Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Avant, Quattro, Lava Grey - mój dupowóz


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem długo, chciałem benzynkę i miało to być początkowo B6 z silnikiem 1.8t i zależało mi na quattro. W miarę jak poszukiwania trwały rósł budżet i niedaleko mnie pojawiło się do sprzedania 2.0 TDI do którego podchodziłem niechętnie. No i stało się, kupiłem początkowo nam się nie układało bo po kolei wypadało wszystko co może wypaść a nie kupiłem trefnego auta, początkowo wszystko było ok :wink: Potem padła uszczelka pod głowicą, a to DPF trzeba było usunąć, było podejrzenie że wtryski siadają - ale tutaj skończyło się na podejrzeniach :facepalm: Na początku żałowałem, ale płaciłem, wymieniałem, poprawiałem i teraz bym nie oddał :decayed:

Z wyposażenia:

Biksenon

Quattro

Fotele sport welur

Pakiet światło

Felga 18' 225/40

Podświetlenie tablicy LED

DRL

Przód obniżony eibach - 30mm, zrównał się teraz w miarę z tyłem.

Plany raczej nie duże, auto podoba mi się takie jakie jest i prawdopodobnie będę coś robił tylko z wygody, a są to np.:

-radio 2DIN - zależy mi na nawigacji w radiu

-tylne lampy LED

-podświetlenie wnętrza LED

-CLH

-kierownica multifunkcyjna

-ściema szyb

-Odświeżenie lakieru

-Podniesienie mocy (hamowany wiosną wydał seryjną moc)

Ogólnie na pewno na coś wpadnę po drodze, raczej nie będzie rezania pakietu s-line. Ładne to, ale każdy idzie w tę stronę a mi zależy najpierw na wygodzie. Krótko mówiąc auto podoba mi się takie jakie jest :wink:

W chwili obecnej

1_zps0e2f86c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę fajne wyposażenie jak na początek. Najważniejsze że Bix już jest :wink: Jakie ledy na tył zamierzasz wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miło mi że Wam się podoba (chociaż myślę że Wam tak samo jak mi, podoba się większość audiczek :naughty: ) Ledy to wpadną od A6 naturalnie, ale jak narazie nie mam za bardzo czasu na mody bo kończę pracę magisterską i w czerwcu mam nadzieję obrona. I kwestia OC, bo lada moment mi się kończy a to pierwsze auto które jest na mnie i zero zniżek więc w kieszeń zaszczypie :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj na AC nawet to podstawowe bo A4 dość chodliwe są :kwasny: co chwile się słyszy o skradzionej A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie Nie, AC naturalnie jest bo dołożyłem je jak kupiłem auto, OC przekazał na mnie poprzedni właściciel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie Nie, AC naturalnie jest bo dołożyłem je jak kupiłem auto, OC przekazał na mnie poprzedni właściciel :wink:

To dobrze :wink:

Jakie zawieszenie miałeś seryjnie, że po dołożeniu sprężyn dopiero wyrównało się z tyłem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BA, przód miałem 1cm wyżej niż tył. Teraz przód jest 0-8mm-1cm niżej ale już tak się nie rzuca w oczy że przód jest minimalnie niżej. Wezmę się za to jakoś pewnie w wakacje, zrobię też tył i powalczę żeby wszystko w miarę równo siedziało. Nie mogę się już doczekać wakacji żeby móc sobie przy aucie coś podłubać :decayed:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Felgi są 2x ori 2x italy, tak jakoś wyszło :whistling: ale spokojnie poszukiwania dwóch "porządniejszych" trwają chociaż póki co na te italy nie miałem okazji ponarzekać... mój kolega przywiózł z dojczlandii 2x rs4 i się zamieniłem z nim na dwie po tym jak kupiłem komplet italy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komplet zapłaciłem 8 stówek u kolegi z forum. Nie były w stanie idealnym ale też nie tragicznym, jedna miała większe przytarcie więc zmieniłem korzystając z okazji mojego znajomego od razu dwie ori. Nie wiem teraz sam czy zrobiłem dobrze, bo tak na dobrą sprawę troszkę już na nich jeżdżę i nic im nie jest chociaż nie ukrywam że taki rozmiar opony to już moim zdaniem max co można zakładać na nasze dziurawe drogi a i tak stresu pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek mega :whistling:

po co zakładałeś wątek się pytam teraz dopiero Cię zakila po kieszeni :decayed: teraz już zacznij się przymierzać na doktorat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Z jednej strony całkiem przeciętna, ale ładnie się ten chrom komponuje z kolorem lakieru... chciałem coś pozmieniać jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny ale jak się czasem przyglądam to nie wiem czy np. malowanie grilla w czarny mat jest dobrym pomysłem - chciałem też malować wnętrza lamp na czarno ale lampy ładnie się wg. mnie komponują z relingami i listwami wokół szyb. Jak dojdzie dokładka od leona to zobaczę jak to będzie wyglądało i może coś psiknę na próbę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...