Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zna ktoś taką firmę, czy to kolejny japan shit : http://moto.allegro.pl/item433988477_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi_5x112.html[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 12:22_________________________________________________pojawił się gwint FK oto i rezultaty:

dsc0132xm5.jpg

dsc0133fr5.jpg

dsc0137xs9.jpg

dsc0144sp8.jpg

dsc0158ce6.jpg

dsc0168ow0.jpg

dsc0173fg9.jpg

dsc0178yb0.jpg

img4697us9.jpg

img4778jp1.jpg

img4779vc0.jpg

Opublikowano

No ladne cacko!! bardzo fajnie wyglada!! jak sie drogi teraz trzyma w porownaniu z czerwonymi audi??

Opublikowano

no piękne foty .....gleba jak trzeba.... :good:

Opublikowano
  • Autor

o niebo lepiej trzyma się drogi niż ori Audi,polecam :good:

Opublikowano

Tyl nie jest nizszy od przodu ? czy mi sie wydaje ? tz bardziej zachodzi kolo z tylu :hi:

Opublikowano
  • Autor

tył i przód jest po tyle samo mm skręcony, nie mam klucza i narazie tak musi być-chociaż tak mi się podoba

Opublikowano

ohoho :decayed: to zamiatasz solidnie :gwizdanie: ładnie stoi :good:Iverson może Ty mi powiesz, dlaczego tylko w niektórych autkach jest właśnie taka dokładka zderzaka tył jak u Ciebie? zastanawiam się czy sobie do przedlifta nie dołożyć, wiem że w sedanach '98 już to się pojawiało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chyba jak parktronic się ma to jest taka dokładka... :mysli:

Opublikowano

chyba jak parktronic się ma to jest taka dokładka...

Też mi się tak wydawało, a Ty masz parktronic? :wink4: Ciekawe czy podmianka dałaby radę... :mysli: tylko ciężko chyba coś takiego wyszukać na aukcjach jeśli już to cały zderzak, a takich z tą dokładką to można latami szukać... :gwizdanie:

Opublikowano

No wlasnie ta dokladka.. :decayed:

Przez moment myslalem ze masz tylny zderzak od eSy :):kox:

Opublikowano

No wlasnie ta dokladka..

Przez moment myslalem ze masz tylny zderzak od eSy :):kox:

:naughty: Ciekawe czy mistrz Ragga wie coś o tych dokładkach więcej :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Parktronic mam a i owszem...rzeczywiście ,że ten zderzak taki esowy trochę,jakoś wczesniej sie nie przyglądałem buahahhaha :polew:

Opublikowano

Ciekawe czy mistrz Ragga wie coś o tych dokładkach więcej :naughty: :wink4

Nie wie ..ale widział :decayed:

Tomek ..nisko ..fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

kumpel przydziałał:

s7304869ra7.th.jpg

Opublikowano

wg mnie tył trochę w górę, przód jeszcze niżej :) no i większa fela z mniejszym ET... ale i tak jest kosa w porównaniu z serią :good:

Opublikowano
  • Autor

...spoko idzie zima zaraz będzie trochę w gorę...poslucham Piter Twojej rady na wiosnę ok.!! :wink4:

Opublikowano

ohoho :decayed: to zamiatasz solidnie :gwizdanie: ładnie stoi :good:Iverson może Ty mi powiesz, dlaczego tylko w niektórych autkach jest właśnie taka dokładka zderzaka tył jak u Ciebie? zastanawiam się czy sobie do przedlifta nie dołożyć, wiem że w sedanach '98 już to się pojawiało :mysli:

taka dokladka jest jak jest zalozony parktronik oryginalny - trza by chyba wymienic caly zderzak - od 100 na allegro - samych dokladek nie znalazlem!!

Opublikowano

No jak jeszcze pojawia sie moje fele, to bedzie pełen kox :naughty:

Opublikowano
  • Autor

...czekam, czekam i dni odliczam :kox:

Opublikowano

Obiło mi sie gdzies o uszy, ze Michał sprzdał Ci fele :naughty: tez miałem na nie ochote, ale mnie ubiegłeś :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.