Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radzyń Podlaski


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

no rowniez licze na to ze bedzie gruuubo ! Bardzo mi sie podobal zlocik dla Patryka ;) Mam ciekawe zdjecie, na plakat, jezeli bedzie potrzeba, z checia sie podziele, i bedzie mi niezmiernie milo, jak je wykorzystacie. Fotke zrobilem na palacu rok temu. Jak bedzie Ci przydatna, to z checia podam ;)

PS: Gdyby ktos byl zainteresowany cena, i usluga chlopakow z Lublina, dostałem odpowiedz, gdzie odpisali ładnie, i czytelnie.

Witam Jeśli lakier jest bardzo zmęczony to proponuje korekta 3 stopniowa czyli gdy trzeba zaczynamy od pada futrowego, i sukcesywnie dochodzimy do pada finiszowego, koszt takiej opcji 700 zł dla gabarytów pana auta. Wcześniej oczywiście całe auto przechodzi dogłębne oczyszczanie, usuwane są organiczne zabrudzenia( smoła, asfalt, itp ) czyli proces dekontaminacji, czyszczone są felgi, nadkola, elementy zawieszenia, każdy zakamarek nadwozia, po korekcie, auto dostaje zabezpieczenie naturalnym woskiem, jest możliwość podwójnego zabezpieczenia, szyby zostają również zabezpieczone, tak jak i konserwacje dostaną wszystkie elementy plastikowe oraz gumowe. Aby dopełnić całości w tym pakiecie oczyszczamy komore silnika ręcznie, nie myjemy silnika karcherem, tylko ręcznie ją pędzelekujemy i później konserwujemy. Pozdrawiam i zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo detalingu mysle ze warto poczytac ten watek , chlopak jest z lublina , z tego co wiem to cena zalezna od "pakietu" http://a4-klub.pl/auto-250/prace-270475/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipomek wrzuć te fotki co zrobiłeś :wink: Bo ja tylko te z iledzisiaj widziałem :decayed: A plakat będzie się robił, tylko jeszcze szczegóły musimy ustalić i przede wszystkim dogodny termin. No i trzeba wykombinować jakąś uniwersalną nawę zlotu, żeby w kolejnych latach była znana. Pierwszy zlot był dla Patryka, teraz musi być jakieś ogólne hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78438648677086668903.jpg

Fotka jest pomniejszona(po kliknieciu) mam ja w rozdzielczosci ok 5000x3000. Co do tego pana przy passacie i kobiecie... Mozna ich napewno wykasowac, moge sie o to postarac :D, no oczywiscie, jezeli takie zdjecie bedzie Tobie przydatne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipomek wrzuć te fotki co zrobiłeś :wink: Bo ja tylko te z iledzisiaj widziałem :decayed: A plakat będzie się robił, tylko jeszcze szczegóły musimy ustalić i przede wszystkim dogodny termin. No i trzeba wykombinować jakąś uniwersalną nawę zlotu, żeby w kolejnych latach była znana. Pierwszy zlot był dla Patryka, teraz musi być jakieś ogólne hasło.

VAG meet 2014 Radzyń Podlaski:decayed:

VAG Area:decayed:

tylko wszystko fajnie, ale sam plac nie jest zbytnio przystosowany do dużej ilości aut, tymbardziej tamtejsze krawęzniki przed trawką:grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

VAGventure:grin: jakieś tam tłumaczenie imprezy:grin:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Stance VAG, LoVWered Radzyń można tak siedzieć i wypisywac głupoty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasta_Man mógłbyś zapodać namiary na człowieka w Branicy ?:D

Mam jeszcze pytanie do Was. Co do przyciemniania szyb. Oczywscie tylnich, bo przednich raczej nie mozna.. Gdzie mozna to zrobic dobrze, i tanio? Dowiadywałem sie w Karambie, wołają 400/ 450 zł . No to drogo jest :D Moge oczywiscie sam robić, ale no co- kupie folie, to ją albo zepsuje, albo będą bąble, a mnie to odrzuca. Efekt po pracy Karamby jest wysmienity wedlug mnie, no i zapewne uzywa folii najwyzszej jakosci, no ale cena.. Czy znacie moze jakas tansza alternatywe takiej oto pracy ? ;) Trzeba sie przygotowywac do zlotu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze że mamy podobne zachcianki względem poprawy naszych aut :D Ja właśnie prowadze samochód do caramby we wtorek do przyciemnienia szyb:)tyle że mi krzyknął 280 no aale to sedan. Na bazie pks tez przyciemniają tyle że tam drogie państwo jest bo mi krzykneli 350 zł.Wolałem tam bo pracuje w braunie i wygodniej by mi było podjechac tam no ale różnica w cenie jest spora. Ja będe przyciemniał 3-jką a Ty jak planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to dużo zmienia :D No moja w kombi, wiec drozej bo 2 szyby sa wieksze ;p A ja zobacze, jak bedzie pasowac, bede robil przymiarki, jak beda pieniadze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem z dobraniem felg. Jakie et i szerokosc felgi dobrać żeby weszła do mojej B5 bez problemu i tak aby nie zakładac dystansów i po to by felgi zrownaly sie z nadkolami? zastanawiam się nad rozmiarem 17 lub 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 35 i et 30 do 61cm beda staly na rowno, nizej beda zacierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kowi zapomniałeś "pan" o szerokości felgi powiedzieć, podałeś ET dla felg o szerokości max 8-8,5 J :wink:

No zbroić się na zlot zbroić, bo zapowiada się ciekawie :wink:

Pałac a raczej jego plac zarezerwowany, scena też wstępnie ugadywana, drifterzy zapowiedzieli że chętnie się pojawią, kombinujemy miejscówkę na sobotnie grillowanie - najprawdopodobniej były OHP Marynin, na tą chwilę obecność wstępnie zapowiedziały takie furki jak: 4-5 sztuk ori Audi RS2 :wink: Audi S2 B4 limusine, czyli sedanik których wyprodukowano tylko lekko ponad 300 sztuk, RS4, RS6 itp. (będzie fajny kącik Quattro) :wink:

Więcej szczegółów na początku przyszłego tygodnia :kox: A tymczasem ja zbroję się i na początku lipca wyjadę w "agresywniejszej" odmianie :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim et35 lub et30 przy szerokosci 8-8,5j dużo można obniżyć na gwincie? Bo bede robil jedno i drugie na raz i chce zeby wyszlo w sam raz :) Zastanawiam się tylko nad jednym, gwint czy może same sprężyny obniżające. Co radzicie?

Co o tych felgach i oponach myślicie?

ALUFELGI RH TURBO 18` PORSCHE+ OPONY AUDI VW (4336819436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub te rotory + dystanse

ORYGINALNE FELGI ALUMINIOWE AUDI VW SKODA ROTOR (4324494184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i zrobiłbym je w ten kolor http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_alufelgi-rotory-audi-a3-rotor-19-leon-golf-felgi-57796987.jpg

Jak dla mnie A4 B5 na rotorach to kosa :D

Tu fotki kolegi z forum na takich rotorach (tylko ze on ma chińczyki)

View image: DSCF0922

View image: DSCF0921

View image: DSCF0917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kowi zapomniałeś "pan" o szerokości felgi powiedzieć, podałeś ET dla felg o szerokości max 8-8,5 J :wink:

No zbroić się na zlot zbroić, bo zapowiada się ciekawie :wink:

Pałac a raczej jego plac zarezerwowany, scena też wstępnie ugadywana, drifterzy zapowiedzieli że chętnie się pojawią, kombinujemy miejscówkę na sobotnie grillowanie - najprawdopodobniej były OHP Marynin, na tą chwilę obecność wstępnie zapowiedziały takie furki jak: 4-5 sztuk ori Audi RS2 :wink: Audi S2 B4 limusine, czyli sedanik których wyprodukowano tylko lekko ponad 300 sztuk, RS4, RS6 itp. (będzie fajny kącik Quattro) :wink:

Więcej szczegółów na początku przyszłego tygodnia :kox: A tymczasem ja zbroję się i na początku lipca wyjadę w "agresywniejszej" odmianie :kox::banan:

misiu kolorowy a co powiesz na to że u mnie jest et30 i 8,5cala z przodu(58,5cm), u krychy jest et 27 i 9"(leży) i nawet rantów nie zaklepał?:whistling:

Im nizej tym bardziej koła wpadaja w negatyw:whistling:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Przy takim et35 lub et30 przy szerokosci 8-8,5j dużo można obniżyć na gwincie? Bo bede robil jedno i drugie na raz i chce zeby wyszlo w sam raz :) Zastanawiam się tylko nad jednym, gwint czy może same sprężyny obniżające. Co radzicie?

Co o tych felgach i oponach myślicie?

ALUFELGI RH TURBO 18` PORSCHE+ OPONY AUDI VW (4336819436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub te rotory + dystanse

ORYGINALNE FELGI ALUMINIOWE AUDI VW SKODA ROTOR (4324494184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i zrobiłbym je w ten kolor http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_alufelgi-rotory-audi-a3-rotor-19-leon-golf-felgi-57796987.jpg

Jak dla mnie A4 B5 na rotorach to kosa :D

Tu fotki kolegi z forum na takich rotorach (tylko ze on ma chińczyki)

View image: DSCF0922

View image: DSCF0921

View image: DSCF0917

rotory nie leżą pieknie na B5 niestety:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakie alufelgi 17" lub 18" byście mi polecili?

Co myślicie o tych? Alufelgi z oponami 18, koła, RS 6, S-line, 5x112 (4343720011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podróby czy oryginał? Bo większość podrób jest made in italy i z et45 a te made in germany i e35

Na samochodzie wyglądają tak http://img233.imageshack.us/img233/7370/147a4b5byhysteria2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci 17 polecił. Według mnie 18 i większe do A4 gorzej pasują. Takie moje zdanie.

Przy okazji postu, móglbym sie dowiedziec jakie zastosowane maja owe "rury" w przednim zderzaku?

View image: DSCF0917

Kozacko to wygląda. A do czego one słuza? Montuje sie je czy juz sa?:D Nie mam aktualnie swojego samochodu wiec nie moge sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipomek to jest rura od fmic. Dokładniej to jest intercooler po modach żeby przy zwiększonej mocy miał lepszą wydajność. Kolega ma S4 po modach http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-szerokie-s4-278040/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru bierz 18 cali, na mniejsze szkoda czasu, do pierwszej konfrontacji z a4 na 18tce bedzie ci sie podobalo, po zobaczeniu zmienisz zdanie i zaczniesz zalowac tego zakupu 17ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 bez gwintu w swojej B6 i nie wyglądają na za duże. 17 na gwincie słabo będzie wyglądać, bierz 18. :wink:

Nikt Ci nie powie jakie felgi wziąć, to Tobie ma się podobać :decayed: te RS6 co zapodałeś to już trochę leciwy model, fajnie wygląda ale mi osobiście za bardzo już się opatrzył (sam takich szukałem na początku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...