Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radzyń Podlaski


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanik K. Bogusz, tutaj mapka. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Pusty kanał, pusty warsztat, mechanik siedzi w sklepie i nie chce mu się za robotę wziąć :facepalm: Prosiłem o prostą aczkolwiek niestandardową rzecz (czyli coś innego niż wymiana oleju...) i już był problem. Szkoda czasu na lenia. :thumbdown:

Z kolei polecam nową wulkanizację na wylocie z Radzynia w kierunku Wisznic: mapka. Byłem przeważyć koła aluminiowe, zapłaciłem 35PLN (zdjęcie, przeważenie, założenie). Ogarnięty typ, nowe maszyny (twierdzą że spokojnie ściągają i nakładają niskie profile). Naprawdę Wygląda profesjonalnie. Do tego jakiś szefu miał kiedyś rezaną A4, od razu obczaił body od eSki :naughty: fajnie można pogadać. Jedyny minus to tylko jeden pracownik ale to pewnie dlatego że firma nowa i ruchu bardzo jeszcze nie ma. Poszło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. POLECAM! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam sprawę. Przegrałem zakład z moim dziadkiem:facepalm: zażyczył sobie wińsko, MAMROT, z serialu Ranczo, a z pomorskiego jechać po jedną flachę, to tak nie bardzo

Czy jest możliwość aby ktoś z klubowiczów zakupił ten eliksir i podesłał kurierem? Płatność oczywiście po mojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem czy przypadkiem tego nie ma, ale jak się ludzie na mnie patrzeli :facepalm: ze szkolenia wracałem i zajechałem ubrany w gajer a szukałem najtańszych siarkowców:facepalm: no ale nic, zakład to zakład.

Zgadałem się z lysy1991 wyśle mi paczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie tylko dodam, że "Ranczo" i Radzyń Podlaski w tym filmie to zupełnie coś innego niż rzeczywistość. Film nawet nie jest nagrywany w okolicy Radzynia :grin: A jakieś 200 km od Radzynia :decayed: Więc ten cały "mamrot" nie jest wytworem regionalnym :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rykah byl kiedys ten trunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Mam ochotę zakupić nowe felgi do mojej b5 ale nie bardzo wiem które będą pasowały. Znalazłem na allegro które bardzo mi się podobają : http://allegro.pl/felgi-16-5x112-audi-a3-a4-vw-passat-golf-5-6-i4492953867.html i teraz pytanie czy nie będzie problemu z ich zamontowaniem i dobraniem opon względnie tanich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ten rozmiar w tym wzorze będzie beznadziejny, póki jest to zdjecie felgi jest ładna, ale jak tylko zrobisz zdjecie auta z ta felgą to czar pyrśnie. Na lato szukaj sobie z powodzeniem 17ki, cenowo nie drogo a całkiem fajnie juz wyglada noi mozna zdrowo ganiać po drogach jeszcze :)


10628293_726210020779350_504821318992624

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę allegro i olx i znalazłem jedynie takie :

http://allegro.pl/alufelgi-bmw-e39-e46-komplet-17-399zl-i4540999087.html w tych zadziwiła mnie cena na olx znalazłem takie same za 2700 ...

http://olx.pl/oferta/toora-18-5x112-CID5-ID6Qb9L.html#df0bd084a3 w tych jedna z nich jest spawana i tego się trochę jednak boję.

No i ostatnie http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-szeroki-rant-bmw-e32-e34-i4532807083.html

Co powiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Do zlotu mniej niż tydzień :kox:

Każde ręce się przydadzą do pomocy. Kto będzie chciał pomóc niech wbija na Pałac koło 11.00 i mnie szuka. Znajdę mu zadanie. Na serio trzeba sporo ludków do pomocy więc help... :glupek2:

Chyba widziałem dwóch naszych ludków w ten weekend na Radzyniu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...