Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny eibach 35mm zbyt nisko


adasko2412

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoją audi a4 b7 2.5 tdi fwd z 2005r, która zbyt nisko siedzi i nie ukrywam ze na naszych drogach jest to męczarnia. Niemiec założył eibach 35mm i chyba też wymienił amortyzatory co wynika z rachunku. Chciałbym powrócić do standardowego zawieszenia które jest 1BA. Czy muszę kupować cały zestaw tzn sprężyny+amorki czy wystarczą same sprężyny,a może ktoś chcę się zamienić. niżej wklejam zdjęcia.

Naklejka

IMG_0130.jpg

Rachunek z eibach i amorami

IMG_0138.jpg

i samochód jak wygląda

240220132772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej amorki ze sprężynami . Myślę że na zamiane znajdzie się jakiś chętny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie i jeździ się fajnie ale na prostych drogach bez dziur i wyboi. grzesiek646 a te sprężyny są pod moje klasy wagowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie zauważyłem ze Ty masz 2.5 TDI. Ja mam od 2.0 BPW wiec podejrzewam ze do Cb inne sprężyny idą. Ale sprawdź jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie chetnie zamienił na sprezyny bo amorki mam nowe i auto stoi jak koza.Tylko ze ja mam 2,0 tdi 170KM i nie wiem czy te sprezyny beda pasowac.Z tego co wyczytałem to ja mam zawieszenie 1BA i wagi OYK OJK.

moze ktos sie wypowie czy bedzie to pasowalo i jak jestes zainteresowany to mozemy sie zamienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i samochód jak wygląda

240220132772.jpg

....oooo, widzę jedno ze zdjęć, które robiłem w moim wiejskim dystrykcie zaraz po tym jak ściągnęliśmy ją z Karlsruhe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie chetnie zamienił na sprezyny bo amorki mam nowe i auto stoi jak koza.Tylko ze ja mam 2,0 tdi 170KM i nie wiem czy te sprezyny beda pasowac.Z tego co wyczytałem to ja mam zawieszenie 1BA i wagi OYK OJK.

moze ktos sie wypowie czy bedzie to pasowalo i jak jestes zainteresowany to mozemy sie zamienic

Ty masz quattro a kolega FWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcją byłaby zamiana z kimś, tylko oczywiście na coś sensownego. Teoretycznie do 25-30 cm max różnicy można zostawić stary amortyzator, jednak żeby w 100% spełniał swoją funkcję to najlepiej zrobić komplet.

Na takim zawieszeniu jeździ się o wiele lepiej, ale z PL drogami bywa różnie.

Na Polskę powinni robić zawieszenia + 35 mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...