Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po BMW e46 Coupe przyszedł czas na Audi A4 B6 2,7 BiTurbo Quattro z 2001 roku, które chciałbym Wam zaprezentować:

Autko po zakupie w seryjnym wyposażeniu:
-Silnik 2,5 TDI AKE 180KM
-Quattro
-skrzynia manual 6 biegowa
-Czarna skóra
-Kubełkowe, podgrzewane, pompowane fotele
-Podłokietnik przód i tył
-Pełny kolorowy fis
-4x elektryczne szyby
-Radio CD Concert + zmieniarka + sub w półce
-Elektryczne, podgrzewane lusterka
-Climatronic dwu strefowy
-Pakiet chrom
-Pakiet światło
-Standardowe rzeczy jak: immo, halogeny, ABS i ESP, centralny zamek, poduchy, wspomaganie.

Odrazu po zamianie wymieniony kompletny rozrząd, oleje, filtry, pasek wielorowkowy, rolki itp. (Najpierw obowiązki później przyjemności).

Tak wyglądała ,,na dzień dobry", czyli kompletna seria :
2d0ef209dfcc5244m.jpg 0ed073d94bbc8c68m.jpg

Mody:

2013
-Xenon narazie 4300k
-Felgi 19" 8", guma 215/35
-Dokładka z 1.8T i dwururka
-Eibach pro kit
-Klapa USA
-Gładki zderzak
13af85d9a5ae93fcm.jpg 7b6e5801957e1db5m.jpg

2014
-Ciemne szyby
-Lampy led dymione
-Kierunki boczne dymione
-Ori Navi Audi RNS-E
-Felgi Sline 19" 8,5" polerowane wibracyjnie, guma 225/35
-Gwint Vogtland
-Dokładka z cupry
-Chromowane lusterka
-Pełen przelot w 2.5 TDI tak to chodziło:


-Czarne przednie lampy + DRL i kierunek na ledzie.
-Swap na 2.7 BT z S4
tak to chodzi i się odpycha na dzień dzisiejszy:

-Przepływka z Boscha
-Program Sportec na około 300KM - będziemy hamować
-Licznik S4 B6
9c53795fcff2b8a7m.jpg
-Przód dokładka Sline
-Heble zmienione z 312/255 na 345/300 z S4

2015:

-Nowe koło wzór AMG 19" 8,5j guma 215/35

PLANY:
-Bixy US
-Listwy drzwiowe z eSki
-Dyfuzor tylnego zderzaka z B7 Sline
-Kierownica z R8/TT/A4 B8/A4 B7 - zobaczymy na co fundusze pozwolą ale raczej R8
-Klimatyzowany schowek
-Może nowy kolor na przyszły sezon
-Recaro
-Nowe koło na przyszły sezon
-Górny i dolny grill S4
-Powietrze :naughty:
Jeszcze pewnie by się tych planów znalazło..

Mini sesja z Adamem:

dc01e619b7b54201m.jpg
44d99582212f7a53m.jpg
b83a2217ad733797m.jpg
9d4baa2d2ead0fdbm.jpg
00241c8696c18538m.jpg

Zapraszam do komentowania projektu, jestem ciekaw Waszych opinii :wink: pozdrawiam!

Edytowane przez camillotychy

Opublikowano

coś ty zrobił z tą rejestracją z przodu :facepalm::thumbdown:

zapraszamy na spota oblukamy na żywo :wink:

Opublikowano

ale ci nie poszło z tą rejestracją :facepalm:

mody już konkretne jestem ciekaw co za swap teraz robisz:wink:

pytanie jaka rożnica miedzy audi a bmw co zauwazyłeś na plus i minus pytam bo z kumplem się kłocimy :grin:

Opublikowano
  • Autor

Panowie rejestracja przejściowo już od pół roku tak jest.. gdyby nie niebiescy jeździłbym bez :wink: jak będzie dokładka z Sline to będzie mała (włoska) na środku :whistling:

a co do Swapu to narazie tajemnica ale jak tylko wróci to się pochwalę, zdradzę tylko że będzie 300+.

Różnica między audi a bmw? Jedna najważniejsza, po swapie zapewne się to zmieni ale do tego momentu BMW dawało więcej radości z jazdy - z tył napędem jednak czasami trzeba było troszkę powalczyć i miało to swój urok (tam był silnik 2.5 benzynowy 193km) :wink: Po przesiadce audi wydawało mi się jako taki typowy tatowóz… hehe ale już w pełni się przekonałem i bardzo zadowolony jestem :wink:

A + dla audi? największy chyba za design wnętrza, bmw się chowa jeżeli chodzi o te dwa modele A4 B6 i E46.

Opublikowano

No to teraz ci się zaczną wydatki

Forum to choroba, a lekerstwa brak:facepalm::grin::grin:

Rejstracja to kwestia gustu, ale na drodze prezentuje się zacnie:thumbup1:

Opublikowano

kozackie światła ;D dokładka przód mogła by być s-line i było by mega

Opublikowano
Forum to choroba, a lekerstwa brak:facepalm::grin::grin:

+1 :thumbup1:

Ładny sedanik i nawet fajnie Ci to buczy :naughty:

Do zobaczenia na jakimś zlocie i powodzenia przy swap-ie :wink:

Opublikowano

Fajne światła przód, ledy z B8? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Customowe ori valeo :wink: paski led dostępne na hidretrofit.pl + rezanko :whistling:

Opublikowano

elegancki dupowozik:thumbup1:

w jakim kierunku swap idzie? 1.9 czy 3.0? chociaż w sumie jak plany są na 300+ to pewnie sam sobie odpowiem na pytanie:grin:

Opublikowano

Fajnie Audi sie prezentuje jak zrobiles przednie lampy :decayed:

Opublikowano

Wygląda kozacko, wielki plus za światła:hi:

Opublikowano

jake amory kupiłes? -30mm?

chyba sporo wiecej:wink:

Opublikowano

Camillo kiedy jakies spotkanko na Tychach :P Piekny projekcik i wreszcie Audi :P a BMW chyba tez czasami widze :P

Opublikowano

Ciekawy projekt sie zapowiada :thumbup1: czekamy na wyniki po swapie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wszystkim za opinie :wink:

Karol obecnie w aucie siedzi gwint Vogtlanda - w zeszłym sezonie i przez zimę śmigałem na Eibachu Pro kit -30 - straaaaaszny niedosyt był, jak wejdziesz sobie na mojego fotosika to tam są fotki jak auto na tym siedziało.

Jaro BMW pojechało do Wodzisława Śląskiego, więc to raczej nie moja coupetka :naughty: A co do spotkanka na Tychach, można zrobić małego spota jakimś wieczorkiem :wink:

to ona:

IMG_7510.jpg

ładna pierona była :cry:

Opublikowano
można zrobić małego spota :wink:

najlepiej w weekend połączony z rezankiem:decayed:
Opublikowano
  • Autor

W każdy weekend wieczorem/nocą pracuję :( ale przez dzień.. czemu by nie!:thumbup1:

Opublikowano

Camilo to podaj numer na PW zgadamy sie jakos i pogadamy :P a gdzie robiles przekladke silnika ??:P

Opublikowano
  • Autor

Przekładka się jeszcze robi.. U Nosba :naughty:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 20:37 ----------

W audi już jakiś progres jest.. silnik na miejscu w każdym bądź razie, wydech pospawany jak i kilka innych detali porobionych - Nosb mówi że do końca maja ma wyjechać :whistling:

A tymczasem daily passata zmieniłem na takiego fajnego śmiesznego pomykacza

W ładnym stanie jak na 96rok jest więc pierwsze mody to będzie centralny zamek, elektryczne szyby i koło :kox: haha

3d6104b49d6be778m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.