gdy droga jest blokowana przez np. malujących pasy. Tego na cb się nie usłyszy a dzięki yanosikowi wiadomo, że za jakiś czas trzeba się spodziewać utrudnień. Dobra sprawa.

Żadnego trzeszczenia, przekleństw a informacje praktycznie te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik jest dobry, ale mimo wszystko ciut mniej powszechny niż CB, a poza tym dziwnym trafem traciłem akurat zasięg... i przez ostatnie pół roku już 3 razy miałem halt na prędkościach "niewielkich"... :decayed: Do samego yanosika nie mam nic... ale mimo wszystko, cb to cb... jeździłem na cb to nie miałem ani jednej kontroli, a tu psikus i 3 razy było halt, gdyby nie zdolności negocjacyjne to bym miał niewesoło :decayed: Yanosika polecam, fajna sprawa i obsługa bardzo prosta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cegła mnie wkórwia jak prowadze auto:grin::grin: a jeszcze jak zapomne z kieszeni wyjać to juzwogóle jest wysyp słów jak ktos dzwoni:grin: to ja sobie wyobrażam jak źle wskaże cosna tym telefonie przy obsłudze aplikacji:grin:
dlaczego nie korzystasz z BT?

u mnie BT jest do rozmów a nie przesyłu nawigacji czy innych aplikacji przecież, w ogóle to zaczyna mi brakowac nawigacji:whistling: google maps bardzo dobre dla mnie ale jednak za drogie w użytkowaniu:wink:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

jak tam rafałku z nazwa zlotu w radzyniu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cegła mnie wkórwia jak prowadze auto:grin::grin: a jeszcze jak zapomne z kieszeni wyjać to juzwogóle jest wysyp słów jak ktos dzwoni:grin: to ja sobie wyobrażam jak źle wskaże cosna tym telefonie przy obsłudze aplikacji:grin:
dlaczego nie korzystasz z BT?

u mnie BT jest do rozmów

no wlasnie

PS projektuj miszczu naklejki bo mam sponsora na naklejki zlotowe na szybe z numerkiem i plakietki na szyje dla obslugi i organizatorow :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Mam dylemat. Jeżdżę teraz bardzo dużo kilometrów i muszę wymienić amortyzatory z tyłu bo wylały i strasznie buja nawet na prostej drodze. Jak wjadę w dołek to rzuca po całej drodze. Muszę na szybko kupić jakieś amortyzatory ale nie wiem jakiej firmy. W tym momencie mam 1BA w moim avancie. Jakiej firmy wybrać? monroe, kyb, a może coś innego? Czekam na sugestie.

Przede wszystkim chciałbym żeby te amortyzatory nie podnosiły tyłu jak 1BA, a były zamiennikami 1BE bo chciałbym sztywniejszy tył bo chce aby lepiej trzymał w zakrętach i czy to dobry pomysł skoro z przodu mam dobre amortyzatory 1BA które są miękkie i czy nie bedzie to jakoś dziwnie współgrało tzn miękki przód 1ba i twardy tył zamiennik 1be. Jeśli ktoś może to niech poda numery seryjne odpowiadające 1BE żebym mógł znaleźć na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Mam dylemat. Jeżdżę teraz bardzo dużo kilometrów i muszę wymienić amortyzatory z tyłu bo wylały i strasznie buja nawet na prostej drodze. Jak wjadę w dołek to rzuca po całej drodze. Muszę na szybko kupić jakieś amortyzatory ale nie wiem jakiej firmy. W tym momencie mam 1BA w moim avancie. Jakiej firmy wybrać? monroe, kyb, a może coś innego? Czekam na sugestie.

Przede wszystkim chciałbym żeby te amortyzatory nie podnosiły tyłu jak 1BA, a były zamiennikami 1BE bo chciałbym sztywniejszy tył bo chce aby lepiej trzymał w zakrętach i czy to dobry pomysł skoro z przodu mam dobre amortyzatory 1BA które są miękkie i czy nie bedzie to jakoś dziwnie współgrało tzn miękki przód 1ba i twardy tył zamiennik 1be. Jeśli ktoś może to niech poda numery seryjne odpowiadające 1BE żebym mógł znaleźć na allegro

Jezeli jestes z Radzynia, to podjedz do Fest Cara na Manhattanie, jest tam dosc duzy wybór. Ostatnio sam bylem u niego po to samo, i zaproponował mi amortyzatory firmy Kamoka za 100 zł/szt. dla mnie to opcjonalna cena, bo nie pracuje, ale jezeli mierzysz wyzej, to mowil tez ze ma Bilsteina za ponad 200~zł/szt, wiec powinienes cos dla siebie wybrac. Zajedz do kolesia, cos utargowac sie zawsze da ;) Jak zobaczysz cos dla Ciebie interesujacego, to w domu zobaczysz ceny w Internecie i bedziesz mial porownanie.

A jak nie Fest Car, to Kris auto lub Koma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...