Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radzyń Podlaski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

17 troszkę małe :decayed: Co najmniej 18 :) Taka sugestia kolegi z zielonej:cool:

Opublikowano

komfort jazdy na 18 mocno sie zmniejszy ;/

Opublikowano
komfort jazdy na 18 mocno sie zmniejszy ;/

mocno się nie zmniejszy, trochę na pewno, kwestia przyzwyczajenia, ale wizualnie nadrabia wszystko wtedy ;)

Opublikowano

ale ładnie wyglądają :) cos za cos niestety :)

Opublikowano

wcześniej jeździłem na 1be i 17", teraz mam 18 i gwint i na komforcie wiele nie straciłem, wiadomo trzeba uważać na większe dziury i garby ale nie jest źle

Opublikowano
  • Autor

Proponuje przejechać się tą srebrną na gwincie i 18... totalnie zmienicie zdanie co do komfortu :wink: wszystko zależy od marki zawieszenia. Ale Wy się cykacie. Tak samo bał sie Michał z tej srebrnej, ale teraz nie żałuje decyzji :wink:

Opublikowano

nie żałuje, głupi byłem że tyle zwlekałem ;)

gdyby nie to, że dużo jeżdzę to jeszcze trochę by poszła w dół na pewno

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki bierzcie się za robotę i w sierpniu będzie się czym pochwalić na dużym zlocie w Radzyniu :wink:

Opublikowano

Ja na 1BE mialem 16 , teraz mam 18 i czuc roznice ale nadal jest komfort. Nie ma sie co bac.

Opublikowano

Hehe no to ja jestem ten od czarnucha.:D i zbierm na kolo.:D i polerke .:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale nie tylko na koło :wink: zawias w dół... I nie kupuj nowych felg jak sąsiad :decayed: szkoda kasy, fajne używki za połowę kasy kupisz.

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 22:34 ----------

Co tu taka cisza nastała? :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko, na początku tematu padło pytanie o polerkę, ponawiam. Gdzie w okolicy Radzynia mogę znaleźć kogoś kto by się chętnie podjął i zrobił to dobrze ?:D

Opublikowano
  • Autor

Zależy jak bardzo profi chcesz mieć to zrobione. Typowo polerką w Radzyniu i okolicach chyba nikt się nie zajmuje - ja przynajmniej nie znam nikogo takiego. Może jakiś lakiernik coś tam poleruje, ale raczej niekoniecznie typowo tym się zajmuje. A czy jest jakiś zapaleniec który sam sobie i znajomym poleruje to nie wiem.

Na bank w Lublinie są chłopaki co się tym zajmują, tu link do chłopaków którzy robią to z zamiłowania i jeden należy do tego forum: https://www.facebook.com/ProfesjonalnyDetailingSamochodowy?ref=profile

Opublikowano

moja czarnula jest włąsnie po takim zabiegu, zapłaciłem niewiele jak na takie coś bo 200 zł a efekt.... no cóż lakier odświeżony połowa rys znikneła ale wraz dość sporo hologramów zostało ale jak za taką cene to jestem nawet zadowolony. z zrobił mi to kolo z branicy (lakiernik) pastami 3m

Opublikowano

Jakie przybliżone koszty renowacji lakieru u tych chłopaków z lublina?

Opublikowano

No moj lakier jest naprawde w tragicznym stanie. Bynajmniej dla mnie :decayed:

Obczailem w internecie robotę pewnego serwisu, ktory juz nie pracuje

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Audi S4 B5 335KM

No ale mniejsza z tym, robota wykonana solidnie,nie wiem ile zaplacone itd, ale podoba mi się bo widać ze rysy i pajączki ladnie znikly.

Moj lakier potrzebuje świezosci, bo jest juz taki dość blady..

http://iv.pl/images/84783708953715738380.jpg zdjęcie wyszło lepiej, niz wyglada w realu :D no ale rysy są.

Rasta_Man myślisz ze "fachowiec" z Branicy poradzilby sobie? Czy nie bedzie az tak dobrze jak na tym forum kosmetykaaut?

PS. ile mogą wziasc panowie z Lublina ? ;) Bo 200 zł,cena z Branicy jest dość dobra, a koleś wie co robi, czy np. przypalił Ci lakier?:grin:

Opublikowano

W okolicy radzynia idealnie to chyba nikt nie zrobi. w ulanie lakiernik krzyknął 300 ale mówił że zrobi na fest.Ale wszyscy robią na paście farecla a moim zdaniem ona jest za grubo ziarnista a ten z branicy używał dwóch past z 3m i dlatego pojechałem do niego. Ale cudów raczejh nie ma co sie spodziewac bo wiadomo że ze zbyt dużo nie da sie spolorowac bo mozna całkiem popsuć lakier.ale lakier na prewno nabierze połysku i troche rys zniknie. Moja niunia jest czarna i wszystkie niedociągniecia widać jak na dłoni ale polerka zrobiła dużo więc myśle przy Twojej niebieskiej efekt bedzie lepszy.reasumując jak robic polerke to tylko na 3m a tą pasta robi tylko w branicy.

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia ile liczą sobie chłopaki z Lublina. Ale jak robią fury typu masterati i wiele innych nowych fur to źle raczej nie robią. Jak powiesz że jesteś z forum A4 klubu to na bank dadzą jakiś rabacik, trzeba się targować :wink:

Panowie szykujcie swoje autka bo pod koniec sierpnia lub początek września w Radzyniu będziemy mieli zlocik, mam nadzieję że dość duży :wink: Jak fury nie będą odszykowane to na plac pałacowy nie wpuszczę... :decayed:

Opublikowano

Rasta_Man dzieki za informacje i podpowiedzi ;)

rafalekx lepiej koniec sierpnia, bo wakacje to w koncu wakacje ;D Rok temu bylo pieknie, ale trzeba trafic w pogode. A jak bedzie kasa, to audi odszykuje, obiecuje ! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli ostatni weekend sierpnia to nie imprezy typu dożynki w naszej pięknej mieścinie to będzie ostatni weekend sierpnia. I w tym roku będzie zdecydowanie lepsza organizacja. Rok temu razem z Maćkiem nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji. To nas przerosło. No i nie mieliśmy zbyt wielkiej pomocy od władz... W tym roku ma być inaczej i liczę na to że będzie grubo :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.