Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radzyń Podlaski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi prawdopodobnie rozrusznik się skończył, więc jestem uziemiony :wallbash: Miejmy nadzieję że jutro problem zostanie rozwiązany..

Opublikowano

Przejrzałem trochę allegro i olx i znalazłem jedynie takie :

http://allegro.pl/alufelgi-bmw-e39-e46-komplet-17-399zl-i4540999087.html w tych zadziwiła mnie cena na olx znalazłem takie same za 2700 ...

http://olx.pl/oferta/toora-18-5x112-CID5-ID6Qb9L.html#df0bd084a3 w tych jedna z nich jest spawana i tego się trochę jednak boję.

No i ostatnie http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-szeroki-rant-bmw-e32-e34-i4532807083.html

Co powiecie ?

szukaj ori felg od audi, a nie od bmw

Opublikowano

Z ori od audi jedyne co mi wpadło w oko to te 3 rodzaje :

http://olx.pl/oferta/audi-17-alufelgi-235-45-17-5x112-CID5-ID2SCFW.html#9dfede676e

http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-5112-audi-CID5-ID5K4d5.html#8c3d83bd75

http://olx.pl/oferta/kola-18-cali-5x100-5x112-audi-inne-CID5-ID5VrLD.html#578e0a3cd9

Jest jeszcze jeden wzór ale nigdzie nie mogę go znaleźć ma je mój znajomy w audi a8 d2 i są naprawdę niezłe :naughty:

Nie wiem jak to by było z tymi 18" czy nie będzie to później problem jeśli chodzi o dobranie względnie tanich opon i jak z komfortem jazdy ?


A jednak udało mi się go znaleźć :banan:

http://olx.pl/oferta/alufelgi-audi-18-cali-8j-x18-h2-et48-CID5-ID6IUod.html#ec380d8e55

Opublikowano

Zobacz sobie Avus III też są ładne :)

Opublikowano

Całkiem niezłe, lecz raczej nie dla mnie ;) , ale dzięki za propozycje :) .

Będę chyba skłaniał się do tych z pierwszego linku z ostatniego postu :decayed: czyli dosyć podobne .

Opublikowano

Z ori od audi jedyne co mi wpadło w oko to te 3 rodzaje :

http://olx.pl/oferta/audi-17-alufelgi-235-45-17-5x112-CID5-ID2SCFW.html#9dfede676e

http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-5112-audi-CID5-ID5K4d5.html#8c3d83bd75

http://olx.pl/oferta/kola-18-cali-5x100-5x112-audi-inne-CID5-ID5VrLD.html#578e0a3cd9

Jest jeszcze jeden wzór ale nigdzie nie mogę go znaleźć ma je mój znajomy w audi a8 d2 i są naprawdę niezłe :naughty:

Nie wiem jak to by było z tymi 18" czy nie będzie to później problem jeśli chodzi o dobranie względnie tanich opon i jak z komfortem jazdy ?

A jednak udało mi się go znaleźć :banan:

http://olx.pl/oferta/alufelgi-audi-18-cali-8j-x18-h2-et48-CID5-ID6IUod.html#ec380d8e55

1 najlepsze :wink: ten wzór jest jeszcze lepszy w 18tce. Te ostatnie są tragiczne jak juz trafią na auto :facepalm:

Opublikowano

Sam myślałem te pierwsze u siebie założyć :)

Opublikowano

Dzięki za opinię :hi: Muszę teraz tylko poszukać odpowiedniego kompletu :)

Opublikowano

No to ładnie ;/ Wyjazd na weekend do Warszawy i tyle z mojej obecności na zlocie;/

Opublikowano

Zostaje Ci oglądanie potem fotek w necie :)

Opublikowano

10387042_691018690967971_660445053698246

kto nie był niech żałuje, chłopaki od nas z klubu ogarneli zlot na 5+ :hi:

a mi sie udało wygrać z golfami w cieżkiej potyczce :grin:

10665089_540021326142488_612447034943766

:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratuluje Kowi ! Żałuje że sie nie poznalismy, bo krazylem po palacach 3 godzinki do ok 15, i nawet nie skojarzyłem, ze Ty stoisz:D
Moze zorganizujemy jakis spot panowie ?:>
Rozkodowuje ktos radia z Radzynia oprocz p. Mitury? Musze wyciagnac kod z pamieci radia, bo kalkulatory są do mojego bezuzyteczne :P

Opublikowano

Gratuluje Kowi ! Żałuje że sie nie poznalismy, bo krazylem po palacach 3 godzinki do ok 15, i nawet nie skojarzyłem, ze Ty stoisz:D

Moze zorganizujemy jakis spot panowie ?:>

Rozkodowuje ktos radia z Radzynia oprocz p. Mitury? Musze wyciagnac kod z pamieci radia, bo kalkulatory są do mojego bezuzyteczne :P

Wiem kto rozkodowuje ale nie jest z Radzynia, a Żakowoli Radzyńskiej.

Opublikowano

Gratuluje Kowi ! Żałuje że sie nie poznalismy, bo krazylem po palacach 3 godzinki do ok 15, i nawet nie skojarzyłem, ze Ty stoisz:D

Moze zorganizujemy jakis spot panowie ?:>

Rozkodowuje ktos radia z Radzynia oprocz p. Mitury? Musze wyciagnac kod z pamieci radia, bo kalkulatory są do mojego bezuzyteczne :P

Można ogarnąć jakiś spocik :) Bo jakoś nic się nie dzieje...

Z tym silniczkiem to jest taka sytuacja że nie mogę go znaleźć... Jak go odszukam to dam Tobie znać :) Taki burdel w garażu że nie mogę się połapać co i gdzie :facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Międzyrzec sie pisze również na jakiś zlot :)

Opublikowano

No to kto byłby chętny na spocik ?;p
Ja wybieram sie chyba w niedziele na https://pl-pl.facebook.com/AudiMeetRzeszow Bo nuda :D

Opublikowano

Trochę daleko... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.